Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival lang eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 387 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 17-18 E3698677, 500002
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH 17-18E201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17-18E3785482, 500003
Kaja Bråten LøvaldAsker SkiklubbD 19-20 E3701190, 500274
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 17-18E3638103, 500286
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-18 E226299, 3718798
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-18 E215533, 3739596
Johan Teodor WestlyAsker SkiklubbH 17-18E181256, 3545159
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 17-18 E3400611, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 17-18 E500266, 3502523

Askøy OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLD 17-18 E3690344, 192318

Australopers Orienteering Club (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarrah DayAustralopers Orienteering Club H 21-E

Bodø og Omegn IF Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18E3294014, 158618
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF OrienteringD 19-20 E3293636, 214810
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 17-18 E170486, 3293727
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18E217137, 3617214
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18E207012, 3781606
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF OrienteringD 19-20 E215020, 3778727
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18E215129

Byåsen IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 19-20 E195919, 3662723
Ingeborg EideByåsen ILD 19-20 E199727, 3801479
Ragnhild EideByåsen ILD 17-18 E3800026, 199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD 17-18 E160340, 3208816
Øyvind WiggenByåsen ILH 19-20E500061

Bækkelagets SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Felix BreitschädelBækkelagets SKH 21-E210150
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21-E208706, 3617727
Vetle ChristiansenBækkelagets SKH 21-E3227139, 217084
Marthe GløersenBækkelagets SKD 21-E184264, 3781937
Kine GulliksenBækkelagets SKD 21-E159016, 3623980
Carl Godager KaasBækkelagets SKH 21-E3780640, 500299
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17-18 E208746, 3623527
Daniel MarstonBækkelagets SKH 21-E95863
Johanne Øderud VatneBækkelagets SKD 17-18 E202159, 3670031

Deeside (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oliver WilliamsDeesideH 21-E

Domnarvets GoIF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jessica TullieDomnarvets GoIFD 21-E

Eiker OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine BergliaEiker OLD 21-E208169, 3597481
Ane DyrkornEiker OLD 17-18 E180221
Thea DyrkornEiker OLD 17-18 E181872
Vegard MyklemyrEiker OLH 17-18E192295, 3553393

Eksjö SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sebastian InderstEksjö SOKH 21-E

Emblem IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid LundanesEmblem ILD 19-20 E154845, 3594934
Vilde Årøen LykkeEmblem ILD 17-18 E180102, 180102
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILH 19-20E227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem ILH 19-20E188845, 3598679

EUOC (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Michael AdamsEUOCH 19-20E412382
Jonathan CrickmoreEUOCH 21-E409850

Fana IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie Roll TørnqvistFana ILD 17-18 E3589587, 192920

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen Kjos BarkenæsFet OLH 17-18E180194, 3463429
Sander H. RogndokkenFet OLH 17-18E3476496, 195911

Flosta IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per-Martin Vian GrønliFlosta ILH 21-E3594454, 160753

Fossum IF (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21-E500294, 3781127
Sigrid AlexandersenFossum IFD 21-E3598521, 210053
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-18E3625274, 197879
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-18 E197990, 3624384
Simen BordalFossum IFH 21-E3226909, 228081
Audun Rognerud BøeFossum IFH 17-18E3702511, 219300
Martin Borge HeirFossum IFH 17-18E3393634, 174826
Erling HjermstadFossum IFH 17-18E3779964, 190677
Ragnhild HjermstadFossum IFD 19-20 E157480, 3389483
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 17-18E199496, 3401817
Olai Stensland LillevoldFossum IFH 19-20E196772, 3588829
Borger MelsomFossum IFH 21-E3701208, 199998
Einar MelsomFossum IFH 17-18E183652, 3499365
Elias T. MølnvikFossum IFH 19-20E3655750, 211647
Sindre RønningFossum IFH 21-E221215, 3598612
Sindre SandvenFossum IFH 21-E200630, 3588159
Oskar StørmerFossum IFH 19-20E3599305, 209002
Tonje VassendFossum IFD 19-20 E3587961, 191267

