Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 29 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 135 påmeldte deltakere.

Mini Hardhausen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Amalie WilliamsonSandnes IL (Rogaland)

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ida MonsenEgersund OK38983
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Paula LingeKlubbløs
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BrandsæterKlubbløs159603
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL147077
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Morten HeirFossum IF178354
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Per Frode SandalGanddal IL206297

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Jan HetlandEgersund OK208645
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandStatoil BIL160920
Kjell SvihusGanddal IL160982

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Terje BrautKlubbløs
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb158623
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011

Åpen 1 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Trond LamarkGanddal IL184425
Anders NorabergKlubbløs220874
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkKlubbløs226956
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

Åpen 2 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendKlubbløs413279
Denis CasteletJWC BIL200472
Phil Di ValerioJWC BIL209974
Gunnar GraabakKlubbløs175180
Øivind HansenGanddal IL206195
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Berit-Kristine LimaGanddal IL129749
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195789
Barbro SandalGanddal IL94286
Håvard SvihusFrøyland ski & fritid227534
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

Trim (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marysa CasteletJWC BIL200365
Torbjørn DahleSandnes kommune BIL206210
Ingunn LandsnesGanddal IL207738
Wibeke LendeGanddal IL199603
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Arild SvihusGanddal IL206298

Annonser

IOF Eventor