Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2016, Løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, Løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 12 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 587 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 13-163567633, 208101
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50-174665, 174665
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 13-16207610, 3700770
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 13-16205545
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-224573
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 13-16160804
Reidar FossumAsker SkiklubbH 60-60917
Svein GranerudAsker SkiklubbH 40-222211
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Brede Tolo HauglandAsker SkiklubbH 13-16200255
Trond HegnaAsker SkiklubbH 50-170718, 170718
Axel HoveidAsker SkiklubbH 17-207564, 3734308
Marit IsachsenAsker SkiklubbD 17-3619343, 181811
Magnus Mellbye LarsenAsker SkiklubbH 17-207400
Steinar LågAsker SkiklubbH 40-
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 13-163719200, 226296
Bjørn MartiniAsker SkiklubbH 40-203849
Ina MartiniAsker SkiklubbD 13-163604139, 196973
Sara MartiniAsker SkiklubbD 11-12168800, 3640182
Gunhild MyhrAsker SkiklubbD 40-3740701
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 13-163643426
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 13-163422698
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 50-211089
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 50-190665
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-215533, 3739596
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD 13-16500270
Simen VågeAsker SkiklubbH 13-16212140
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 17-3502523, 207593
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH 50-132553
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 13-163677408

Bækkelagets SK (32)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SKH 40-78337
Lone BrochmannBækkelagets SKD 17-208706, 3617727
Eldar BørsumBækkelagets SKH 60-181968
Aksel EideBækkelagets SKH Rekrutt204533, 204533
Raphael FerrandBækkelagets SKH 17-188000
Marthe GløersenBækkelagets SKD 17-184264
Kine GulliksenBækkelagets SKD 17-159016, 3623980
Line HagmanBækkelagets SKD 17-
Ronja HellerBækkelagets SKD 17-66846
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SKD 11-12189098
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKD 13-16212529
Ove Kristian JødalBækkelagets SKH 50-184315
Carl Godager KaasBækkelagets SKH 17-500299, 3780640
Lene Godager KaasBækkelagets SKD 17-152391, 3778750
Truls KvaaseBækkelagets SKH 17-211628
Anna NakkimBækkelagets SKD 11-12212432
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKD 13-163672094, 212466
Torunn NordbøBækkelagets SKD 50-184221
Marlon RustadBækkelagets SKH 13-163673381
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SKH 17-192564, 192564
Martin SchälliBækkelagets SKH 17-191456
Simen SmestadBækkelagets SKH 17-207863, 3780996
Martin Grotle SoukupBækkelagets SKH 17-206394
Malin SveenBækkelagets SKD 11-12203663
Arne TorgersenBækkelagets SKH 50-38368, 38368
Maria TorgersenBækkelagets SKD 50-91550
Andreas VaageBækkelagets SKH 17-158015, 158015
Henrik VaageBækkelagets SKH 40-210909
Eirik WatterdalBækkelagets SKH 17-3018652
Johanne Øderud VatneBækkelagets SKD 17-202159
Lars Øderud VatneBækkelagets SKH 13-16202160, 3670031
Ingeborg ØderudBækkelagets SKD 40-

Drangedal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunn Mariken BjervaDrangedal OLD 40-89880

Driv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils-Petter WiikDriv ILH 60-199657, 199657

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar ElvekrokEiker OLH 60-

Elverum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Magnus DahlElverum OKH 17-

Fet OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen Kjos BarkenæsFet OLH 17-180194, 3463429
Åshild Faller RåheimFet OLD 17-3571981, 153842
Kyrre GranFet OLH 40-180192
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 13-163661295, 201888
Øyvind HelmersenFet OLH 50-201988
John Eivind PresterudFet OLH 17-193623
Marthe RamstadFet OLD 17-3485083, 189734
Sander H. RogndokkenFet OLH 17-3476496, 195911

