Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival lang eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 17-18E (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Simen Åmodt AmundsenLardal OL188451, 3514882
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603, 222149
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194, 3463429
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 205538
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Johannes BordalRingsaker OK92337, 3514825
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287, 3324894
Audun Rognerud BøeFossum IF3702511, 219300
Alex CarcasHalden SK199475
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK200717, 3575644
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering3294014, 158618
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3498391
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK501163, 3498821
Ole Wanvik HaugenFreidig165123, 3323680
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Sindre R HoltHedrum OL203283
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217137, 3617214
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thomas KortNord-Østerdal OK3476116, 186878
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Espen Hegstad KrügerNydalens SK157487, 3581816
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Sam LunøeNydalens SK3488467, 177010
Oscar LyngenFrol IL3584232, 222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3601671, 195884
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070, 3578127
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442, 3796547
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350, 187108
Joar OldernesLillomarka OL3568987, 201894
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 153308
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Sander H. RogndokkenFet OL3476496, 195911
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542, 219380
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967, 180501
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 500581
Jørgen VisterHalden SK199492, 3597895
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159, 181256
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830
Rune ØstergaardSøllerød OK200720

Annonser

IOF Eventor