Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien løp 4
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 7 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK197810
Sylvia DannevigHalden SK212327
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK216927
Halvor Ek HedlundTrøsken IL178482
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Millie Johanne JonsdatterHalden SK225582
Thea KvalheimHalden SK212487
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Sander Ryste OddenSarpsborg OL178424
Sunniva Ryste OddenSarpsborg OL178969
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Elias ThoresenHalden SK225482
Andreas TveterHalden SK199701

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Julie BrenåsVarteig OL222607
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Josefin EylertsenHalden SK190572
Mathilde FossaasGimle IF211949
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Vilde Hagen-TafjordHalden SK227523
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Maren HenriksenHalden SK190259
Helle KvalheimHalden SK181365
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK179378
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lisa JenssenHalden SK184540
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Hanna Lye MoumHalden SK159033

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 13-20C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild AgnaltTrøsken IL178571
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Sverre SandvikHalden SK213208
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK39632
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Sondre LadimOK Moss192159
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Liam WingstedtHalden SK176982

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Martin BrækkeHalden SK181957
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Simon Myklevold-BøhnHalden SK215183
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Magne SætherFredrikstad SK184529
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Bendik EliassenFredrikstad SK183732
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK192656
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Haakon JohannesenIndre Østfold OK217110
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

H 13-20C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Alf Kristian HelleHalden SK199472

Annonser

IOF Eventor