Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: lørdag 3 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Klara TobiassenBirkenes IL224829
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene HaugeHisøy OK212884
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Fanny SkindloIF Trauma221419
Karin SteenIF Trauma188904

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid MosfjellBirkenes IL224800

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879
Ida MonsenEgersund OK38983
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Una Glende JansonKristiansand OK221240

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger SkjæveslandIF Trauma176023

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri CowardOK Sør193129
Torun LynnebakkenKristiansand OK158100
Solveig SchouOK Sør60724

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Silje HaugeHisøy OK193045
Julie NærestadVegårshei IL180242

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Marianne HaugeHisøy OK78908
Tone HirschIF Trauma221238
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunvor BlakstadOddersjaa SSK84652
Bente MestadTorridal IL62680
Oddbjørg MoeKristiansand OK173450
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Anne Karin StigemoIL Imås98007

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501780
Brage TakleKristiansand OK198046

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HodnemyrIL Vindbjart144282

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Erling Heggelund LiaBirkenes IL225011
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL222559

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Pål RundeKristiansand OK182054
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Morten CowardOK Sør192692
Tony HalsallOtra IL204646

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274

H 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Marius PyttenKristiansand OK197877
John RundeKristiansand OK194509

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Jostein AndersenNydalens SK192578
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Christian BøenKristiansand OK216987
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Holger HottKristiansand OK213724
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Jostein MoeTorridal IL226027
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Terje UrfjellIL Imås97792
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Håvard WedegeKristiansand OK206479

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Svein Knutsson NomelandKristiansand OK216914
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Tor ÅmdalKristiansand OK10296

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen211661
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Helge HodnemyrIL Vindbjart204830
Paul-Erling LiaBirkenes IL203339
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Are SkindloIF Trauma203432
Per Kristian TømtIL Imås206546
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein CowardOK Sør71282
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Morten HulløenKristiansand OK191221
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Dag MoeKristiansand OK184578
Magne TaulerOddersjaa SSK84651
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Kristen DalandIL Imås206510
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Jostein KorsvikOK Sør60726
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering91185

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein R. JensenLia IL149125
Kristian OmestadKristiansand OK75051

Annonser

IOF Eventor