Fossum IF (52)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 17-3150687, 196861
Marius BakkeFossum IFH 13-16186911
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-3624384
Mari BrendeFossum IFD 13-16191212
Maria BrodinFossum IFD 17-3626181, 94472
Audun Rognerud BøeFossum IFH 17-160451
Johanne Rognerud BøeFossum IFD 13-16178311, 3662012
Tonje Rognerud BøeFossum IFD 13-16160452, 3662855
Erlend BørliFossum IFH 13-16171140, 3682663
Peter GisholtFossum IFH 13-16198904, 198904
Sven Arne GylterudFossum IFH 40-408323
Sondre Zahl HagenFossum IFH 13-16213227, 3447885
Stein H. HagenFossum IFH 50-3448610, 206289
Hilde Sogn HaugFossum IFD 13-16212851
Marianne HjermstadFossum IFD 50-186886, 3575933
Ragnhild HjermstadFossum IFD 17-3389483, 157480
Øyvind HjermstadFossum IFH 17-221133, 3389533
Tarjei HoloFossum IFH 17-203231
Øystein HoloFossum IFH 50-84871
Åsne Naadland HoloFossum IFD 13-163388733, 221407
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 13-163625530
Nils HæstadFossum IFH 50-191375
Fredrik HøyerFossum IFH 40-213686
Simen HøyerFossum IFH 13-16205548
Christian JomaasFossum IFH 40-191345
Karen Hoel JomaasFossum IFD 13-16152441
Mikkel KatlaFossum IFH 13-163630894, 203103
Pernille KatlaFossum IFD 13-163639663, 191341
Cecilie Christin KvermeFossum IFD 40-202992, 3715489
Sivert Sande KvermeFossum IFH 13-16179826, 3659521
Ingrid G. KvålsgardFossum IFD 13-163471083, 160449
Bente LandmarkFossum IFD 50-208596
Bram LangerødFossum IFH 13-16215486
Borger MelsomFossum IFH 17-199998, 3701208
Sigbjørn ModalsliFossum IFH 50-215003
Eivind Berner MyhreFossum IFH 13-163652666, 187105
Elias T. MølnvikFossum IFH 17-3655750, 211647
Ragne NorrudFossum IFD 13-16143035, 3673514
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IFD 40-128428
Tim RobertsonFossum IFH 17-219292
Sindre RønningFossum IFH 17-221215, 3598612
Sindre SandvenFossum IFH 17-3588159, 200630
Emil StørmerFossum IFH 13-16214741, 3154374
Leif StørmerFossum IFH 40-203638, 3597309
Oskar StørmerFossum IFH 17-3599305, 209002
Birk Felland SætnanFossum IFH 13-163636339, 213433
Eirik TandrevoldFossum IFH 50-208597
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IFD 17-3544418
Tonje VassendFossum IFD 17-191267, 3587961
David VenkerFossum IFH 13-16213220
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 50-

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 13-16201989, 3642766

Hadeland OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid RognstadHadeland OLD 13-163645033, 160699
Ingeborg RognstadHadeland OLD 13-163643830, 155546
Geir Sverre SvingheimHadeland OLH 50-68548
Ove SætraHadeland OLH 17-3677697, 500224

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alex CarcasHalden SKH 17-
Mats NordbrødenHalden SKH 17-184943

Hamar OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OKH 17-188688, 3411287
Anine LomeHamar OKD 17-195757, 3560125
Sverre Bang StøengHamar OKH 17-3426418, 220919

Haugerud IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFH 70-157981, 157981
Unni DrageHaugerud IFD 70-160343, 160343

