Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka-karusellen løp 2 vår

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 2 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin WaageGjø-Vard OLA-Lang500554

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mats NordbrødenHalden SKA-Lang184943

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKB-Åpen181702

IL GeoForm (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd HaugerudIL GeoFormB-Åpen195810

IL Tyrving (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lena SimesIL TyrvingB-Åpen500612

Kolbotn og Skimt OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLB-Åpen91343

Lillomarka OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OLC-Åpen186275
Ove HildrumLillomarka OLB-Åpen181295
Stian LillegårdLillomarka OLN-Mosjon193883

Nittedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OLH13-14193682
Simen Gløgård StensrudNittedal OLH11-12500506

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-TrollA-Lang201974

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Line Hetle WasbergOppsal OrienteringD11-12N155531

Siemens (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemensA-Åpen189000

Østmarka OK (48)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OKA-Lang206291
Gina BrevikØstmarka OKD11-12212046
Håvar BrevikØstmarka OKA-Lang211350
Monica BrevikØstmarka OKD15-20B212503
Bjørn ChristensenØstmarka OKA-Lang221269
Thomas GrøstadØstmarka OKB-Åpen224003
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKH15-20B223605
Henrik GudimØstmarka OKH13-14212620
Dag HauglandØstmarka OKA-Kort224500
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKD13-14212463
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OKA-Åpen79106
Katrine HolenØstmarka OKB-Åpen220802
Matilde HolenØstmarka OKD15-20B203517
Emil HuuseØstmarka OKH11-12212171
Nils Ivar HuuseØstmarka OKN-Mosjon224181
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD10186839
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH15-20A186841
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD13-14179863
Magnus JystadØstmarka OKH13-14212531
Martin JystadØstmarka OKH13-16C212619
Siv Susanne JystadØstmarka OKB-Åpen212297
Eira Wessel LineØstmarka OKD13-14222126
Mathias LinløkkenØstmarka OKH10208390
Bendik MjøsterØstmarka OKH13-14188975
Bertine MjøsterØstmarka OKD10188789
Jørn MjøsterØstmarka OKA-Lang200634
Line Aas MjøsterØstmarka OKC-Åpen187189
Ingrid NermoenØstmarka OKB-Åpen220857
Sigrid NermoenØstmarka OKB-Åpen212419
Kristoffer NomelandØstmarka OKH11-12N223617
Ole Martin NomelandØstmarka OKH13-14224414
Trine Annette NomelandØstmarka OKC-Åpen
Pernille Nor-WollØstmarka OKD10212213
Erik NæssØstmarka OKA-Lang227720
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OKC-Åpen212510
Erlend OtterleiØstmarka OKH10203228
John OtterleiØstmarka OKH13-14179410
Svein OtterleiØstmarka OKA-Lang487816
Andreas RambergØstmarka OKH15-20A207518
Inge RambergØstmarka OKA-Lang172946
Magnus RambergØstmarka OKA-Lang207387
Andreas SandernesØstmarka OKH11-12212449
Per StedjeØstmarka OKA-Lang221260
Jartrud SteinsliØstmarka OKB-Åpen221250
Rune TeiglandØstmarka OKA-Lang97860
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD13-14187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKD13-14212068
Knut Johan WinsvoldØstmarka OKB-Åpen212502

Årvoll IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BarstadÅrvoll ILA-Lang187155

Annonser

IOF Eventor