Fredrikstad SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SKD 21-E500259, 3597515
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-18 E500116, 3640158
Emma JohanssonFredrikstad SKD 21-E198042, 3620721
Marit KahrsFredrikstad SKD 21-E211091, 3621752
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 17-18E3693843, 197869
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-18 E224532
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-E3597986, 180916
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SKD 17-18 E183671, 3697554
Kristin OttesenFredrikstad SKD 17-18 E3707346, 199256

Freidig (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 17-18E186037, 3634599
Ole Wanvik HaugenFreidigH 17-18E165123, 3323680
Mathias HermstadFreidigH 17-18E159540
Karen Oline KolstadFreidigD 21-E212749, 3598497
Åshild KolstadFreidigD 19-20 E3619947, 182129
Nils Ola KvamFreidigH 19-20E176240
Vera MelkildFreidigD 17-18 E180322, 3781788
Kjetil MølnvikFreidigH 17-18E3645074, 211357
Adrian OpheimFreidigH 17-18E3223336, 203662
Pernille OpheimFreidigD 17-18 E3297686, 142526
Malin SandstadFreidigD 17-18 E3505393, 159550
Oskar Spets StorhovFreidigH 17-18E3574282, 215145
Maria Ulseth SylteFreidigD 17-18 E211561
Frida SætherFreidigD 19-20 E180266, 3626041
Marie Bakken SørensenFreidigD 17-18 E203661, 3293768

Frol IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren GrandeFrol ILD 19-20 E160101, 3649910
Jo Forseth IndgaardFrol ILH 21-E3624012, 180924
Ulf Forseth IndgaardFrol ILH 21-E190906, 3623873
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-E3585916, 211600
Oscar LyngenFrol ILH 17-18E3584232, 222709
Mathilde RundhaugFrol ILD 21-E211476, 3022621
Paul SirumFrol ILH 21-E211470, 3598240
Yngve SkogstadFrol ILH 21-E180124
Stian SundsvikFrol ILH 19-20E180793, 3691508
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 21-E3230364, 206562
Martin VisterFrol ILH 21-E3597176, 500292

Göteborg Majorna OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma BergmanGöteborg Majorna OKD 21-E205608
Anna ForsbergGöteborg Majorna OKD 21-E
Raffael HuberGöteborg Majorna OKH 21-E
Agnes LeoGöteborg Majorna OKD 21-E181865
Ola MartnerGöteborg Majorna OKH 21-E195847
Judith WyderGöteborg Majorna OKD 21-E

Hagaby GoIF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Beata FalkHagaby GoIFD 21-E221056

Halden SK (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karoline AuneHalden SKD 17-18 E3708542, 194816
August Asheim BirkelandHalden SKH 17-18E3574563, 205538
Nina Asheim BirkelandHalden SKD 19-20 E3623782, 207788
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKD 21-E3594785, 500306
Petter Næss BjørgulHalden SKH 21-E91166
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 19-20E3608270, 182103
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-18E195770
Alex CarcasHalden SKH 17-18E199475
Magne DæhliHalden SKH 21-E3780582, 500302
Mari FastingHalden SKD 21-E3777844, 500296
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKH 21-E3598331, 187227
Karl FremstadHalden SKH 19-20E211281, 3598547
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 17-18E220800, 3624459
Gina GranstedtHalden SKD 19-20 E3615465, 193887
Sabine HauswirthHalden SKD 21-E203959
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-E207805, 3596749
Markus HolterHalden SKH 21-E222454, 3597333
Lizzie InghamHalden SKD 21-E216466
Eva JurenikovaHalden SKD 21-E3693496, 184340
Olav LundanesHalden SKH 21-E3780517, 500297
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKH 17-18E3578127, 191070
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SKD 21-E184267, 3597739
Mats NordbrødenHalden SKH 21-E184943
Peter NordbrødenHalden SKH 19-20E184944, 3671427
Anders Felde OlaussenHalden SKH 21-E3599248, 182081
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-18 E196849, 3598398
Hollie OrrHalden SKD 21-E165165
Mark PurkisHalden SKH 21-E
Will RiggHalden SKH 19-20E
Elena RoosHalden SKD 21-E
Sabine RothaugHalden SKD 21-E222533, 3624368
Andreas RüedlingerHalden SKH 21-E3620341, 500588
Jo ShepherdHalden SKD 21-E3775889, 85408
Håkon Østraat SævareidHalden SKH 17-18E3693967, 180501
Jørgen VisterHalden SKH 17-18E199492, 3597895
Morten Jarvis WestergårdHalden SKH 21-E3588761, 204669
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKH 19-20E3589272, 204644
Alexander Skaug YtterbølHalden SKH 17-18E207830, 3386745