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 50-199744

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor RingstadHedrum OLH 40-

Heming Orientering (42)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming OrienteringD 40-411521
Kimme ArnesenHeming OrienteringH 40-84024, 3452927
Lasse ArnesenHeming OrienteringH 50-196876, 3508322
Lukas Jones ArnesenHeming OrienteringH Rekrutt180054, 180054
Maya Jones ArnesenHeming OrienteringD 13-163672557, 171152
Petter Astrup ArnesenHeming OrienteringH 13-16211112, 3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-226304, 3398070
Ella BerstadHeming OrienteringD 13-16157141
Bjørn EgnerHeming OrienteringH 70-207009, 207009
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH 40-3729126, 199331
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 13-16226066, 3671013
Anders FlågenHeming OrienteringH 40-411539
Ann Elin FlågenHeming OrienteringD 40-187127
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 17-209873, 3398658
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 13-163637311, 196903
Kasper FosserHeming OrienteringH 17-3662384, 195708
Ferdinand FremmingHeming OrienteringH 13-163667177, 188863
Kåre Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH 13-16
Ola Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH 40-
Jørgen Terland GundersenHeming OrienteringH 11-12204672
Jonas Rolfsen HaugmoHeming OrienteringH 13-16198754, 198754
Marit InngjerdingenHeming OrienteringD 40-172350
Astrid Waaler KaasHeming OrienteringD 50-85000
Dag KaasHeming OrienteringH 60-87027
Helene Margarethe KristensenHeming OrienteringD 11-12212599
Aleidis LøkenHeming OrienteringD 50-215087
Dagrun MelkildHeming OrienteringD 50-197758
Anders Næss-UlsethHeming OrienteringH 11-12192204
Henrik ReuschHeming OrienteringH 13-16194450, 3779683
Marianne ReuschHeming OrienteringD 40-194448, 3334885
Alexander RødstenHeming OrienteringH 40-3778339
Julie Heyerdahl RødstenHeming OrienteringD 11-123714771, 213674
Bjørn SandelienHeming OrienteringH 70-172294
Runa SkyttersæterHeming OrienteringD 50-158429
Hedvig VollsetHeming OrienteringD 17-187013, 3667581
Tarjei VollsetHeming OrienteringH 17-200551, 3300381
Thor VollsetHeming OrienteringH 50-216665
Bjørn WilladssenHeming OrienteringH 50-142778
August Syrdal ØenHeming OrienteringH 13-163649324, 187011
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringD 11-12213167, 3649365
Knut Erling ØenHeming OrienteringH 50-187010, 3781176
Kristian ØstermannHeming OrienteringH 13-163649175, 3649175

Hemsedal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guro JordheimHemsedal ILD 17-155778, 3391638

IL GeoForm (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torbjørn DalløkkenIL GeoFormH 17-3678307, 216873
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormH 70-195723, 195723
Sturle HånesIL GeoFormH 70-169036
Ivar SeierstadIL GeoFormH 17-222581

IL Koll (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollH 11-12208999, 3653292
Aksel Nissen HellerudIL KollH Rekrutt189005
Torjus Hoel BjoråIL KollH 11-12213216, 3427069
Jo Ulltveit-MoeIL KollH 50-185923

IL Tyrving (60)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Jevne ArnesenIL TyrvingD 17-152506
Hallvard BergIL TyrvingH 50-203634
Kirsti Grundnes BergIL TyrvingD 50-211335
Solveig Eline BergIL TyrvingD 13-163698198, 203507
Berit BergeIL TyrvingD 50-
Stian BergersenIL TyrvingH 17-3028982, 68522
Hasse BergstrømIL TyrvingH 70-214919, 214919
Betty Ann BjerkreimIL TyrvingD 17-183853
Vegard BroxIL TyrvingH 40-
Berit DanielsenIL TyrvingD 50-3388063, 220726
Egil EideIL TyrvingH 50-
Elin EkebergIL TyrvingD 17-159503, 159503
Per Kristian EkebergIL TyrvingH 60-3598083, 211555
Hege FeiringIL TyrvingD 40-186189
Synne Nesheim FlatebakkenIL TyrvingD 17-3411055, 181104
Tuva Nesheim FlatebakkenIL TyrvingD 13-16211344
Åshild FlatebakkenIL TyrvingD 50-220908
Åsa FranzenIL TyrvingD 17-3407558, 220728
Bjørn Henning GrandalIL TyrvingH 50-180139, 3389434
Else GrandalIL TyrvingD 50-3389435, 180137
Christian GrotnesIL TyrvingH 50-211267, 3199718
Inge GunnesIL TyrvingH 40-150405, 150405
Anna GöhlmanIL TyrvingD 50-3617743, 185825
Ida Feiring HaltiaIL TyrvingD 17-186181
Thea Feiring HaltiaIL TyrvingD 17-3412178, 186180
Anniken Helland-HansenIL TyrvingD 17-3399854, 220877
Kristin Helland-HansenIL TyrvingD 17-3542941, 220799
Geir HoffIL TyrvingH 40-161007
Jørgen HolmboeIL TyrvingH 70-155920
Wenche HultgreenIL TyrvingD 60-186240, 186240
Martin JohanssonIL TyrvingH 17-3312626, 199335
Eirik JørgensenIL TyrvingH 40-211243, 3708575
Mina JørgensenIL TyrvingD 13-16200361, 3699832
Frode KamsvågIL TyrvingH 50-3401817, 199499
Skjalg Hundseid KamsvågIL TyrvingH 17-199497, 3402690
Are KristiansenIL TyrvingH 50-186247, 3593175
Randi NilstadIL TyrvingD 60-159514, 159514
Are NjåsteinIL TyrvingH 50-3597663, 206550
Marianne NjåsteinIL TyrvingD 50-3777646, 221144
Stine NjåsteinIL TyrvingD 17-3597861, 500225
Anne Kristine NorderudIL TyrvingD 50-186086
Maren NorderudIL TyrvingD 13-16217479, 3668670
Thor NorderudIL TyrvingH 50-188842
Torgeir NørbechIL TyrvingH 17-3614930, 192593
Morten Nilstad PettersenIL TyrvingH 17-
Ane Næsset RamtvedtIL TyrvingD 17-188445
Kjell RøkkeIL TyrvingH 70-159532
Don SkantzeIL TyrvingH 50-186156
Ingrid Helene SkantzeIL TyrvingD 17-87047
Kjersti SkantzeIL TyrvingD 50-3162682, 186157
Ådne SkjærsteinIL TyrvingH 13-163635950, 173244
Henning SpjelkavikIL TyrvingH 40-3739919
Camilla StridsklevIL TyrvingD 17-
Yvonne SvendsenIL TyrvingD 17-211271
Anders TiltnesIL TyrvingH 17-159512
Ida TiltnesIL TyrvingD 17-159511
Ida Margrethe UllernIL TyrvingD 40-3558442, 211369
Torjus UllernIL TyrvingH 13-16199342, 3494556
Ingunn Hultgreen WeltzienIL TyrvingD 17-3084282, 199336
Magnus WølnebergIL TyrvingH 17-3411642, 193113

