Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Stafett AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM Stafett AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: søndag 18 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte lag.

H17 (14)

NavnLagoppstilling
Birkenes IL 1
1Kristian Nyhus203289
2Espen Birkenes203338
3Steinar Aas156979
Hisøy OK 1
1Silje Hauge193045
2Sveinung Ulstein412249
3Fredrik Studsrud412226
IF Trauma 1
1Per Olav Nærestad188700
2Erling Fredriksen181611
3Andreas Sælsbråten145494
IK Grane Arendal Orientering 1
1Aslak Blågestad79800
2Christine Mikkelsen193027
3Magnus Johnsson74923
IK Grane Arendal Orientering 2
1Even Fossum192906
2Gunnar Dag Tørå193466
3Egil Fossum193466
Kristiansand OK 1
1Marius Pytten197877
2Vetle Elias Lynnebakken195884
3Holger Hott152394
Kristiansand OK 2
1Håvard Wedege206479
2John Runde194509
3Hans Gunnar Omdal200414
Kristiansand OK 3
1Johannes Bakke Aashamar174100
2Bjørnar Kregnes153553
3Christian Bøen216987
Kristiansand OK 4
1Marius Aurebekk208690
2Åsulv Birkeland Stormoen231504
3Stig Dalsøren229985
Kristiansand OK 5
1Sebastian Daland181677
2Håvar Birkeland Stormoen184353
3Vegard Myhre186287
Oddersjaa SSK 1
1Einar Ekeland200717
2Frode Øverøyen Balchen152657
3Isak Aasemoen Aardal181963
OK Sør 1
1Kjell Arne Håland192989
2Magnar Stav Johanssen227055
3Stein-Erik Scheie181466
Søgne og Songdalen OK 1
1Ståle Thortveit197885
2Kjell Erik Røisland181299
3Svein Sunde158607
Varegg Fleridrett 1
1Petter Marki Erichsen197823
2Ørjan Svaland Aas156978
3Helge Tiger Haugland

D17 (3)

NavnLagoppstilling
Kristiansand OK 1
1Sandy Hott197846
2Ingvild Mulen80825
3Marianne Andersen170604
OK Sør 1
1Gro Eide227060
2Trine Eskeland60712
3Heidi Fidje Andersen193028
Vegårshei IL 1
1Karine Vestøl206428
2Arnhild U. Bråten87596
3Emma Smeland Nygårdseter206435

H150 (9)

NavnLagoppstilling
Birkenes IL 1
1Paul Christian Jensen86483
2Guttorm Nyhus203294
3Bjørn Stormoen203396
Birkenes IL 2
1Øyvind Andersen184253
2Svein Roar Jonsmyr203394
3Trygve Løland86482
Kristiansand OK 1
1Oluf Bøckman184174
2Glenn Tørå61053
3Dag Moe184578
Kristiansand OK 2
1Jan Blandkjenn220759
2Svein Knutsson Nomeland216914
3Arne Bujordet149104
Marnardal IL 1
1Børje Svensson195779
2Egil Andersen
3Per Ivar Vaaje
Marnardal IL 2
1Lars Peder Vaaje80658
2Ola Sløgedal188942
3Arild Bjørkenes123787
Oddersjaa SSK 1
1Svein Wigemyr91322
2Frank Glad Balchen192474
3Jon Terje Ekeland211559
OK Sør 1
1Atle Tjomsås Andersen137062
2Jan Tore Jørgensen400857
3Bjørn A. Schou60725
Søgne og Songdalen OK 1
1Roy Birkeland197888
2Yngve Vetrhus130740
3

H13-16 (6)

NavnLagoppstilling
Birkenes IL 1
1Magnus Mosfjell203450
2Tor Olav Svaland203394
3Asgeir Reiersen Jensen184362
Birkenes IL 2
1Anund Nyhus184628
2
3Mardon Rødli203297
IK Grane Arendal Orientering 1
1Magnus Fossum186064
2Ine Mikkelsen186172
3Lise Mikkelsen186171
Kristiansand OK 1
1Jonas Myhre186097
2Trygve Børte Nomeland501780
3David Runde221505
Kristiansand OK 2
1Odd-Anton Hermansen500623
2Brage Takle198046
3Kristian Pytten221206
OK Sør 1
1Erlend Fidje Andersen141943
2Chris Ruben Erfjord212378
3Sindre Fidje Andersen169707

D13-16 (3)

NavnLagoppstilling
IF Trauma 1
1Ada Helene Olsen203326
2Karin Steen188904
3Mia Hirsch189015
Kristiansand OK 1
1Inga Vestøl Stødle186309
2Silje Kregnes142857
3Christiane Ruud Bøckman221130
Oddersjaa SSK 1
1Sigrid Ekeland211180
2Ingrid Meling Spikkeland208723
3Sigrid Ekeland

D135 (1)

NavnLagoppstilling
Søgne og Songdalen OK 1
1Irene Beate Øhrn Arnevik413179
2Vibeke Wold Sunde158599
3Bente R. Dybesland197863

D/H -12 (2)

NavnLagoppstilling
Hisøy OK 1
1Lene Hauge212884
 
2
Kristiansand OK / Torridal IL 1
1Fredrik Pytten197956
2Torjus Stefferud86178

Annonser

IOF Eventor