Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2016, Løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, Løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 12 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 17- (86)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving152506
Marianne BakkenNydalens SK
Stine Madslien BakkenNydalens SK3390606, 188467
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493, 170783
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Karen BjergaardNydalens SK180935, 3329323
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Maria BrodinFossum IF3626181, 94472
Ingrid Eck JoreStokke IL179397
Elin EkebergIL Tyrving159503, 159503
Åshild Faller RåheimFet OL153842, 3571981
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055, 181104
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Åsa FranzenIL Tyrving3407558, 220728
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Elena GrandNydalens SK187012, 187012
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Line HagmanBækkelagets SK
Anine HallénNydalens SK3482809, 207659
Ida Feiring HaltiaIL Tyrving186181
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving186180, 3412178
Anniken Helland-HansenIL Tyrving220877, 3399854
Kristin Helland-HansenIL Tyrving3542941, 220799
Ronja HellerBækkelagets SK66846
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK187327, 3656196
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Linn HokholtNTNUI214837, 3597572
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Marion HuberNydalens SK226171, 3772480
Marit IsachsenAsker Skiklubb3619343, 181811
Guro JordheimHemsedal IL3391638, 155778
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391, 3778750
Maren KoplandModum OL86844
Tonje Granne KvaleKlubbløs
Johanne LigaardKlubbløs
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Tone Bergerud LyeNydalens SK3710910, 192575
Johanne LægranNydalens SK176066, 3349719
Oda LægranNydalens SK176200, 3363760
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK192214
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL201501, 3409166
Toril NesNydalens SK129752
Stine NjåsteinIL Tyrving3597861, 500225
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Marie Nordbye NybøKonnerud IL192661
Hanne NøvikNydalens SK188964, 188964
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077, 178188
Marthe RamstadFet OL189734, 3485083
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving188445
Vilde Rapp RiiseKlubbløs
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009, 3725454
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK3574878, 128464
Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving87047
Synne StrandAsker Skiklubb215533, 3739596
Camilla StridsklevIL Tyrving
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Yvonne SvendsenIL Tyrving211271
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304, 3501137
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897, 189019
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF3544418
Ida TangenNydalens SK
Lise TaraldsvikKlubbløs
Arianna TauferNydalens SK483534
Ida TiltnesIL Tyrving159511
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127, 3709573
Ingvild TømtaRaumar Orientering67604
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering150836
Tonje VassendFossum IF191267, 3587961
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Hedvig VollsetHeming Orientering187013, 3667581
Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving3084282, 199336
Ina WesterlundNydalens SK195291
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843, 3487378
Monica WigemyrOddersjaa SSK78518
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

Annonser

IOF Eventor