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åse BrødholtIndre Østfold OKD 50-145136, 145136
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OKH 40-483755, 483755

Järla Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik AnderssonJärla OrienteringH 17-

Kamp/Vestheim IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IFH 60-175845
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFH 60-186023, 186023
Egil HusethKamp/Vestheim IFH 60-200718, 3780848

Klubbløs (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tim Langø BergKlubbløsH 17-158464
Håvard ChristiansenKlubbløsH 50-412940
Jeff GeudensKlubbløsH 17-168463
Eirik HansenKlubbløsH 17-
Mats HaugeKlubbløsH 17-480174
Tonje Granne KvaleKlubbløsD 17-
Johanne LigaardKlubbløsD 17-
Vilde Rapp RiiseKlubbløsD 17-
Lise TaraldsvikKlubbløsD 17-

Kolbotn og Skimt OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLH 50-91343
Audun HokholtKolbotn og Skimt OLH 17-200351
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OLD 50-200429, 200429
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OLD 70-204594

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD 50-222089
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLD 17-180127, 3709573

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Nordbye NybøKonnerud ILD 17-192661

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OKH 17-197997, 3608809

Kvillebyns SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Faruga KarldénKvillebyns SKH 17-194003

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie HjortlandLarvik OKD 17-187327, 3656196
Mathias OlsenLarvik OKH 17-470726

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLH 40-197500

Lillomarka OL (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OLH 50-181043
Assaf Bar-NathanLillomarka OLH 40-219117
Line Bar-NathanLillomarka OLD 40-186275
Netta Bar-NathanLillomarka OLD 13-16186113
Andrine BenjaminsenLillomarka OLD 17-3326493, 170783
Mathias BenjaminsenLillomarka OLH 17-186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OLH 50-3414067, 223228
Eskil BrændenLillomarka OLH 11-12180940
Guro BrændenLillomarka OLD Rekrutt187182
Arne DybdahlLillomarka OLH 50-149754
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLD 17-3674363, 183300
Elin FløLillomarka OLD 13-16177513
Emilie Ruste FløLillomarka OLD 11-12205528
David GottfridssonLillomarka OLH 17-193517
Einar HemLillomarka OLH 70-3779832
Ove HildrumLillomarka OLH 40-181295
Stian LillegårdLillomarka OLH 17-198793
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OLD 17-201501, 3409166
Joar OldernesLillomarka OLH 17-3568987, 411075
Trine OldernesLillomarka OLD 40-3649068, 168298
Emma Eithun PaulsenLillomarka OLD 17-3781077, 178188
Anne RusteLillomarka OLD 40-197515
Riccardo ScaletLillomarka OLH 17-78652
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLD 17-86521
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLD 17-161304, 3501137
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 13-163526019, 186896
Dag WangLillomarka OLH 40-197505
Hege WangLillomarka OLD 40-158427

