Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 28 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BjørkanByåsen IL225286
Erlend GrønliFreidig225465
Nora HalvorsenFreidig206044
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Mathias LeroyerFreidig
Linus Fossum MalmringFreidig
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851
Marie Wollan BenumByåsen IL197940

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingeborg A SæternesByåsen IL192541

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Solveig SæternesByåsen IL189054

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Emma ArnesenByåsen IL195919
Vera MelkildFreidig180322
Dina ReitanFreidig206043
Malin SandstadFreidig159550

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin AntonsenNTNUI80446
Ingrid BergeNTNUI154050
Elise ElvehøyNTNUI74124
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Anna UlvensøenNTNUI147827
Hedvig ÅstebølNTNUI181961
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kjersti TannvikFreidig188730

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL72257
Grete Berge OwrenFreidig176244
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig401037

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling AustrheimFreidig225361
Emil GrønliFreidig211762
Tristan HalvorsenFreidig176201
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Alfred Gilje SanneFreidig179919
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilhelm HatlenFreidig225365

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
Jostein RøFreidig203648
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL147482

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Gilje SanneFreidig212738

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Håkon HolstadFreidig203584
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Are LodgaardByåsen IL216729
Matias NissenFreidig214966
Lars SandstadFreidig142524
Isak A SæternesByåsen IL147060

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287
Vegard KittilsenFreidig153660
Simen Spets StorhovFreidig203586

H 19-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Mats EidsmoFreidig179813
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Mathias HermstadFreidig159540
Brage JørumByåsen IL181456
Oscar LyngenFrol IL222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Mathias VindalFreidig203527

H 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomas EidsmoFreidig173137
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Truls HestengenNTNUI
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola KeiseråsIL Leik160506
Pål KittilsenFreidig206040
Dag LofthusNTNUI208002
Halvor LundFreidig210017
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Nicholas MorganMalvik IL483781
Sindre NordhagenNTNUI207007
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Espen StornesNTNUI192522
Mikkel SørensenNTNUI199259
Jørgen TegdanOL Trollelg191303
Martin VisterFrol IL500292

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Kyrre AuranMalvik IL226079
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Arild H ClausenFreidig179864
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Jon HolstadFreidig97601
Eivind LonaWing OK211262
Jørgen LongvaByåsen IL193058
Bjørnar LynumFreidig185929
Olle MalmringFreidig206218
Leif Arne SkeiFreidig167004
Andreas SylteFreidig182033
Snorre SæternesByåsen IL192475

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Inge HafstadVerdal OK209777
Knut LillealternFreidig217002
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Håvard LorangeFreidig217001
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK413072
Terje MidtbøWing OK199655
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Hans Boye SkogstadOL Gaula182046
Jens Even StorhovFreidig182078
Nils Olav VennevikFreidig497403
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per LøvaasOL Trollelg209987
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114

Direkte A (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Lien JohnsenByåsen IL483334
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL220978
Sara ProforsFrol IL192448
Are RogstadNidarøst OK203650
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091

Direkte B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BrynestadRingsaker OK155126
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Jan HageIL Leik187018
Marit SchmidOL Trollelg66733

Annonser

IOF Eventor