Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 395 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704, 3709136
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950, 187171
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF11123, 161760
Synne Malene BrækkeHalden SK3668639, 212135
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Ragnhild EideByåsen IL3206786, 199600
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818, 3589074
Anne EikenKongsberg OL3599107, 190660
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Anine HallénNydalens SK3482809, 207659
Anniken Helland-HansenTyrving IL220877, 3399854
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3777695
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3625327, 208746
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anine LomeHamar OK3560125, 195757
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462, 195885
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK3697554, 183671
Aurora MoholthKongsberg OL155540, 3707833
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574, 3611837
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318, 3690344
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Pernille OpheimFreidig3297686, 142526
Kristin OttesenFredrikstad SK199256, 3621448
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077, 178188
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224, 209948
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK128464, 3574878
Maiken SandbergNydalens SK191080, 3521382
Malin SandstadFreidig159550, 3505393
Synne SkjærsteinTyrving IL173170, 3593175
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3397965, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb3739596, 215533
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg3389038, 160510
Marie Bakken SørensenFreidig203661, 3293768
Nora TorgersenHalden SK204761, 3681129
Elise UllernTyrving IL199343, 3404084
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Hedvig VollsetHeming Orientering3667581, 187013
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3670031, 202159
Helena ÅsbergSarpsborg OL197985

D 19-20 E (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687, 127102
Emma ArnesenByåsen IL3662723, 195919
Karen BjergaardNydalens SK180935, 3329323
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3207420
Maren GrandeFrol IL3549910, 160101
Gina GranstedtHalden SK193887, 3615465
Kristin Helland-HansenTyrving IL220799, 3542941
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196, 187327
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb159024, 3701190
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Siri MoholthKongsberg OL3656477, 180239
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3725454, 203009
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020, 3426954
Frida SætherFreidig3626041, 180266
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304, 3501137
Arianna TauferNydalens SK
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Tonje VassendFossum IF191267, 3587961
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 114843

D 21-E (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF210053, 3598521
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK170854
Kristin AntonsenNTNUI146228, 3045911
Silje ArntzenNTNUI3583846, 207611
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515, 500259
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783, 3326493
Kristine BergliaEiker OL3597481, 208169
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK181217, 3594785
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727, 208706
Maria BrodinFossum IF94472, 3626181
Gitte BromanderFredrikstad SK409305
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Eline DrageKongsberg OL3084340, 202199
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering3780772, 197922
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772, 500047
Kristine FjeldboNTNUI3621000, 168868
Kristine FjellangerNTNUI204552
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510, 78037
Maria Dahl FosbyNTNUI143535, 3687183
Runa FremstadLarvik OK216870, 3598265
Marthe GløersenBækkelagets SK184264, 3781937
Gry GranstedtNTNUI3705050, 39428
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Linn HokholtNTNUI3597572, 214837
Marion HuberNydalens SK3772480, 226171
Lizzie InghamHalden SK216466
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering3710514, 216391
Emma JohanssonFredrikstad SK3620721, 198042
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391, 3778750
Marit KahrsFredrikstad SK211091, 3621752
Siri KollerudLillomarka OL3598661, 198836
Karen Oline KolstadFreidig180718, 3598497
Marit Wenseth KureNydalens SK157506
Ida LindkvistNTNUI3320371, 89839
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb3599255, 207590
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL159331
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreJärla Orientering200004, 3094398
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416, 500293
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Louise OramBækkelagets SK197974
Hollie OrrHalden SK90516
Helen PalmerHalden SK3624731, 190327
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664, 3676889
Sabine RothaugHalden SK3624368, 222533
Jennie RunessonGöteborg Majorna OK480204
Jo ShepherdHalden SK85408, 3775889
Linda SolbergFredrikstad SK131435
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606, 181110
Camilla StridsklevTyrving IL169675
Julie StørmerNTNUI211996
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Malin SørensenNydalens SK204574
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Anna UlvensøenNTNUI147827, 3045911
Marta UlvensøenNTNUI3676871, 196843
Mariann UlvestadBækkelagets SK3013182, 158852
Ina WesterlundNydalens SK195291
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Kristina YakubkinaLillomarka OL10232
Camilla ÖhmanNTNUI3688298, 208461
Hedvig ÅstebølNTNUI181961, 3621646
Martine ÅstebølNTNUI3621703, 208108

H 17-18E (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Sander ArnevikRingerike OL87545
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149, 3693603
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Alex CarcasHalden SK
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3668597, 194880
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Mats EidsmoFreidig3416351, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK200717, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508, 186941
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Sturla FrydenlundSturla, IF159626, 3383676
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 184263
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3502952
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355, 3498821
Henrik HaugKongsberg OL3591757, 178360
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3722337, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3389533
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088, 186841
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thomas KortNord-Østerdal OK186878, 3476116
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Håkon LundKongsberg OL3396256, 200597
Sam LunøeNydalens SK3488467, 177010
Oscar LyngenFrol IL3584232, 222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb219999, 3638103
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127, 191070
Emil LøwengreenFredrikstad SK197780
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869, 3693843
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Vegard MyhreKristiansand OK3625050, 186287
Vegard MyklemyrEiker OL3553393, 192295
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Joar OldernesLillomarka OL201894, 3568987
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Sander H. RogndokkenFet OL3476496, 195911
John RundeKristiansand OK194509, 3620309
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838, 221013
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Sigurd Svaland AasKristiansand OK3622040, 203290
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380, 3497542
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501, 3693967
Jostein TandbergNydalens SK3695624, 226298
Jesper UgedalØstmarka OK3544517, 187078
Jørgen VisterHalden SK199492, 3597895
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256, 3545159
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903