Lommedalens IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per MeilandLommedalens ILH 70-80731

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 17-3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 17-114843, 3487378

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren KoplandModum OLD 17-86844

Måren OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OKH 40-
Morten KarlsenMåren OKH 50-400006, 3780681
Morten Tangen FredhMåren OKH 17-3705621, 208419

Nittedal OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit B. EithunNittedal OLD 40-192163, 3780756
Simen FritznerNittedal OLH 13-16205387, 3595618
Simen Gløgård StensrudNittedal OLH 11-12157997, 3660255
Nina Elise JørgensenNittedal OLD 50-80134
Bård NatvigNittedal OLH 60-
Kari Elisabeth NatvigNittedal OLD 50-
John Thomas PetersenNittedal OLH 70-184542

NOBIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin HallbergNOBILH 17-175794

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald KvisliNotodden OLH 50-

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linn HokholtNTNUID 17-214837, 3597572
Morten Severin SaueNTNUIH 17-159508

Nydalens SK (119)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 11-123652807
Åsmund Aamodt ResellNydalens SKH 17-3328408, 192147
Jonas AarsethNydalens SKH 13-16175830
Lars-Ivar AarsethNydalens SKH 50-204849
Mari AarsethNydalens SKD 11-12186069
Ingvil AhlsandNydalens SKD 17-3521028, 188972
Jon Iver BakkenNydalens SKH 50-3561305, 201445
Marianne BakkenNydalens SKD 17-
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 13-16194709, 3641230
Stine Madslien BakkenNydalens SKD 17-3390606, 188467
Rolf Andreas BergNydalens SKH 13-16192670, 3583820
Audun BerganNydalens SKH 13-16153565, 3607686
Gaute BerganNydalens SKH 13-16153564, 3604097
Solveig BerganNydalens SKD 40-180326
Åse BerganNydalens SKD 17-204666, 3612249
Karen BjergaardNydalens SKD 17-180935, 3329323
Simen A BjøringsøyNydalens SKH 17-181970
Bojan BlumensteinNydalens SKH 17-3616307, 193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 17-3498441, 157159
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD 13-163201472, 219188
Sondre Ruud BråtenNydalens SKH 17-3722147, 181939
Anne DahlNydalens SKD 50-3741006, 192454
Karianne Olsvik DengerudNydalens SKD 13-16186995
Henrik EijsinkNydalens SKH 17-177948, 3603875
Anna Trindade EriksenNydalens SKD 13-16144284, 144284
Kjetil EspedalNydalens SKH 50-147139, 147139
Tiril Ebon EspedalNydalens SKD 11-12202993, 202993
Tobias EspedalNydalens SKH 13-16153554, 153554
Ole Jakob FrankrigNydalens SKH 13-16204306, 3613833
Bernt GjellestadNydalens SKH 17-
Markus GladNydalens SKH 17-3365616, 220766
Elena GrandNydalens SKD 17-187012, 187012
Håvard HagaNydalens SKH 17-196740, 3098308
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-211355, 3498821
Anine HallénNydalens SKD 17-3482809, 207659
Mette HallénNydalens SKD 50-200574, 200574
Johannes HalvorsenNydalens SKH 13-16186078, 186078
Bjørn HaugeNydalens SKH 40-411372, 3777687
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKD 40-212866, 3777786
Elise Wærp HaugeNydalens SKD 13-163525557, 194109
Hanne Wærp HaugeNydalens SKD Rekrutt
Vemund HeierNydalens SKH 13-16187139, 187139
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 50-
Ingunn HofgaardNydalens SKD 13-16196724
Marion HuberNydalens SKD 17-226171, 3772480
Ingvild HøydalNydalens SKD 13-16226065, 3222262
