Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival lang eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 21-E (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521, 210053
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259, 3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783, 3326493
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Emma BergmanGöteborg Majorna OK205608
Betty Ann BjerkreimTyrving IL183853
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK500306, 3594785
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Eline DrageKongsberg OL3084340, 500308
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering3780772, 197922
Beata FalkHagaby GoIF221056
Mari FastingHalden SK3777844, 500296
Kristine FjeldboNTNUI3621000, 168868
Kristine FjellangerNTNUI500166
Anna ForsbergGöteborg Majorna OK
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 184264
Gry GranstedtNTNUI3705050, 39428
Julia GrossStora Tuna OK
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Therese HaareKonnerud IL3014255, 182032
Sabine HauswirthHalden SK203959
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Linn HokholtNTNUI214837, 3597572
Marion HuberNydalens SK3772480, 226171
Lizzie InghamHalden SK216466
Sarina JenzerIFK Lidingö SOK411704, 219116
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3620721
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Anette JuveliKonnerud IL3597028, 198905
Marit KahrsFredrikstad SK211091, 3621752
Siri KollerudLillomarka OL198836, 3598661
Karen Oline KolstadFreidig212749, 3598497
Agnes LeoGöteborg Majorna OK181865
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreJärla Orientering3094398, 200004
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Hollie OrrHalden SK165165
Josefin PerssonJärla Orientering139937
Lisa RisbyOk Kåre202975
Laura RobertsonHutt valley
Elena RoosHalden SK
Sabine RothaugHalden SK3624368, 222533
Mathilde RundhaugFrol IL211476, 3022621
Rahel Rüedlinger-FriederichLeksands OK
Jo ShepherdHalden SK3775889, 85408
Julie StørmerNTNUI211996
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Catherine TaylorOK Linné412088
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Jessica TullieDomnarvets GoIF
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Hultgreen WeltzienTyrving IL199335, 3084282
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Hanna WisniewskaOK Orion
Judith WyderGöteborg Majorna OK
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298
Martine ÅstebølNTNUI3621703, 208108

Annonser

IOF Eventor