Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival Sprint eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival Sprint eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 374 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AaslundFet OL3483237
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Karoline AuneHalden SK3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Åse BerganNydalens SK3612249
Marte Sletten BergslandTrøsken IL3545308
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss
Synne Malene BrækkeHalden SK3668639
Ane DyrkornEiker OL
Thea DyrkornEiker OL3681244
Ragnhild EideByåsen IL3800026
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL3589074
Anne EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Ella Arentz HagenSandefjord OK
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering3034626
Silje HaugeHisøy OK
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK
Camilla KaleniusMo OK199424
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187
Anine LomeHamar OK3560125
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Vera MelkildFreidig3781788
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK3697554
Aurora MoholthKongsberg OL3707833
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344
Julie NærestadVegårshei IL3668902
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208
Pernille OpheimFreidig3297686
Kristin OttesenFredrikstad SK3707346
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077
Maria PrestbøenSandefjord OK
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224
Linn Hege RosoLardal OL3477601
Malin SandstadFreidig3505393
Synne SkjærsteinTyrving IL3593175
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3739596
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig
Line SølbergOL Trollelg3389038
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897
Marie Bakken SørensenFreidig3293768
Nora TorgersenHalden SK3666609
Julie Roll TørnqvistFana IL3589587
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Kristina VollHaugesund IL Orientering
Hedvig VollsetHeming Orientering3667581
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159
Helena ÅsbergSarpsborg OL

D 19-20 E (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687
Emma ArnesenByåsen IL3662723
Silje ArntzenNTNUI3583846
Kristine AusenNTNUI3624475
Nina Asheim BirkelandHalden SK3623782
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Sigrid BjørgenHamar OK3586138
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Kristine FjeldRingsaker OK3143500
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering3293636
Maren GrandeFrol IL3649910
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Aleksandra HornikOK Kolmården220649
Åshild KolstadFreidig3619947
Ingrid LundanesEmblem IL3594934
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3701190
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)
Dorte NarumHamar OK3597614
Nanna NorderudTyrving IL3673092
Helene OmdalNTNUI3665874
Benedicte PedersenSarpsborg OL
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering3778727
Frida SætherFreidig3626041
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Martine TopstadLarvik OK3644879
Ingvild TorgersenNTNUI3681129
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573
Stine Frogner TømmervoldHamar OK3599404
Tonje VassendFossum IF3587961
Ingvild WangNTNUI3391810
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378

D 21-E (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521
Maja AlmDansk Orienterings-Forbund3777836
Marianne AndersenKristiansand OK3666849
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493
Kristine BergliaEiker OL3597481
Emma BergmanGöteborg Majorna OK
Solveig BlandkjennNTNUI3604337
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543
Eline DrageKongsberg OL3084340
Marianne DæhliHalden SK3618022
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering3780772
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772
Beata FalkHagaby GoIF
Kristine FjeldboNTNUI3621000
Kristine FjellangerNTNUI
Anna ForsbergGöteborg Majorna OK
Runa FremstadLarvik OK3598265
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund3781648
Gøril FristadHalden SK67578
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Julia GrossStora Tuna OK
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø
Sabine HauswirthHalden SK
Linn HokholtNTNUI3597572
Iliana IlievaHalden SK3693850
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering3778669
Heidi JensenNTNUI3599339
Sarina JenzerIFK Lidingö SOK411704
Emma JohanssonFredrikstad SK3620721
Anette JuveliKonnerud IL3597028
Siri KollerudLillomarka OL3598661
Karen Oline KolstadFreidig3598497
Agnes LeoGöteborg Majorna OK
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL3784543
Ingjerd MyhreJärla Orientering3094398
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK3597739
Helen PalmerHalden SK3624731
Lisa RisbyOk Kåre
Laura RobertsonHutt valley
Elena RoosHalden SK
Sabine RothaugHalden SK3624368
Mathilde RundhaugFrol IL3022621
Rahel Rüedlinger-FriederichLeksands OK
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg3224292
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606
Julie StørmerNTNUI
Gøril Rønning SundFrol IL3624780
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Catherine TaylorOK Linné
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Judith WyderGöteborg Majorna OK
Camilla ÖhmanNTNUI3688298
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646