Line Telje HøydalNydalens SKD 50-191379
Einar JensenNydalens SKH 60-200777
Johan Toverud JensenNydalens SKH 60-79905
Espen JernbergNydalens SKH 40-211283
Joakim Wilkens JernbergNydalens SKH 13-163644036, 180216
Thine Wilkens JernbergNydalens SKD 40-211641, 211641
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKD Rekrutt212077
Elias JonssonNydalens SKH 17-3561495, 203274
Isak JonssonNydalens SKH 13-16204677, 3602398
Maria JonssonNydalens SKD 50-224623
Storm KleivaNydalens SKH 13-16172705
Birgit KorvaldNydalens SKD 60-69027, 69027
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH 13-16186133, 3601275
Espen Hegstad KrügerNydalens SKH 17-157487, 3581816
Martha Nesheim KøberNydalens SKD 13-16172673
Anders Håvard LarsenNydalens SKH 13-16186126, 186126
Lukas LilandNydalens SKH 17-3572799, 202201
Marie LilandNydalens SKD 13-16
Ea LunøeNydalens SKD 13-16157156, 3624046
Einar LunøeNydalens SKH 50-177011
Kathrine LunøeNydalens SKD 40-157157
Sam LunøeNydalens SKH 17-3488467, 177010
Tone Bergerud LyeNydalens SKD 17-3710910, 192575
Johanne LægranNydalens SKD 17-176066, 3349719
Oda LægranNydalens SKD 17-176200, 3363760
Anne MadslienNydalens SKD 50-3327434, 221511
Ingrid MadslienNydalens SKD 13-163739810, 201964
Kari MadslienNydalens SKD 50-3552866, 201959
Hannah MansNydalens SKD 13-16157489, 157489
Kristian Norum MeløysundNydalens SKH 13-163668290, 192914
Anne MyhrNydalens SKD 50-144981
Toril NesNydalens SKD 17-129752
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SKH 11-123773603
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKH Rekrutt3781283
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SKD 17-3781630
Eirik Næss-UlsethNydalens SKH 60-3387933, 217164
Hanne NøvikNydalens SKD 17-188964, 188964
Bjørn Erik ReinsethNydalens SKH 50-157765
KyongSa RiNydalens SKH 17-169009, 3715265
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SKD 17-3574878, 128464
Marie SaugestadNydalens SKD 11-123730272
Halvor SaunesNydalens SKH 17-195811, 3608031
Helene ScheeleNydalens SKD Rekrutt211807
Marie ScheeleNydalens SKD 11-12157485
Oda ScheeleNydalens SKD 13-16157482, 157482
Ingrid SkaarerNydalens SKD 40-205516
Alexander SmebyNydalens SKH 13-16191203
Frida SolsrudNydalens SKD 13-16187089
Jon SolsrudNydalens SKH 40-3604006, 96361
Kristian StrømNydalens SKH 13-163638020, 211176
Elias StubberudNydalens SKH 13-163646452
Helena StubberudNydalens SKD 50-
Håkon SturødNydalens SKH 13-163641206
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 11-12204746
Jostein TandbergNydalens SKH 17-172203, 3695624
Vebjørn TandbergNydalens SKH 17-157755, 3256146
Ida TangenNydalens SKD 17-
Arianna TauferNydalens SKD 17-483534
Ellen Marie TurterNydalens SKD 50-188728, 188728
Marie UllevålseterNydalens SKD 17-182041
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKD 40-132757
Frida Bakken UlsethNydalens SKD 13-16186887, 3644838
Siri UlvestadNydalens SKD 17-3699345, 206420
Lars Young VikNydalens SKH 13-16186295, 3656881
Pia Young VikNydalens SKD 13-16224455, 3656352
Anders VisterNydalens SKH 17-209926, 3597804
Ina WesterlundNydalens SKD 17-195291
Eira Skaarer WiklundNydalens SKD Rekrutt
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 11-12
Ottar WiklundNydalens SKH 50-
Ada WulfsbergNydalens SKD 13-163671328, 154535
Jørgen WulfsbergNydalens SKH 17-3561404, 180903
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SKH 13-163604022, 216989

