Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 29 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 163 påmeldte deltakere.

Hulder herrer (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne DæhliHalden SK500302
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll215631
Håkon Grønsveen OlsrudKlubbløs
Sindre RønningNydalens SK221215
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Svein ThorsbergGrue IL222088
Einar TommelstadNydalens SK221253
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Jacob WesterbergFinspångs SOK483789
Marius WikstrømRingsaker OK184673

Hulder damer (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GjessingVang OL181651
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Anine LomeHamar OK195757
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK223622
Helén WesterbergFinspångs SOK483788
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130
Heidi Therese WiestVang OL173253

Pyse herrer (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Arne ArnesenHamar OK202026
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
John Anders BakkeLøten o-lag202141
Lars Erik BakkeLøten o-lag216758
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Torstein BergLøten o-lag202139
Tom BerganFet OL181103
Frode BergersenHamar OK201926
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Kenneth BilstadVang OL220950
Øystein Bjørke OlsenLøten o-lag203538
Geir Jota BjørloHamar OK501667
Geir Ola BlystadLøten o-lag86927
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jarle BusterudElverum OK216774
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Petter EllingsbøVang OL
Knut EngenRaumar Orientering228075
Audun FingarsenElverum OK216838
Eskil FrøislandVang OL208085
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Tore JørgensenHamar OK215634
Øystein Kambo TangeråsNOTEAM221141
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Jon LahlumFossum IF500337
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Einar LienLøten o-lag76183
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Asgeir LiumFet OL410821
Kjetil LivenLøten o-lag186965
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering483015
Sverre Berg LutnæsHamar OK137246
Andreas MeyerKlubbløs
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Stein Arne NegårdVang OL170443
Stein NordviElverum OK211173
Henning OlsenLøten o-lag74121
Trond OlsenLøten o-lag159334
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Henrik Drange RuudRøyken OL168807
Helge RyenHamar OK92223
Petter SkedsmoHadeland OL191364
Anders SkjesetVang OL501416
Knut SkjesetVang OL185959
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Arve SmestadLøten o-lag87092
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Pål StenbergVang OL217007
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Fredrik SveenVang OL188458
Morten Tangen FredhMåren OK208419
Tore Gustav TomterKlubbløs203457
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Henning WernøeHamar OK189105
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017
Harald ØstbyeElverum OK221167
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

Pyse damer (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Linda FredhMåren OK184147
Mona HesselbergLøten o-lag157043
Anne-Guri JevneHamar OK92235
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Mona LomeHamar OK190329
Marte NarumNydalens SK200006
Margrethe NilsenHamar OK221360
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Kjersti RønningHamar OK480289
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Iren SkyltbekkLøten o-lag480069
Nina SmestadLøten o-lag155083
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Eli StensliLøten o-lag501070
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Selma TonjerNydalens SK96426
Heidi TronbølFet OL177962
Unni ØygardLøten o-lag79561

Mini herrer (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Oddvar GravingenGrue IL89078
Erik HaugenRingsaker OK92332
Harald HaugenRingsaker OK209502
Willy JohansenRingsaker OK190250
Per Ivar KvammenElverum OK211285
Einar LundHamar OK60530
Sven MarkenLøten o-lag168454
Karl Petter OpsahlLøten o-lag157044
Odd RiseRingsaker OK204851
Tor SimonsenOK Øst203006
Lars SkramstadLøten o-lag146321
Helge StorsveenLøten o-lag201838
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053
Jan SveenRaumar Orientering172937
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Per VoldVang OL71474
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Halstein ØdegårdLøten o-lag159337
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Mini damer (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Stine AustadRaumar Orientering216818
Gro EllegaardVang OL84212
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Hanne Marie LiumElverum OK500551
Liv SimonsenOK Øst206440
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Ane StorødegårdKlubbløs501150
Inger SvalandOL Vallset/Stange132847
Anne SørumRingsaker OK500607
Karen TomterKlubbløs206415

Mini gutt (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Petter Stensli ForsethLøten o-lag212854
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846

Mini jente (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag168471
Johanne BergLøten o-lag202138
Anne FrøislandVang OL213777
Eira Eveline SolbergLøten o-lag213057
Synne SolbergGjø-Vard OL180801

Annonser

IOF Eventor