H 19-20E (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114837
Knut AasheimOppsal Orientering194508, 3620705
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 226304
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Karl FremstadHalden SK3598547, 191178
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869, 3444122
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3390408
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637, 3626967
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772, 3588829
Jarle LysnesHedrum OL203389
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF3655750, 211647
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 155095
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK199444, 3620804
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468, 3626215
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Magnus SandvenNotodden OL3352507, 196856
Riccardo ScaletLillomarka OL78652
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508, 180793
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272, 204644
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924

H 21-E (141)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK145735, 3102498
Simen AamodtNTNUI3589595, 181443
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Emil AhlbäckFossum IF3150687, 196861
Andreas AlvemNTNUI203120
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Ola BergerByåsen IL170612
Håvard BergetFredrikstad SK221163
Isak BergsetNTNUI225930, 3599297
Anders BjergaardNTNUI3044559, 221214
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Simen BordalFossum IF92339, 3226909
Morten Taraldsten BrunesModum OL77372
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939, 3722147
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Christian BøenKristiansand OK216987
Håkon Eig CarlsenNTNUI174969
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3227139
Kristian DalbyFredrikstad SK71543
Vegard DanielsenKristiansand OK151194, 3621273
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 186224
Mathias DrageKongsberg OL3123650, 500240
Magne DæhliHalden SK3780582, 500302
Bjørn EkebergTyrving IL3598083, 500261
Anders EmilssonNTNUI174589
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604, 3653557
Øyvind EngerNydalens SK160828, 3597754
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett3625100, 197823
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Gunnar A FiskumNTNUI159519, 3619483
Gustav FiskumNTNUI3618295, 155776
Jørgen FiskumFrol IL3594439, 187167
Robert FredriksenNotodden OL62763
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Ståle GjelstenKristiansand OK3598075, 184459
Markus GladNydalens SK3365616, 220766
David GottfridssonLillomarka OL193617
Thierry GueorgiouKalevan rasti222275
Erik GustafssonNTNUI169149, 3622990
Espen Hadmark HultgreenJärla Orientering152512, 3015757
Håvard HagaNydalens SK196740
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Martin HosetNydalens SK184647, 3597374
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Eivind HøydalNTNUI3593852, 172734
Andreas HøyeFredrikstad SK193983, 3621257
Jo Forseth IndgaardFrol IL3624012, 180924
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Espen JakobsenTyrving IL156843
Oskar JensenNydalens SK216361
Sindre JohannessenFreidig3693868, 181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Magne JutulstadNTNUI221404, 3227857
Morten JørgensenKristiansand OK3591039, 221391
Carl Godager KaasBækkelagets SK500299, 3780640
Sverre Waaler KaasNydalens SK3772571, 80133
Harald KalagerNTNUI3117264, 97624
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK3620903, 192303
Eskil KinnebergIFK Göteborg199991, 3667508
Truls KvaaseBækkelagets SK222573
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400, 3779568
Dag LofthusNTNUI3504792, 208002
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK3598190, 221507
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437, 115437
Terje MaroniByåsen IL3597689, 68412
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Marcus MillegårdSävedalens AIK186978
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546
Halvor Eid NielsenÄrla IF3677325, 83152
Lars Eid NielsenNydalens SK198025, 3511334
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Anders NordbergNydalens SK3352697, 181232
Mats NordbrødenHalden SK184943
Jim Øystein NybråtenTyrving IL159517, 3615903
Torgeir NørbechTyrving IL500257, 3614930
Per Melander OftenNTNUI3027265, 194465
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248, 182081
Per OlaussenFredrikstad SK3620218, 79573
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376, 208560
Daniel OliversenTrøsken IL202062
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK3588183, 200414
Adrian OpheimNTNUI3669116, 206305
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Henrik OttesenFredrikstad SK194878, 3707346
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696, 3624194
Morten Nilstad PettersenTyrving IL222251
Damien RenardKongsberg OL201971
KyongSa RiNydalens SK169009
Tim RobertsonFossum IF219292
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett174287
Vegard RuttenborgNTNUI174659, 3615994
Andreas RüedlingerHalden SK
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Sindre RønningFossum IF221215, 3598612
Torbjørn SagbergTyrving IL3142635, 185842
Sindre SandvenFossum IF200630, 3588159
Sverre Turter SandvoldNTNUI3120912, 182072
Morten Severin SaueNTNUI159508
Ola SingsdalNTNUI79508
Paul SirumFrol IL211470, 3598240
Anders SkarholtIFK Lidingö SOK
Yngve SkogstadFrol IL180124
Simen SmestadBækkelagets SK207863, 3780996
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500, 72042
Matthew SpeakeLillomarka OL204099, 3618659
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3781291, 500298
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Leif StørmerFossum IF3597309, 203638
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3014875
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Mikkel SørensenNTNUI199259, 3548310
Øystein SørensenNydalens SK172405
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK86967, 3013406
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Henrik UpsalNTNUI3625027, 184471
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering3593415, 154250
Morten Jarvis WestergårdHalden SK3588761, 204669
Marius WikstrømRingsaker OK184673, 3609278
Per WiréhnAsker Skiklubb3614880, 192186
Marius ØieLøten o-lag3599271, 159002
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK201396, 3777877
Sindre ØsthagenFredrikstad SK3621919, 206555
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3620341, 500258

Annonser

IOF Eventor