Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup - løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup - løp 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 31 mars 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 292 påmeldte deltakere.

D13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig142824
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

H13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK212359
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Håvard SingsaasFreidig175964
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
William P WalsethMalvik IL211889

D15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK203646
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

H15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Kristoffer AuranMalvik IL193042
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig176080
Erik Hagen BergWing OK212689
Sondre HuseWing OK213447
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig141639
Martin SelmerFreidig198094
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

D17-20 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Kristine Klock FletenWing OK161005
Martine Klock FletenWing OK211296
Synne FossøyNTNUI98004
Gina GranstedtHalden SK193887
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Vera MelkildFreidig180322
Helene OmdalNTNUI195483
Malin SandstadFreidig159550
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Frida SætherFreidig180266
Line SølbergOL Trollelg160510
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL175861
Andrine VikenByåsen IL181017

H17-20 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Lundteigen AuneByåsen IL203796
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Øyvind BergNTNUI412554
Håvard Sandstad EidsmoFreidig153893
Birk GravdahlWing OK145881
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Nils Ola KvamFreidig176240
Oscar LyngenFrol IL222709
Martin LøvåsNidarøst OK207664
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kjetil MølnvikFreidig211357
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Aleksander SkoglundFreidig179372
Jonas UnsgårdIL Leik206201
Mathias VindalFreidig203527
Øyvind WiggenByåsen IL155924

D21 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BratsbergNTNUI80519
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL173069
Kristine FjellangerNTNUI157200
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Gry GranstedtNTNUI39428
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Karen Oline KolstadFreidig159545
Ida LindkvistNTNUI193890
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Jenny PerssonByåsen IL202145
Sara ProforsFrol IL192448
Ingunn S. ØsthagenNTNUI179828
Ane Kjerstine SandstadFrol IL60664
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Marit SchmidOL Trollelg66733
Guro TorpeFrol IL217270
Andrea VindalWing OK161003
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682
Tina Strømdal WikFreidig72148
Hedvig ÅstebølNTNUI181961

H21 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AlvemNTNUI203120
Øivind AunøienOK Fjell187236
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Ola BergerByåsen IL170612
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Gunnar A FiskumNTNUI159519
Gustav FiskumNTNUI155776
Christian HohlWing OK211245
Sindre JohannessenFreidig181960
Magne JutulstadNTNUI221404
Ola KeiseråsIL Leik160506
Sondre KongsgårdNTNUI158530
Dag LofthusNTNUI208002
Bjørn LundanesNTNUI208437
Petter LyngNidarøst OK86275
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Arne Johannes LøkkenNTNUI160751
Terje MaroniByåsen IL68412
Eirik MarthinsenNTNUI187214
Håvard MyhreNTNUI198915
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Sindre NordhagenNTNUI207007
Per Melander OftenNTNUI194465
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenFreidig160424
Alex PedersenOL Trollelg90016
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Niklas ProforsNTNUI204552
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Ole Hartvik SkogstadOL Gaula114923
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Hugo SmetsNTNUI153969
Sigurd StenvikByåsen IL176008
Espen StornesNTNUI192522
Terje Magnus Bakken SørensenFreidig173109
Sebastian TorgersenNTNUI196766
Jørund ValaNTNUI191286
Olav VestølNTNUI206427
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

D40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Tonje BostadNidarøst OK480014
Gøril EideByåsen IL199490
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Mari HoffByåsen IL181864
Mari MoseidFreidig152366
Mette Resell NolteFreidig188746
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kristin SølbergIL Leik160507
Kjersti TannvikFreidig188730
Liv TennesWing OK199281
Kari UlsethFreidig180719
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

H40 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Kyrre AuranMalvik IL193006
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Arild H ClausenFreidig179864
Tomas EidsmoFreidig173137
Stein-Erik FletenWing OK199651
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Harald FørdedalWing OK211260
Vegard GrønliFreidig69067
Jan HageIL Leik187018
Vegard HansenOL Trollelg191299
Arild HeggesetFreidig410900
Pål KittilsenFreidig206040
Eivind LonaWing OK202250
Jørgen LongvaByåsen IL412896
Bjørnar LynumFreidig185929
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Are RogstadNidarøst OK203650
Jon RøstumOL Gaula178780
Roy SelandNidarøst OK137211
Trond SletnerByåsen IL412551
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Andreas SylteFreidig182033
Jørgen TegdanOL Trollelg191303
Marius WalsethMalvik IL207644

D50 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Hilde BellingmoOL Gaula400938
Guri BjørndalByåsen IL196923
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL208919
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig176244
Mona Høiås SætherFreidig215147
Borgunn YtterhusByåsen IL96647

H50 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Dag Erik HellandWing OK160998
Per Erik KvamFreidig152255
Geir Arne LodgaardByåsen IL183818
Terje MidtbøWing OK199655
Jostein MårdalenFreidig221066
Lasse NatvigByåsen IL209980
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Hans Boye SkogstadOL Gaula182046
Gunnar SkånøyByåsen IL156933
Dag StenersenNidarøst OK412983
Jens Even StorhovFreidig182078
John SvergjaNord-Østerdal OK48972
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Øystein WiggenByåsen IL155923
Geir WillumsenFreidig69093
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

H60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank BjarkøWing OK188759
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Magne LysbergFreidig69084
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Helge RustadFreidig173333

D70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi HellandWing OK78496
Torid KvaalFreidig401037

H70 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Finn Faye KnudsenOL Trollelg191304
Magnus LandstadFreidig483336
Egil RepvikOL Trollelg146401
Leif RøhjellByåsen IL86406
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

D11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK203539
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig206048
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

H11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig176201
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H65 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL412934
Tor GjermstadWing OK161001
Svein Endre HoveByåsen IL156901
Per LaksforsWing OK150545
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig201390

H75 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL156835

D-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779
Nora HalvorsenFreidig206044
Linnea Skaufel SimensenFreidig203583

H-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK213165
Erlend GrønliFreidig176238
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig203433
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sivert Sæther LevinFreidig

Åpen lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

Åpen kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege Anita DahlKlubbløs

Annonser

IOF Eventor