Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 317 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 100704
Julie BakkeFossum IF186910
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Marte Sletten BergslandTrøsken IL202061, 3545308
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL3206786, 199600
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818, 3589074
Anne EikenKongsberg OL190660, 3599107
Åshild Faller RåheimFet OL3571981, 153842
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Anniken Helland-HansenTyrving IL220877, 3399854
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3777685, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anine LomeHamar OK3560125, 195757
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK3697554, 183671
Aurora MoholthKongsberg OL155540, 3707833
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 192318
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Pernille OpheimFreidig142526, 3297686
Kristin OttesenFredrikstad SK3621448, 199256
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188, 3781077
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Kristiane RogstadKongsberg OL209948, 3598224
Malin SandstadFreidig3505393, 159550
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187, 3397965
Synne StrandAsker Skiklubb3739596, 215533
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg3389038, 160510
Marie Bakken SørensenFreidig203661, 3293768
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 207593
Helena ÅsbergSarpsborg OL197985

D 19-20 E (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102, 3249687
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Silje ArntzenNTNUI3583846, 207611
Karen BjergaardNydalens SK180935, 3329323
Ingeborg EideByåsen IL3207420, 199727
Maren GrandeFrol IL160101, 3549910
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK187327, 3656196
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb159024, 3701190
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Siri MoholthKongsberg OL180239, 3656477
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009, 3725454
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020, 3426954
Frida SætherFreidig180266, 3626041
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137, 161304
Arianna TauferNydalens SK
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127, 3709573

D 21-E (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521, 210053
Kristin AntonsenNTNUI3045911, 146228
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259, 3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783, 3326493
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 181217
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Maria BrodinFossum IF3626181, 94472
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering3780772, 197922
Kristine FjellangerNTNUI204552
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037, 3019510
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 184264
Gry GranstedtNTNUI39428, 3705050
Kine GulliksenBækkelagets SK159016, 3623980
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Linn HokholtNTNUI3597572, 214837
Marion HuberNydalens SK3772480, 226171
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering216391, 3710514
Emma JohanssonFredrikstad SK3620721, 198042
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK98031, 3621430
Marit KahrsFredrikstad SK3621752, 211091
Lene KinnebergRaumar Orientering39215
Siri KollerudLillomarka OL198836, 3598661
Karen Oline KolstadFreidig3598497, 180718
Ida LindkvistNTNUI89839, 3320371
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreJärla Orientering200004, 3094398
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416, 500293
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Louise OramBækkelagets SK197974
Audhild Bakken RognstadNTNUI3676889, 181664
Linda SolbergFredrikstad SK131435
Julie StørmerNTNUI211996
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Malin SørensenNydalens SK204574
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Anna UlvensøenNTNUI147827, 3045911
Marta UlvensøenNTNUI196843, 3676871
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Guro VassendFossum IF160719
Ina WesterlundNydalens SK195291
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147
Kristina YakubkinaLillomarka OL10232
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646, 181961
Martine ÅstebølNTNUI3621703, 208108

H 17-18E (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149, 3693603
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 157159
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3668597
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508, 186941
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 159626
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135, 201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952, 500003
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355, 3498821
Henrik HaugKongsberg OL178360, 3591757
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3722337
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088, 186841
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thomas KortNord-Østerdal OK3476116, 186878
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Håkon LundKongsberg OL200597, 3396256
Sam LunøeNydalens SK3488467, 177010
Oscar LyngenFrol IL3584232, 222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 219999
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Vegard MyhreKristiansand OK3625050, 186287
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Joar OldernesLillomarka OL201894, 3568987
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308, 3780814
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Sander H. RogndokkenFet OL195911, 3476496
John RundeKristiansand OK194509, 3620309
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606, 207012
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838, 221013
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542, 219380
Jostein TandbergNydalens SK3695624, 226298
Jesper UgedalØstmarka OK3544517, 187078
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159, 181256
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404

