Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 21 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 134 påmeldte deltakere.

D21 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje ArntzenNTNUI207611
Ingvild BrekkeNTNUI170780
Ingeborg EideByåsen IL199727
Aurora FossøyNTNUI62220
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Julie HjortlandLarvik OK187327
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Mali Gederaas KanstadNTNUI89022
Karen Oline KolstadFreidig212749
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Mathilde RundhaugFrol IL211476
Gøril Rønning SundFrol IL160867
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Eva-Maria WarthaNTNUI219540
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Kristin Åstebøl-StoraasByåsen IL208924

D 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ragnhild EideByåsen IL199600
Åshild KolstadFreidig182129
Vera MelkildFreidig180322
Frida OpheimFreidig211565
Pernille OpheimFreidig142526
Malin SandstadFreidig159550
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

H21 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301
Isak BergsetNTNUI225930
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gunnar A FiskumNTNUI159519
Gustav FiskumNTNUI155776
Jørgen FiskumFrol IL187167
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Markus GladNydalens SK220766
Emil GranqvistNTNUI
Erik GustafssonNTNUI169149
Mattis HoltFreidig179878
Harald KalagerNTNUI500532
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Jørgen MadslienNTNUI157150
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI199444
Lars OwrenFreidig160424
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072
Paul SirumFrol IL211470
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Mikkel SørensenNTNUI199259
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Henrik UpsalNTNUI184471
Martin VisterFrol IL500292

H35 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Kristian StensrudOL Trollelg66757
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

H 17-20 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Mathias HermstadFreidig159540
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Nils Ola KvamFreidig176240
Oscar LyngenFrol IL222709
Henry McNultyNTNUI
Sigurd MelsomFossum IF202990
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647
Kjetil MølnvikFreidig211357
Adrian OpheimFreidig203662
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Mathias VindalFreidig203527

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Matias NissenFreidig214966
Lars SandstadFreidig142524
Isak A SæternesByåsen IL147060

H 10-14 Parløp (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil GrønliFreidig211762
Alfred Gilje SanneFreidig225113
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

D 10-14 Parløp (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Nora HalvorsenFreidig206044
Maria Strømdal WikFreidig213142

H50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Øystein WiggenByåsen IL226114

D13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Frid Sverresdotter EksethFreidig212823
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

H13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Mikkel HoltFreidig184323
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Jostein RøFreidig203648
Håvard SingsaasFreidig214968
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL147482
Edvard SørbyFreidig181457

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge EriksenByåsen IL199602
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Nils Olav VennevikFreidig497403
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

A3 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild HeggesetFreidig410900

Annonser

IOF Eventor