Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival lang eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 17-18 E (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 213388
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Åse BerganNydalens SK3612249, 204666
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Merel DirksenSauda Orienteringsklubb223982
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818, 3589074
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107, 190660
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3208816, 160340
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3698677
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310, 3646379
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846, 3034626
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Camilla KaleniusMo OK199424
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746, 3623527
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102, 180102
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798, 226299
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462, 195885
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK3697554, 183671
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 155540
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 192318
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Pernille OpheimFreidig142526, 3297686
Kristin OttesenFredrikstad SK3707346, 199256
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077, 178188
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Kristiane RogstadKongsberg OL209948, 3598224
Linn Hege RosoLardal OL3477601, 222631
Malin SandstadFreidig159550, 3505393
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb3739596, 215533
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg3389038, 160510
Marie Bakken SørensenFreidig203661, 3293768
Julie Roll TørnqvistFana IL3589587, 192920
Elin UlsakerHemsedal IL136940, 136940
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Hedvig VollsetHeming Orientering187013, 3667581
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159, 3670031
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

Annonser

IOF Eventor