Hamar OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OKH 19-20E188688, 3411287
Sigrid BjørgenHamar OKD 19-20 E186177, 3586138
Einar LofthusHamar OKH 19-20E181995, 3105202
Anine LomeHamar OKD 17-18 E195757, 3560125
Dorte NarumHamar OKD 19-20 E3597614, 181462
Sverre Bang StøengHamar OKH 19-20E220919, 3426418
Stine Frogner TømmervoldHamar OKD 19-20 E95256, 3599404

Harstad OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OLH 19-20E192276

Haugesund IL Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes DjupeslandHaugesund IL OrienteringH 17-18E172270
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17-18 E197968
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-18 E193888

Hedrum OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLH 17-18E203283
Jarle LysnesHedrum OLH 19-20E203389

Heming Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald Astrup ArnesenHeming OrienteringH 21-E222447, 3222205
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 19-20E3398070, 226304
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 17-18E209873, 3398658
Kasper FosserHeming OrienteringH 17-18E195708, 3662384
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 17-18 E3458205, 192628
Hedvig VollsetHeming OrienteringD 17-18 E187013, 3667581

Hemsedal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin UlsakerHemsedal ILD 17-18 E136940, 136940

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OKD 17-18 E193045

Hutt valley (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Laura RobertsonHutt valleyD 21-E

IFK Göteborg (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil KinnebergIFK GöteborgH 21-E3667508, 199991
Matthieu PuechIFK GöteborgH 21-E209924

IFK Lidingö SOK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hector HainesIFK Lidingö SOKH 21-E410008
Sarina JenzerIFK Lidingö SOKD 21-E219116, 411704
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKH 21-E179375

IFK Umeå (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin HederskogIFK UmeåH 21-E3697141, 191046
Lukas PetersonIFK UmeåH 21-E192648

IK Grane Arendal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 21-E193027

IL BUL-Tromsø (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-E192304
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøH 21-E501099

IL Gular (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rune NygaardIL GularH 21-E207699

IL Tyrving (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Betty Ann BjerkreimIL TyrvingD 21-E183853
Bjørn EkebergIL TyrvingH 21-E500261, 3598083
Espen JakobsenIL TyrvingH 21-E156843
Nanna NorderudIL TyrvingD 19-20 E220772, 3673092
Jim Øystein NybråtenIL TyrvingH 21-E220737, 3615903
Torgeir NørbechIL TyrvingH 21-E3614930, 500257
Vegard Brun SagaIL TyrvingH 21-E207865, 3625233
Audun WeltzienIL TyrvingH 21-E181255, 3027638
Ingunn Hultgreen WeltzienIL TyrvingD 21-E199335, 3084282

Järla Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen Hultgreen WeltzienJärla OrienteringH 21-E152512, 3015757
Ingjerd MyhreJärla OrienteringD 21-E200004, 3094398
Josefin PerssonJärla OrienteringD 21-E139937
Håkon Jarvis WestergårdJärla OrienteringH 21-E154250, 3777596

Kalevan rasti (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thierry GueorgiouKalevan rastiH 21-E222275
Fabian HertnerKalevan rastiH 21-E214818
Baptiste RollierKalevan rastiH 21-E193391

