Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-VAOK karusell løp 20 avslutning

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 20 avslutning
Arrangørorganisasjoner: Hope IL / Vest-Agder
Dato: lørdag 1 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

Damer 1 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Kamilla StudsrudHisøy OK195895
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225345

Damer 2 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart204839
Lene HaugeHisøy OK212884
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436

Damer 3 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Fanny SkindloIF Trauma221419
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960

Damer 4 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Marianne HaugeHisøy OK78908
Tone HirschIF Trauma221238
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012

Damer 5 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385

Damer 6 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

Herrer 1 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma225569

Herrer 2 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Smith EidetIL Vindbjart203436
Eirik HodnemyrIL Vindbjart144282
Markus OmdalIL Vindbjart200442
Ole Kristian OmdalIL Vindbjart200415
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225130
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Sander ØveråsIL Imås213072
Simen ØveråsIL Imås217025

Herrer 3 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Harald ØveråsIL Imås216756

Herrer 4 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Ola Torstein EndresenOK Moss
Per Magne HoffHisøy OK412225
Ove KjetsåOtra IL204645
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Finn PettersenGjerstad IL68409
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Sveinung UlsteinHisøy OK412249

Herrer 5 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Øyvind HelsørFroland IL165566
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Helge HodnemyrIL Vindbjart204830
Are SkindloIF Trauma203432
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

Herrer 6 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

Nybegynner 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese NilsenIL Imås
Sandra Sofie TømtIL Imås
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering

Annonser

IOF Eventor