Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang - Veraland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM Lang - Veraland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 11 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 132 påmeldte deltakere.

Egersund OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKH 11-12223935
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OKH 13-1411086
Alexander HorpestadEgersund OKH15-16B223933
Ida MonsenEgersund OKD 15-1638983
Arvid MydlandEgersund OKH 60-149178
Kenneth MydlandEgersund OKH 21-216944
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113
Sindre Skeie PettersonEgersund OKH 13-14195800
Synne Skeie PettersonEgersund OKD -10209373
Julie PuntervoldEgersund OKD15-16B204767
Nils Tore PuntervoldEgersund OKH 40-204741
Celina Iversen ÅseEgersund OKD15-16B209950

Ganddal IL (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 21-181858
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 15-16187124
Stig AlvestadGanddal ILH 21-174702
Ragnhild AuglændGanddal ILD 50-182021
Tor BrekkenGanddal ILH 50-197768
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal ILD 21-146952
Svein-Erik KvameGanddal ILH 50-60735
Ingrid LamarkGanddal ILD 13-14174736
Trond LamarkGanddal ILH 40-184425
Vibeke LamarkGanddal ILD 40-174809
Øyvind LamarkGanddal ILH 11-12195846
Ove OalandGanddal ILH 50-160920
Fredrik OmdalGanddal ILH 21-185866
Otte OmdalGanddal ILH 50-185860
Tobias RøddeGanddal ILH 13-14197866
Fredrik SandalGanddal ILH 21-147077
Jonas Årvik SandalGanddal ILH 11-12211823
Trine Bolstad ScheieGanddal ILD 21-206193
Per Ivar StoklandGanddal ILH 17-20197767
Morten Bjerga SundliGanddal ILH 21-188954
Arild SvihusGanddal ILB-Åpen206298
Kjell SvihusGanddal ILH 60-160982
Anna TaksdalGanddal ILD 11-12188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 21-174788
Oddvar TaksdalGanddal ILH 40-197727
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 13-14188960
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-160738
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILH 21-184260

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKH 21-500258

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje MalmHamar OKH 60-206901

Haugesund IL Orientering (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL OrienteringH 17-20211047
Aksel BjellandHaugesund IL OrienteringH15-16B181949
Johannes DjupeslandHaugesund IL OrienteringH 17-20172270
Ingrid EggenHaugesund IL OrienteringD 21-149174
Eivind EngløkkHaugesund IL OrienteringH 13-14149100
Erik EngløkkHaugesund IL OrienteringH 40-198968
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL OrienteringN-åpen212912
Magnus EngløkkHaugesund IL OrienteringH 13-14151433
Randi EngløkkHaugesund IL OrienteringD 40-188456
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 13-14216720
Helge JørgensenHaugesund IL OrienteringB-Åpen192235
Sebastian JørgensenHaugesund IL OrienteringN-åpen211761
Alf Inge LindtnerHaugesund IL OrienteringH 40-39624
Per Bjarne MyhreHaugesund IL OrienteringH 40-222627
Henrik Haga NesseHaugesund IL OrienteringH 15-16192129
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD 40-205621
Grethe Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 40-181948
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17-20197968
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 15-16197847
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-20193888
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringC-Åpen212826

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helene OmdalNTNUID 17-20195483

Rajamaen Rykmentti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marjo LiikanenRajamaen RykmenttiD 21-199632

Sandnes IL (Rogaland) (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 50-96736
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 17-20145700
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)D 50-207630
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)B-Åpen173096
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 17-20200550
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)C-Åpen208722
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)N-åpen212888
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)N-åpen201920
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 17-20181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 17-20207629
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)D 11-12208752
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)N-Åpen Lang213112
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)D 15-16200631
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)H 50-211230
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D 17-20196743
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 11-12181492
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 11-12181460
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 21-210151
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)H 70-189011
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)D 17-20224622
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)N-åpen67821
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H -10212148
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)H 15-16184085
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen192462

Stavanger Orienteringsklubb (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 40-169769
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbH 70-181616
Arne Kristian EspedalStavanger OrienteringsklubbH 60-169765
Knut Jonas EspedalStavanger OrienteringsklubbH 60-171901
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbH 50-171890
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 70-170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 70-172002
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 21-197802
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbH 50-184538
May MelingStavanger OrienteringsklubbD 50-62839
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbD 40-195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 70-157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbH 11-12195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 13-14195677
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-195873
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbN-åpen172256
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 13-14172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 40-172000
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbH 50-226009
Elisabeth Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbD 50-153826
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 15-16211766
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbH 60-207888

Suldal Orienteringslag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnar NerheimSuldal OrienteringslagH 70-217144

Ålgård Orientering (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd FuglestadÅlgård OrienteringH 50-500402
Kristina KleppaÅlgård OrienteringD -10188816
Kurt KleppaÅlgård OrienteringH 40-149848
Samuel KleppaÅlgård OrienteringH 13-14189160
Stine KleppaÅlgård OrienteringN-åpen212692
Ane Byrkjedal LevangÅlgård OrienteringN-åpen189168
Nora Byrkjedal LevangÅlgård OrienteringD 11-12189169
Synne Byrkjedal LevangÅlgård OrienteringN-åpen212334
Alida OftedalÅlgård OrienteringD 11-12184277
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH 21-227555
Livar OftedalÅlgård OrienteringN-åpen212199
Maren OftedalÅlgård OrienteringN-åpen212181
Otilie OftedalÅlgård OrienteringD 17-A kort180157
Sigurd R. OftedalÅlgård OrienteringH 21-205576
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringN-Åpen Lang149899
Lea StokkelandÅlgård OrienteringN-åpen189172
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 11-12132004
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 21-60595
Hanna VølstadÅlgård OrienteringN-Åpen Lang212634

Annonser

IOF Eventor