Kongsberg OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eline DrageKongsberg OLD 21-E500308, 3084340
Andrea Willkommen EikenKongsberg OLD 17-18 E3589074, 209818
Anne Willkommen EikenKongsberg OLD 17-18 E3599107, 190660
Idunn HaavengenKongsberg OLD 17-18 E3607629, 167389
Trygve HeggedalKongsberg OLH 19-20E214978, 3666435
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLD 17-18 E3402187, 205915
Håkon LundKongsberg OLH 17-18E3396256, 500550
Aurora MoholthKongsberg OLD 17-18 E3707833, 155540
Kristiane RogstadKongsberg OLD 17-18 E209948, 3598224
Tord StrandKongsberg OLH 17-18E3712049, 183842
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLD 19-20 E3709573, 180127

Konnerud IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud ILH 17-18E3596343, 201651
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 17-18 E187171, 3560950
Joar GjerdahlKonnerud ILH 17-18E3770575, 188760
Therese HaareKonnerud ILD 21-E3014255, 182032
Audun HeimdalKonnerud ILH 19-20E183721, 3390408
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 17-18 E203655, 3620671
Anette JuveliKonnerud ILD 21-E3597028, 198905
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILH 17-18E3497542, 219380

Koovee (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel HubmannKooveeH 21-E190251, 3621232

Kristiansand OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKH 19-20E114837, 3622016
Dag BlandkjennKristiansand OKH 19-20E197997, 3608809
Sebastian DalandKristiansand OKH 17-18E3624137, 181677
Gaute FriestadKristiansand OKH 21-E3608957, 184414
Matias Hodne HanischKristiansand OKH 19-20E158637, 3626967
Martin HubmannKristiansand OKH 21-E189434
Ole KostølKristiansand OKH 19-20E184222, 3624079
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH 17-18E3601671, 195884
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OKH 21-E181698
Hans Gunnar OmdalKristiansand OKH 21-E3588183, 200414
Marius PyttenKristiansand OKH 17-18E3624624, 197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OKH 19-20E3626215, 184468
Håvard WedegeKristiansand OKH 19-20E3661774, 206479

Lardal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OLH 17-18E188451, 3514882
Marit Melby JacobsenLardal OLD 17-18 E3481462, 195885
Linn Hege RosoLardal OLD 17-18 E222631, 3477601

Larvik OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OKH 21-E197776
Julie HjortlandLarvik OKD 19-20 E187327, 3656196
Tobias KristensenLarvik OKH 17-18E216933, 3597416

Leksands OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rahel Rüedlinger-FriederichLeksands OKD 21-E

Lillehammer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OKD 17-18 E3646379, 191310

Lillomarka OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OLD 17-18 E3709136, 213388
Andrine BenjaminsenLillomarka OLD 21-E170783, 3326493
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLD 17-18 E3674363, 183300
Siri KollerudLillomarka OLD 21-E198836, 3598661
Steinar KollerudLillomarka OLH 19-20E3598885, 174825
Alasdair McLeodLillomarka OLH 21-E
Joar OldernesLillomarka OLH 17-18E3568987, 201894
Emma Eithun PaulsenLillomarka OLD 17-18 E3781077, 178188
Matthew SpeakeLillomarka OLH 21-E3618659, 204099

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21-E114842, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 19-20 E114843, 3487378

Mo OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Camilla KaleniusMo OKD 17-18 E199424
Even-Johan KaspersenMo OKH 17-18E182130, 3553773
Lars SolliMo OKH 17-18E182025, 3441482

Nord-Østerdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas KortNord-Østerdal OKH 17-18E186878, 3476116