H 19-20E (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837, 3594454
Knut AasheimOppsal Orientering3620705, 194508
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869, 3444122
Audun HeimdalKonnerud IL3390408, 183721
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637, 3626967
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Jarle LysnesHedrum OL203389
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF3655750, 211647
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL155095, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK199444, 3620804
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215, 184468
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Magnus SandvenNotodden OL196856, 3352507
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508, 180793
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850
Øyvind WiggenByåsen IL155924, 3560604

H 21-E (106)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK3102498, 145735
Simen AamodtNTNUI3589595, 181443
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301, 3597937
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Ola BergerByåsen IL170612
Isak BergsetNTNUI3599297, 225930
Anders BjergaardNTNUI221214, 3044559
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Simen BordalFossum IF92339, 3226909
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Christian BøenKristiansand OK216987
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273, 151194
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224, 3623501
Mathias DrageKongsberg OL500240, 3123650
Magne DæhliHalden SK500302, 3780582
Bjørn EkebergTyrving IL3598083, 500261
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604, 3653557
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823, 3625100
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Gunnar A FiskumNTNUI3619483, 159519
Gustav FiskumNTNUI155776, 3618295
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806, 179401
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Ståle GjelstenKristiansand OK3598075, 184459
Markus GladNydalens SK3365616, 220766
Thierry GueorgiouKalevan rasti222275
Erik GustafssonNTNUI169149, 3622990
Espen Hadmark HultgreenJärla Orientering152512, 3015757
Håvard HagaNydalens SK196740
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Eivind HøydalNTNUI3593852, 172734
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Espen JakobsenTyrving IL156843
Oskar JensenNydalens SK216361
Sindre JohannessenFreidig181960, 3693868
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604, 184997
Magne JutulstadNTNUI221404, 3227857
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640, 500299
Sverre Waaler KaasNydalens SK3772571, 80133
Harald KalagerNTNUI3117264, 97624
Mattias KarlssonFredrikstad SK3620762, 210109
Eskil KinnebergIFK Göteborg199991, 3667508
Dag LofthusNTNUI3504792, 208002
Håvard LucasenFredrikstad SK3598471, 160833
Bjørn LundanesNTNUI208437, 3097318
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK221507, 3598190
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437, 115437
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Marcus MillegårdSävedalens AIK186978
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546
Halvor Eid NielsenÄrla IF83152, 3677325
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Mathias NipenTyrving IL186079
Thomas NipenNydalens SK197815
Mats NordbrødenHalden SK184943
Jim Øystein NybråtenTyrving IL3615903, 159517
Torgeir NørbechTyrving IL3614930, 500257
Per Melander OftenNTNUI3027265, 194465
Anders Felde OlaussenHalden SK182081, 3599248
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560, 3025376
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK3588183, 200414
Adrian OpheimNTNUI3669116, 206305
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Henrik OttesenFredrikstad SK194878, 3707346
Dag Steinar RagvinBø OL157187
KyongSa RiNydalens SK169009
Vegard RuttenborgNTNUI3615994, 174659
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Torbjørn SagbergTyrving IL185842, 3142635
Sindre SandvenFossum IF3588159, 200630
Sverre Turter SandvoldNTNUI3120912, 182072
Halvor SaunesNydalens SK3608031, 195811
Ola SingsdalNTNUI79508
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Yngve SkogstadFrol IL180124
Matthew SpeakeLillomarka OL204099, 3618659
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353, 3616422
Magnus SvingheimRaumar Orientering3014875, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Mikkel SørensenNTNUI3548310, 199259
Øystein SørensenNydalens SK172405
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3013406, 86967
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Henrik UpsalNTNUI184471, 3625027
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Audun WeltzienTyrving IL181255, 3027638
Torben Christian WendlerFredrikstad SK3352408, 210721
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering3593415, 154250
Marius WikstrømRingsaker OK184673, 3609278
Per WiréhnAsker Skiklubb3614880, 192186
Sindre ØsthagenFredrikstad SK3621919, 206555
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3620341, 500258

Annonser

IOF Eventor