Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK 2-dagers, søndag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, søndag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 20 mars 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD10-12N202157
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH17B132553
Sigrun Hernes YtterbøAsker SkiklubbD45207530
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH13-14202127

Birkenes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILD55189092

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
TorSverre E. SkåraEgersund OKH17AK94943

Ganddal IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ingar HadlandGanddal ILH55483738
Trine Bolstad ScheieGanddal ILD21206193
Kristin SkadsemGanddal ILD45193010
Knut SkjævelandGanddal ILH65197988
Per Ivar StoklandGanddal ILH17-20197767
Morten Bjerga SundliGanddal ILH21188954

Hisøy OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OKD15-16412247
Marianne HaugeHisøy OKD4578908
Silje HaugeHisøy OKD17-20193045

IF Trauma (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Idar SætranIF TraumaH45216677

IK Grane Arendal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD21193027

IL Hauken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander Repstad StoremyrIL HaukenH15-16213681

IL Imås (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsD65157079
Susan BøbelIL ImåsD17AK157081
Øyvin SimonsenIL ImåsH65157021
Terje UrfjellIL ImåsH4597792

IL Tyrving (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Henning GrandalIL TyrvingH45205395

IL Vindbjart (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Haakon Smith EidetIL VindbjartH13-16C203436
Svein EidetIL VindbjartH17AK203437
Kristin Smith ErkleivIL VindbjartD17C204839
Margrete Omdal HildebrandtIL VindbjartD17AK86339
Jonas Sjursen RuudIL VindbjartH15-1686360
Nina Sjursen RuudIL VindbjartD17C205992
Fredrik SkovlyIL VindbjartH11-12205994
Hans Martin SkovlyIL VindbjartH45205989
Kristian SkovlyIL VindbjartH15-16205990

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD15-16198916
Åshild BergstølKongsberg OLD55207015

Kristiansand OK (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKH17-20114837
Dag BlandkjennKristiansand OKH17-20197997
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKD15-16158616
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKD15-16221130
Oluf BøckmanKristiansand OKH45184174
Gro BørteKristiansand OKD17B184339
Dovydas FreimontasKristiansand OKH21197873
Bjørn A FriestadKristiansand OKH17B184415
Gaute FriestadKristiansand OKH21184414
Liv Bente H FriestadKristiansand OKD17B125654
Odd-Anton HermansenKristiansand OKH15-16172962
Matias Hodne HanischKristiansand OKH17-20158637
Magne Reier JørgensenKristiansand OKH5591374
Lars KostølKristiansand OKH10-12N213510
Maria KostølKristiansand OKD11-12198036
Ole KostølKristiansand OKH17-20184222
Silje KregnesKristiansand OKD15-16221435
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH17-20195884
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OKH13-14209673
Øyvind MikkelsenKristiansand OKH45158094
Jonas MyhreKristiansand OKH15-16186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH13-14184469
Hans Gunnar OmdalKristiansand OKH21200414
Linda G. OpheimKristiansand OKD17B221501
Torkel ReinhartsenKristiansand OKH17-20184468
David RundeKristiansand OKH15-16221505
Pål RundeKristiansand OKH45182054
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKH45197872
Atle SolheimKristiansand OKH65186305
Sara StrayKristiansand OKD13-16C96771

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Johan BrekkeLillomarka OLH15-16215086

Oddersjaa SSK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKH65192474
Einar EkelandOddersjaa SSKH17-20200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKH45211559
Sigrid EkelandOddersjaa SSKD15-16211180
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSKD13-16C208723
Per W. TorgersenOddersjaa SSKH55185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKD55185940

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald WibyeOK MossH75480203

OK Sør (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK SørH35192989

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-TrollD55201974

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringH55193685

Sandnes IL (Rogaland) (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D17-20145700
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H4567818
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)D45207630
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H17-20200550
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D17-20181468
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)H45195788
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)D17-20207629
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)D15-16200631
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D17-20196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)D17-20224622

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH15-16211766

Søgne og Songdalen OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKH6584731
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKD65158601
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKH65158606
Svein SundeSøgne og Songdalen OKH17AK158607
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKH35197885
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKD11-12213286
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKD45176142
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKD10-12N212465
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OKH3591596

Torridal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal ILD17-2062682

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Marki ErichsenVaregg FleridrettH21197823

Vegårshei IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILH15-16222559
Ole Petter VestølVegårshei ILH45222073

Annonser

IOF Eventor