Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Natt AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Natt AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Kristiansand OK
Dato: fredag 16 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

H21 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK152657
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Holger HottKristiansand OK213724
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Glenn TøråKristiansand OK61053

H17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Marius PyttenKristiansand OK197877
Håvard WedegeKristiansand OK206479

D21 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179

D17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Julie NærestadVegårshei IL180242
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

H13-14 par (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501780
Brage TakleKristiansand OK198046

D13-14 par (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Ada Helene OlsenIF Trauma203326

Løype 2 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
John HansenKristiansand OK208650
Svein Knutsson NomelandKristiansand OK216914
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvin SimonsenIL Imås157021

Løype 3 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Widar Taxth LølandHisøy OK98008

Løype 4 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806

Annonser

IOF Eventor