Odal OL - Orientering (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oda AarstadOdal OL - OrienteringD 13-16147116
Simeon BraatenOdal OL - OrienteringH Rekrutt204723
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - OrienteringD 11-12147113
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - OrienteringH Rekrutt204614
Torstein NordgaardOdal OL - OrienteringH 13-16204555
Emil SkytterenOdal OL - OrienteringH Rekrutt191270
Martin SkytterenOdal OL - OrienteringH 40-145194
Sondre SkytterenOdal OL - OrienteringH 13-16191271
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - OrienteringH 70-204722
Øyvind SteinbekkenOdal OL - OrienteringH 17-217038
Henrik Åserud SørensenOdal OL - OrienteringH 13-16204567

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Monica WigemyrOddersjaa SSKD 17-78518

OK Moss (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK MossH 50-
Stein KlyveOK MossH 60-
Hallvard KorenOK MossH 50-84741, 3777703

OK Sør (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen Coward RefsnesOK SørH 17-71279

OK Tyr (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola PermanOK TyrH 40-
Erik RåbergOK TyrH 17-200443

Open iT (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje Wiig MathisenOpen iTH Bedrift190637
Ullern SpeidergruppeOpen iTH Rekrutt402460

Oppsal Orientering (67)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal OrienteringD 13-16204267
Eilert AamodtOppsal OrienteringH 40-222524
Marius E. AamodtOppsal OrienteringH 11-12200471
Knut AasheimOppsal OrienteringH 17-194508, 3620705
Roar BjordalOppsal OrienteringH 70-183833, 183833
Bo Utseth BøhlerengenOppsal OrienteringH 13-1675939
Synne Utseth BøhlerengenOppsal OrienteringD Rekrutt216858
Anne-Elise EdstrømOppsal OrienteringD 50-181665
Jan Andreas EdstrømOppsal OrienteringH 17-181662
Ole Martin EdstrømOppsal OrienteringH 17-181663, 3662293
Sigurd FandangoOppsal OrienteringH 17-71521
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH Rekrutt217720, 3724671
Vidar GjelstadOppsal OrienteringH 40-214745
Robert HafsrødOppsal OrienteringH 40-205551, 205551
Vigdis HobølOppsal OrienteringD 17-221436
Ingrid Bjørshol HolmOppsal OrienteringD 17-199488
Rune HultgreenOppsal OrienteringH 60-183677
Ane HustvedtOppsal OrienteringD Rekrutt3688595, 212682
Mari KallesonOppsal OrienteringD Rekrutt
Tina KallesonOppsal OrienteringD 13-16
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal OrienteringD 50-211629, 3623527
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal OrienteringH 13-163652401, 412452
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringH 60-3653284, 193685
Haakon KnudsenOppsal OrienteringH 40-71598
Henrik KnudsenOppsal OrienteringH 13-16130753
Leon KnudsenOppsal OrienteringH Rekrutt119628
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 13-16203312, 3636719
Arnhild KroghOppsal OrienteringD 40-203404
Jonas KroghOppsal OrienteringH 11-123713765, 203311
Martin LangaasOppsal OrienteringH 17-151401, 151401
Ingrid LuråsOppsal OrienteringD 11-12201869
Åse LuråsOppsal OrienteringD Rekrutt223907
Andreas MoldskredOppsal OrienteringH 13-16197932, 197932
Ingeborg Roll MoslandOppsal OrienteringD Rekrutt212069, 3721065
Petter NæssOppsal OrienteringH 60-189041
Roar PedersenOppsal OrienteringH 50-203405
Erik PerssonOppsal OrienteringH 17-184336
Sissel PlejdrupOppsal OrienteringD 60-226549
Dagrun Brox RayamajhiOppsal OrienteringD 17-
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringH 13-16
Martin ReichenbachOppsal OrienteringH 40-
Margaret RoseveareOppsal OrienteringD 60-74969
Inger RødnesOppsal OrienteringD 13-16412939, 3665908
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 17-183908, 3621075
Sigurd RødnesOppsal OrienteringH 11-123661253, 183906
Linea Kalleson RøedOppsal OrienteringD Rekrutt212618
Maja Kalleson RøedOppsal OrienteringD Rekrutt212086
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal OrienteringH 11-12212644
Bent Erik SkaugOppsal OrienteringH 40-192707
Inger SkaugOppsal OrienteringD 70-191388
William Resvoll SkaugOppsal OrienteringH 13-163621513
Wilmine Resvoll SkaugOppsal OrienteringD 13-16212602
Torgeir StenstadOppsal OrienteringH 60-207921
Anne Karin ThorstensenOppsal OrienteringD 40-413225
Birk ThorstensenOppsal OrienteringH 13-16186912
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 17-3571817, 412980
Runar ThorstensenOppsal OrienteringH 40-178176
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 13-16191350, 191350
Olav Solheim UndebergetOppsal OrienteringH Rekrutt209720, 209720
Sofie Solheim UndebergetOppsal OrienteringD Rekrutt209719, 209719
Lina Undrum MariussenOppsal OrienteringD 17-150836
Katrine Bjordal VegganOppsal OrienteringD 11-12
Marie Bjordal VegganOppsal OrienteringD Rekrutt
Are WigaardOppsal OrienteringH 17-214979, 3626850
Magnus ZachariasenOppsal OrienteringH 17-60555
Christoffer ÅnensenOppsal OrienteringH Rekrutt
Kari-Ann ÅnensenOppsal OrienteringD 40-

