Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK 2-dagers, lørdag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, lørdag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 19 mars 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 123 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD10-12N202157
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH17B132553
Sigrun Hernes YtterbøAsker SkiklubbD45207530
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH13-14202127

Birkenes IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILH15-16184362
Anund NyhusBirkenes ILH15-16184628
Guttorm NyhusBirkenes ILH17AK203294
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes ILD17B184625

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
TorSverre E. SkåraEgersund OKH17AK94943

Ganddal IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ingar HadlandGanddal ILH55483738
Trine Bolstad ScheieGanddal ILD21206193
Kristin SkadsemGanddal ILD45193010
Per Ivar StoklandGanddal ILH17-20197767
Morten Bjerga SundliGanddal ILH21188954

Hisøy OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OKD15-16412247
Marianne HaugeHisøy OKD4578908
Silje HaugeHisøy OKD17-20193045
Widar Taxth LølandHisøy OKH6598008

IK Grane Arendal Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal OrienteringH65172098
Oddny JørgensenIK Grane Arendal OrienteringD17B87586
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD21193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD13-14186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD13-14186171
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringH17AK206419

IL Hauken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander Repstad StoremyrIL HaukenH15-16213681

IL Imås (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsD65157079
Susan BøbelIL ImåsD17AK157081
Øyvin SimonsenIL ImåsH65157021
Anne Karin StigemoIL ImåsD6598007
Terje UrfjellIL ImåsH4597792

IL Vindbjart (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Haakon Smith EidetIL VindbjartH13-16C203436
Svein EidetIL VindbjartH17AK203437
Margrete Omdal HildebrandtIL VindbjartD17AK86339
Jonas Sjursen RuudIL VindbjartH15-1686360
Fredrik SkovlyIL VindbjartH11-12205994
Hans Martin SkovlyIL VindbjartH45205989
Kristian SkovlyIL VindbjartH15-16205990

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD15-16198916
Åshild BergstølKongsberg OLD55207015

Kristiansand OK (37)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OKH17-20197997
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKD15-16221130
Oluf BøckmanKristiansand OKH45184174
Silje BøenKristiansand OKD17AK157738
Dovydas FreimontasKristiansand OKH21197873
Bjørn A FriestadKristiansand OKH17B184415
Gaute FriestadKristiansand OKH21184414
Liv Bente H FriestadKristiansand OKD17B184416
Tuva HepburnKristiansand OKD15-16B184670
Odd-Anton HermansenKristiansand OKH15-16172962
Matias Hodne HanischKristiansand OKH17-20158637
Kristian Reiersen JensenKristiansand OKH17-20156552
Magne Reier JørgensenKristiansand OKH5591374
Lars KostølKristiansand OKH10-12N213510
Maria KostølKristiansand OKD11-12198036
Ole KostølKristiansand OKH17-20184222
Silje KregnesKristiansand OKD15-16221435
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH17-20195884
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OKH13-14209673
Markus MollestadKristiansand OKH10-12N212198
Jonas MyhreKristiansand OKH15-16186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH13-14184469
Kristian NyhusKristiansand OKH17-20203289
Hans Gunnar OmdalKristiansand OKH21200414
Linda G. OpheimKristiansand OKD17B221501
Fredrik PyttenKristiansand OKH10-12N197956
Kristian PyttenKristiansand OKH15-16151383
Torkel ReinhartsenKristiansand OKH17-20184468
Vetle ReinhartsenKristiansand OKH21222715
David RundeKristiansand OKH15-16221505
Pål RundeKristiansand OKH45182054
Kirsten SalthaugKristiansand OKD6591384
Sigmund SalthaugKristiansand OKH6591385
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKH45197872
Atle SolheimKristiansand OKH65186305
Sara StrayKristiansand OKD13-16C96771
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKD15-16B161016

Oddersjaa SSK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKH65192474
Anne Marie EkelandOddersjaa SSKD17B145291
Sigrid EkelandOddersjaa SSKD15-16211180
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSKH17AK192284
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSKD15-16B208723
Per W. TorgersenOddersjaa SSKH55185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKD55185940

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald WibyeOK MossH75480203

OK Sør (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari CowardOK SørD17B203641
Morten CowardOK SørH17B192692
Stein CowardOK SørH5571282
Kjell Arne HålandOK SørH35192989

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-TrollD55201974

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringH55193685

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm Strande SyrristRingerike OLH2178988

Sandnes IL (Rogaland) (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D17-20145700
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H4567818
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)D45207630
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H17-20200550
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D17-20181468
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)H45195788
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)D17-20207629
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)D15-16200631
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D17-20196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)D17-20224622

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH15-16211766

Søgne og Songdalen OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKH6584731
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKD65158601
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKH65158606
Steinar SundeSøgne og Songdalen OKH17B131387
Svein SundeSøgne og Songdalen OKH35158607
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OKD17B158599
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKH35197885
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKD11-12213286
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKD45176142
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKD10-12N212465
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKH35216713
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OKH3591596

Torridal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal ILD17-2062682

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Marki ErichsenVaregg FleridrettH21197823

Vegårshei IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei ILD4587596
Geir BråtenVegårshei ILH45181985
Martin BråtenVegårshei ILH2187602
Synnøve BråtenVegårshei ILD21179370
Anders VestølVegårshei ILH15-16222559
Karine VestølVegårshei ILD17-20206428
Ole Petter VestølVegårshei ILH45222073

Annonser

IOF Eventor