H 17-18E (81)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL
Simen Åmodt AmundsenLardal OL3514882
Sander ArnevikRingerike OL
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL3463429
August Asheim BirkelandHalden SK3574563
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF
Johannes BordalRingsaker OK3514825
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Erlend BrendstuenHalden SK
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK3324894
Audun Rognerud BøeFossum IF3702511
Alex CarcasHalden SK
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering3294014
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680
Anders HaugskottOL Trollelg3730041
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Mathias HermstadFreidig
Erling HjermstadFossum IF3779964
Øyvind HjermstadFossum IF3389533
Sindre R HoltHedrum OL
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Even-Johan KaspersenMo OK3553773
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3617214
Håkon KornmoPorsgrunn OL
Thomas KortNord-Østerdal OK3476116
Tobias KristensenLarvik OK3597416
Lukas LilandNydalens SK3572799
Håkon LundKongsberg OL3396256
Sam LunøeNydalens SK3488467
Oscar LyngenFrol IL3584232
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3601671
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127
Emil LøwengreenFredrikstad SK
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Einar MelsomFossum IF3499365
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Kjetil MølnvikFreidig3645074
Sverre NarumOL Vallset/Stange3796547
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Ole Jakob OlsrødStokke IL
Adrian OpheimFreidig3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624
Sander H. RogndokkenFet OL3476496
John RundeKristiansand OK3620309
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK3441482
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Tord StrandKongsberg OL3712049
Sigurd Svaland AasKristiansand OK3622040
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Jørgen VisterHalden SK3597895
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745
Rune ØstergaardSøllerød OK

H 19-20E (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3622016
Knut AasheimOppsal Orientering3620705
Michael AdamsEUOC
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Karl FremstadHalden SK3598547
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001
Johan GustafssonOK Nackhe
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967
Herman Aarstrand KirsteSkien OK3588423
Steinar KollerudLillomarka OL3598885
Ole KostølKristiansand OK3624079
Nils Ola KvamFreidig176240
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829
Einar LofthusHamar OK3105202
Jarle LysnesHedrum OL
Aksel MadslienNydalens SK3714870
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF3655750
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141
Peter NordbrødenHalden SK3671427
Are Smeland NygårdseterVegårshei IL3328671
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628
Will RiggHalden SK
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Sverre Bang StøengHamar OK3426418
Oskar StørmerFossum IF3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508
Håvard UlsakerHemsedal IL155780
Håvard WedegeKristiansand OK3661774
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Elias WiklundNydalens SK3412798
Magnus WølnebergTyrving IL3411642

H 21-E (91)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595
Emil AhlbäckFossum IF3781127
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering3222205
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937
Mathias BenjaminsenLillomarka OL
Aleksander BernaciakOK Orion
Anders BjergaardNTNUI3044559
Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn Orientering
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Søren BobachDansk Orienterings-Forbund3781929
Andreas Hougaard BoesenDansk Orienterings-Forbund3781325
Simen BordalFossum IF3226909
Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn Orientering
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering3597705
Jonathan CrickmoreEUOC
Jarrah DayAustralopers Orienteering Club
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501
Magnus DewettDansk Orienterings-Forbund3780954
Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund3781408
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Gaute FriestadKristiansand OK3608957
Jørgen FrøydLarvik OK
Erik GustafssonNTNUI3622990
Håvard HagaNydalens SK3782182
Magne HagaRaumar Orientering3100385
Sigur HeggedalNydalens SK3624640
Fabian HertnerKalevan rasti
Markus HolterHalden SK3597333
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093
Florian HowaldTampereen Pyrintö
Raffael HuberGöteborg Majorna OK
Daniel HubmannKoovee3621232
Martin HubmannKristiansand OK
Andreas HøyeFredrikstad SK3621257
Sebastian InderstEksjö SOK
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL3319589
Mattias KarlssonFredrikstad SK3620762
Eskil KinnebergIFK Göteborg3667508
Andreas KyburzTullinge SK
Matthias KyburzOK Tisaren
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb3779568
Tue LassenDansk Orienterings-Forbund3781713
Bjørn LundanesNTNUI3097318
Carl Petter LyngenFrol IL3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett
Arne Johannes LøkkenNTNUI3597069
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437
Ola MartnerGöteborg Majorna OK
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986
Borger MelsomFossum IF3701208
Simen Eid NielsenNTNUI3781994
Mats NordbrødenHalden SK
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering3730397
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK
Bartosz PawlakSödertälje-Nykvarn Orientering
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3598539
Mark PurkisHalden SK
Damien RenardKongsberg OL
Tim RobertsonFossum IF3150687
Baptiste RollierKalevan rasti
Eirik Svergja RustadRaumar Orientering3040284
Vegard RuttenborgNTNUI3615994
Andreas RüedlingerHalden SK3620341
Sindre SandvenFossum IF3588159
Sverre Turter SandvoldNTNUI3120912
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI
Paul SirumFrol IL3598240
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3781291
Ralph StreetSödertälje-Nykvarn Orientering
Magnus SvingheimRaumar Orientering3014875
Andreas SølbergOL Trollelg3641958
Terje Magnus Bakken SørensenFreidig3150406
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531
Frederic TranchandPaimion Rasti
Per Arne TrosetWing OK3392859
Per-Martin Vian GrønliFlosta IL3594454
Anders VisterNydalens SK3597804
Martin VisterFrol IL3597176
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering3777596
Oliver WilliamsDeeside
Emil WingstedtHalden SK3693660
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK3777877

Annonser

IOF Eventor