Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusell/Klubbkamp, Gramstad - Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløpskarusell/Klubbkamp, Gramstad - Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 13 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 166 påmeldte deltakere.

Jenter under 17 - over 59 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)225010
Bjørg BrandsbergEgersund OK204773
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Pernille HovstadGanddal IL206306
Ida MonsenEgersund OK38983
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Hilde OhrGanddal IL213113
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Jenter 17-59 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BrandsbergEgersund OK224732
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Hilde HetlandEgersund OK224784
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Ane Kristine RostrupSandnes IL (Rogaland)137343
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Barbro SandalGanddal IL94286
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Gutter under 17 - over 59 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK149208
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Bjarne GimreGanddal IL200598
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK204739
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Ove OalandGanddal IL160920
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Leif SundliGanddal IL212949
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)502082
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Ingar HadlandGanddal IL501404
Thomas HadlandEgersund OK209916
Øivind HansenGanddal IL206195
Monica HorpestadEgersund OK224977
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Morten RogdebergEgersund OK224817
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Fredrik SandalGanddal IL147077
Per Frode SandalGanddal IL206297
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb217083
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

Jenter NY (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Grethe EikeskogSandnes IL (Rogaland)211777
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)212633
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Inger RothGanddal IL213137
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110

Gutter NY (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Jone BreilandÅlgård Orientering175178
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Ole KvernelandSandnes IL (Rogaland)
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Ove StrømsvågEgersund OK209373
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)224402

B Åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Ole Gabriel KvernelandSandnes IL (Rogaland)
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Eivind RothGanddal IL206192
Tore RøddeGanddal IL206300
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Unni SundliGanddal IL67378
Arild SvihusGanddal IL206298

Annonser

IOF Eventor