Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint stafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM sprint stafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: lørdag 16 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte lag.

H15- (16)

NavnLagoppstilling
Gneist, IL 1
1Øyvind Johannessen204599
2Andreas G. Polden204632
Gneist, IL 2
1Tom Øyvind Johannessen204707
2Mads Jørgen Skage207693
Gneist, IL 3
1Knut A Molvik204734
2Bjørn-Inge Skage71530
Haugesund IL Orientering 1
1Per Bjarne Myhre222627
2Anita Sælevik206521
Osterøy IL 1
1Magnus Gjerstad171917
2Ragnhild Balsvik206290
Samnanger IL 1
1Per Arne Aadland188882
2Ida Johanne Aadland412504
Stord Orientering 1
1Jarle Haugland197945
2Stian Rykkje207688
Stord Orientering 2
1Håkon Rykkje152006
2Magnus Aarbø197750
Varegg Fleridrett 1
1Alan Cherry200459
2Markus Kjærner-Semb204540
Varegg Fleridrett 2
1Kristian Rykkje184641
2Mathias Rosenlund152370
Varegg Fleridrett 3
1Oskar Røen204561
2Vyacheslav Mukhidinov74785
Varegg Fleridrett 4
1Kim-Andrè Kjenes Haugland401967
2Ørjan Svaland Aas156978
Varegg Fleridrett 5
1Helge Tiger Haugland202221
2Jan Kjærner-Semb145386
Varegg Fleridrett 6
1Ronny Rykkje184477
2Helge Rosenlund146329
Varegg Fleridrett 7
1Gernot Doppelhofer211976
2Per Øivind Husby204671
Varegg Fleridrett 8
1Kristin Löfgren Johansen209821
2Per Harald Löfgren Johansen181016

D15- (11)

NavnLagoppstilling
Askøy OL 1
1Tonje Aasheim Nymark192318
2Tove Aasheim192587
Fana IL 1
1Hanne Daltveit221834
2Runa Almeland206376
Ganddal IL 1
1Janne Tjørhom Aasheim187124
2Ann Karin Tjørhom160738
Gneist, IL 1
1Ingunn Torød Buset158595
2Mariell Arntzen192268
Gneist, IL 2
1Ina Hopland Skage82590
2Siren Hopland92136
IL Gular 1
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Hedvig Kjellevold Malde78715
IL Gular 2
1Hege Fjellbirkeland211280
2Marian Kjellevold188769
TIF Viking 1
1Mari Strømme Lid185870
2Tora Aasheim Nymark192399
Varegg Fleridrett 1
1Olena Strugalova204546
2Ida Lehmann195756
Varegg Fleridrett 2
1Inger Bjerga182148
2Vibeke Nymo91678
Varegg Fleridrett 3
1Astrid Oline Ervik204610
2Torill Kjenes Haugland470949

D/H11-16 (11)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Andreas Dale201953
2Andreas Nysæter154865
Fana IL 1
1Halvor Fetveit Sundal213178
2Birk Bell Lysaker211313
Gneist, IL 1
1Sindre Haaland Westerbø184638
2Lars Schjølberg Evensen192267
IL Gular 1
1Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
2Eyvind Kjellevold Malde412976
Stord Orientering 1
1Jørgen Westerheim197834
2Johannes Andersen153671
Stord Orientering 2
1Martin Stautland197781
2Ivan Krutikov184590
Varegg Fleridrett 1
1Kristoffer Kjenes Haugland67535
2Oskar Madslien Steinhaug63336
Varegg Fleridrett 2
1Eirunn Husby Nordstad204579
2Ragnhild Bohne184535
Varegg Fleridrett 3
1Aune Dørmænen204681
2Kristian Fredrik Thomassen154304
Varegg Fleridrett 4
1Erik Nymo Bohne91678
2Mathias Kjærner-Semb182012
Varegg Fleridrett 5
1Magnus Lehmann184374
2Jon Erik Doppelhofer Ervik186016

Annonser

IOF Eventor