NTNUI (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen AamodtNTNUIH 21-E3589595, 181443
Silje ArntzenNTNUID 19-20 E207611, 3583846
Jon Aukrust OsmoenNTNUIH 21-E3597937, 500301
Anders BjergaardNTNUIH 21-E3044559, 221214
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIH 19-20E194879, 3443496
Sindre Østgulen DeiszNTNUIH 21-E186224, 3623501
Erik Olsvik DengerudNTNUIH 21-E3603917, 187133
Kristine FjeldboNTNUID 21-E3621000, 168868
Kristine FjellangerNTNUID 21-E500166
Gry GranstedtNTNUID 21-E3705050, 39428
Erik GustafssonNTNUIH 21-E169149, 3622990
Marte Hoff HagenNTNUID 19-20 E3588902, 222695
Linn HokholtNTNUID 21-E214837, 3597572
Magne JutulstadNTNUIH 21-E221404, 3227857
Dag LofthusNTNUIH 21-E208002, 3504792
Bjørn LundanesNTNUIH 21-E3097318, 208437
Simen Eid NielsenNTNUIH 21-E172717, 3781994
Helene OmdalNTNUID 19-20 E3665874, 195483
Vegard RuttenborgNTNUIH 21-E174659, 3615994
Sverre Turter SandvoldNTNUIH 21-E3120912, 182072
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUIH 21-E221426
Jakob Kalvig SkoganNTNUIH 21-E3159134, 219293
Julie StørmerNTNUID 21-E211996
Mikkel SørensenNTNUIH 21-E3548310, 199259
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIH 21-E3597531, 205770
Ingvild WangNTNUID 19-20 E158428, 3391810
Camilla ÖhmanNTNUID 21-E208461, 3688298
Martine ÅstebølNTNUID 21-E3621703, 208108

Nydalens SK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SKD 19-20 E3249687, 127102
Ingvil AhlsandNydalens SKD 17-18 E188972, 3521028
Åse BerganNydalens SKD 17-18 E3612249, 204666
Karen BjergaardNydalens SKD 19-20 E3329323, 180935
Bojan BlumensteinNydalens SKH 21-E3616307, 193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 17-18E3498441, 227567
Henrik EijsinkNydalens SKH 19-20E3603875, 177948
Øyvind EngerNydalens SKH 21-E160828, 3597754
Håvard HagaNydalens SKH 21-E3782182, 196740
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-18E501163, 3498821
Marion HuberNydalens SKD 21-E226171, 3772480
Sverre Waaler KaasNydalens SKH 21-E3772571, 226172
Espen Hegstad KrügerNydalens SKH 17-18E3581816, 157487
Lukas LilandNydalens SKH 17-18E3572799, 202201
Sam LunøeNydalens SKH 17-18E3488467, 177010
Tone Bergerud LyeNydalens SKD 21-E192575, 3710910
Halvor SaunesNydalens SKH 21-E3608031, 195811
Øystein SørensenNydalens SKH 21-E172405
Siri UlvestadNydalens SKD 21-E206420, 3699345
Anders VisterNydalens SKH 21-E209926, 3597804
Jørgen WulfsbergNydalens SKH 17-18E180903, 3561404

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKH 17-18E3575644, 200717

OK Kolmården (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksandra HornikOK KolmårdenD 19-20 E220649

Ok Kåre (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lisa RisbyOk KåreD 21-E202975

OK Linné (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Catherine TaylorOK LinnéD 21-E412088

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-18 E176217

OK Nackhe (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan GustafssonOK NackheH 19-20E

OK Orion (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksander BernaciakOK OrionH 21-E
Hanna WisniewskaOK OrionD 21-E

OK Pan Kristianstad (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Björn CederbergOK Pan KristianstadH 21-E208548

OK Tisaren (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matthias KyburzOK TisarenH 21-E

OL Trollelg (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard Seim GrøvlenOL TrollelgH 19-20E3507001, 176026
Anders HaugskottOL TrollelgH 17-18E217107, 3730041
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 19-20E191301, 3617628
Andreas SølbergOL TrollelgH 21-E3641958, 216649
Line SølbergOL TrollelgD 17-18 E3389038, 160510

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 17-18E3782323, 194880

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sverre NarumOL Vallset/StangeH 17-18E206442, 3796547