Oslostudentenes IK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm L EggeOslostudentenes IKH 50-210110
Are EriksenOslostudentenes IKH 60-195715
Bjørn GrindeOslostudentenes IKH 60-187140, 187140
Halvor MangsethOslostudentenes IKH 17-
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IKD 17-192214
Mikael OlaussonOslostudentenes IKH 17-208560, 3025376
Hanne Maria VisterOslostudentenes IKD 17-208969

Porsgrunn OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 50-89041

Raumar Orientering (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar OrienteringD 50-97615
Anne-Grete AustadRaumar OrienteringD 40-172936
Terje BråtenRaumar OrienteringH 50-412490
Morten EngebretsenRaumar OrienteringH 50-209826
Ida EngenRaumar OrienteringD 50-198690
Pål Kogstad NæssRaumar OrienteringH 50-211190, 3660503
Øistein Fagerli NæssRaumar OrienteringH 13-16211519, 3580966
Kristine Eide RappRaumar OrienteringD 13-163657517, 187233
Øystein RappRaumar OrienteringH 40-3506821, 124868
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar OrienteringD 17-203009, 3725454
Bent SkatvedtRaumar OrienteringH 50-181054
Hedda SkatvedtRaumar OrienteringD 13-163636958, 221275
Tommy SkårbøRaumar OrienteringH 40-217459
Anna Austad SveenRaumar OrienteringD 13-16146421
Jan SveenRaumar OrienteringH 60-172937
Magnus SvingheimRaumar OrienteringH 17-170810, 3014875
Mathilde SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 17-3780897, 189019
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 13-163780863, 189018
Ståle SønsterudbråtenRaumar OrienteringH 40-3778610, 216356
Ingvild TømtaRaumar OrienteringD 17-67604
Trygve TømtaRaumar OrienteringH 17-3584240, 89498
Heidi ØstliRaumar OrienteringD 40-161766

Ringerike OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge RevhaugRingerike OLH 70-3362522
Live Joronn YtrehusRingerike OLD 60-

Ringnes BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag LangsethRingnes BILH 50-82311

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Carlson StrandhagenRøyken OLH 17-71900, 71900

Stokke IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke ILH 17-203615
Ingrid Eck JoreStokke ILD 17-179397
Gunnar Nerijus JacobsenStokke ILH 17-94455
Ingrid TronshaugStokke ILD 17-203565

VBIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod BøeVBILH 50-219300

Vestre Akers SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per OsenVestre Akers SKH 60-197509

Østmarka OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn ChristensenØstmarka OKH 50-221269
Christine GjermoØstmarka OKD 50-146325
Linda HanssenØstmarka OKD 50-203515, 3778883
Eira Wessel LineØstmarka OKD 13-16222126
Ingrid NermoenØstmarka OKD 50-220857
Sigrid NermoenØstmarka OKD 11-12212419
Per StedjeØstmarka OKH 50-3780418, 152478
Jartrud SteinsliØstmarka OKD 50-3780319, 154264
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD 13-16187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKD 13-16212068

Ås-NMBU Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 50-222337
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 40-179401
Wendy FjellstadÅs-NMBU OrienteringD 40-79476
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 50-180932
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-153308
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-3618147, 181542
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 50-91573

Annonser

IOF Eventor