Oppsal Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AasheimOppsal OrienteringH 19-20E194508, 3620705
Ole Martin EdstrømOppsal OrienteringH 17-18E3662293, 181663
Vigdis HobølOppsal OrienteringD 21-E221436
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 19-20E183908, 3621075
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 17-18E3571817, 500581

Oslostudentenes IK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard LineOslostudentenes IKH 21-E203230
Mikael OlaussonOslostudentenes IKH 21-E3025376, 208560

Paimion Rasti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frederic TranchandPaimion RastiH 21-E500366

Porsgrunn OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-18E222572
Emilie WestinPorsgrunn OLD 17-18 E203458, 3671922

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL OrienteringH 17-18E3693603, 222149

Raumar Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle Ruud BråtenRaumar OrienteringH 21-E221058, 3720000
Anders HagaRaumar OrienteringH 17-18E195480, 3498391
Eirik RustadRaumar OrienteringH 21-E129688, 3040284
Magnus SvingheimRaumar OrienteringH 21-E3014875, 170810

Ringsaker OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes BordalRingsaker OKH 17-18E92337, 3514825
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OKH 17-18E206287, 3324894
Kristine FjeldRingsaker OKD 19-20 E3143500, 92330

Sandefjord OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH 17-18E3441508, 186941
Ella Arentz HagenSandefjord OKD 17-18 E206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-18 E199374
Maria PrestbøenSandefjord OKD 17-18 E186139

Sandnes IL (Rogaland) (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 17-18 E145700
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 17-18 E181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 19-20 E207629
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D 17-18 E196743, 3664208
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)D 17-18 E224622

Sarpsborg OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OLH 17-18E219144
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OLD 19-20 E206028
Benedicte PedersenSarpsborg OLD 19-20 E145606
Helena ÅsbergSarpsborg OLD 17-18 E500547

Sauda Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Merel DirksenSauda OrienteringsklubbD 17-18 E223982

Sentrum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Harald HyllesethSentrum OKH 21-E223712

Skien OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind HyllesethSkien OKH 21-E190618
Herman Aarstrand KirsteSkien OKH 19-20E184352, 3588423

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF OrienteringD 17-18 E158846, 3034626

Stjørdals-Blink Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 17-18 E3772126, 187187

Stokke IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jakob OlsrødStokke ILH 17-18E211582

Stora Tuna OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julia GrossStora Tuna OKD 21-E

Sturla, IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFH 17-18E159613
Sturla FrydenlundSturla, IFH 17-18E3383676, 209840

Södertälje-Nykvarn Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-E
Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-E
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-E3596327, 200904
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-E3730397, 227339
Bartosz PawlakSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-E

Søllerød OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rune ØstergaardSøllerød OKH 17-18E200720

Tampereen Pyrintö (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Florian HowaldTampereen PyrintöH 21-E211198

Tullinge SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas KyburzTullinge SKH 21-E

Tynset IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFH 17-18E187108, 3501350

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi Therese WiestVang OLD 17-18 E3574712, 173253

Varegg Fleridrett (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alan CherryVaregg FleridrettH 21-E200459
Petter Marki ErichsenVaregg FleridrettH 21-E3625100, 197823
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 17-18E204540
Kristin Löfgren JohansenVaregg FleridrettD 21-E209821
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH 21-E181016
Lok Hin MaVaregg FleridrettH 21-E174300
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD 17-18 E195923
Christiane TrösseVaregg FleridrettD 21-E220066

Vegårshei IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synnøve BråtenVegårshei ILD 21-E179370, 3374543
Are Smeland NygårdseterVegårshei ILH 19-20E3328671, 179395
Julie NærestadVegårshei ILD 17-18 E3668902, 180242

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-18E186841

Ås-NMBU Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin EijsinkÅs-NMBU OrienteringD 21-E197922, 3780772
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-18 E3611837, 91574
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-18E3780814, 153308
Håvard TveiteÅs-NMBU OrienteringH 21-E221212
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-E3618147, 181542

Annonser

IOF Eventor