Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 8 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kyrre GranFet OLH 35-180192

Fossum IF (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFH 45-165904
Stein H. HagenFossum IFH 45-206289
Øystein HoloFossum IFH 21-84871
Elias T. MølnvikFossum IFH 21-211647
Sindre SandvenFossum IFH 21-200630

Fredrikstad SK (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SKH 21-145735
Pål AngvollFredrikstad SKH 45-196846
Håvard BergetFredrikstad SKH 21-221163
Thomas BlomkvistFredrikstad SKH13-14 par176086
Bendik EliassenFredrikstad SKH 15-16182092
Isak Juel FagermoenFredrikstad SKH13-14 par181216
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH13-14 par202983
Eirik ImrikFredrikstad SKH 15-16181972
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKH 21-192303
Thomas LieFredrikstad SKH 35-183732
Håvard LucasenFredrikstad SKH 21-160833
Frank LøwengreenFredrikstad SKH 45-94058
Henning MartinsenFredrikstad SKH 45-160742
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 21-197869
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-18224532
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-180916
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH 15-16183666
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SKH 45-181944
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKH 15-16190325
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SKH 21-170605
Henrik OttesenFredrikstad SKH 21-194878
Sondre OttesenFredrikstad SKH 15-16212553
Sivert PoppeFredrikstad SKH13-14 par192398
Sven SimonsenFredrikstad SKH 45-69803
David StandalFredrikstad SKH 17-18209964
Magne SætherFredrikstad SKH13-14 par184529
Torben Christian WendlerFredrikstad SKH 21-210721

Gimle IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Willy GrønstadGimle IFH 65-192646

Halden SK (37)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik AxelssonHalden SKH 21-198850
August Asheim BirkelandHalden SKH 17-18158430
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-18182000
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 21-182103
Erlend BrendstuenHalden SKH 17-18195770
Alex CarcasHalden SKH 21-
Fredrik EliassonHalden SKH 21-158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKH 21-187227
Karl FremstadHalden SKH 21-191178
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 17-18220800
Gina GranstedtHalden SKD 19-20193887
Mats HaldinHalden SKH 21-215121
Anne Julsrud HaugenHalden SKD 55-226411
Niels Christian HellerudHalden SKH 15-16206905
Markus HolterHalden SKH 21-222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SKH 21-200010
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKH 21-191070
Morten MoeHalden SKH 35-181700
Eirik NordbrødenHalden SKH 55-208173
Magnus NordbrødenHalden SKH 35-222529
Mats NordbrødenHalden SKH 21-184943
Peter NordbrødenHalden SKH 21-184944
Jonas NordströmHalden SKH 21-184413
Ole Øivind NorstedHalden SKH 15-16181812
Anders Felde OlaussenHalden SKH 21-182081
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 17-18196849
Jon PedersenHalden SKH 21-149108
Tore SandvikHalden SKH 21-192277
Jo ShepherdHalden SKD 21-85408
Håkon Østraat SævareidHalden SKH 21-180501
Nora TorgersenHalden SKD 17-18204761
Jørgen VisterHalden SKH 17-18199492
Morten Jarvis WestergårdHalden SKH 21-204669
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKH 21-204644
Emil WingstedtHalden SKH 21-208496
Alexander Skaug YtterbølHalden SKH 17-18207830
Svend Arne YtterbølHalden SKH 45-413078

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 55-199744

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan SvedbergHeming OrienteringH 21-167022

IL Tyrving (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Grini JohansenIL TyrvingH 35-97558
Svein S JacobsenIL TyrvingH 65-206460
Espen JakobsenIL TyrvingH 21-156843
Jim Øystein NybråtenIL TyrvingH 21-159516
Vegard Brun SagaIL TyrvingH 21-207865
Torbjørn SagbergIL TyrvingH 21-185842
Anders TiltnesIL TyrvingH 21-159512

Indre Østfold OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OKH 15-16215056
Rune BlågestadIndre Østfold OKH 35-187067
Bent GalborgenIndre Østfold OKH 55-87607
Mats Andre NygårdIndre Østfold OKH 15-16197993
Sture OttesenIndre Østfold OKH 55-216306
Sigmund VisterIndre Østfold OKH 45-144864

Lillomarka OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OLH 21-186884
Stein BlomsethLillomarka OLH 45-195953
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLH 55-222168
Svein NygårdLillomarka OLH 45-206303

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lagH 55-202141

Måren OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OKH 35-212105

Nydalens SK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SKH 21-193877
Henrik EijsinkNydalens SKH 19-20177948
Håvard HagaNydalens SKH 21-196740
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 19-20211355
Oskar JensenNydalens SKH 21-216361
Elias JonssonNydalens SKH 19-20203274
Sören JonssonNydalens SKH 55-224523
Sverre Waaler KaasNydalens SKH 21-80133
Lukas LilandNydalens SKH 19-20202201
Terje Wiig MathisenNydalens SKH 55-190637
Anders NordbergNydalens SKH 21-181232
Jostein NørbechNydalens SKH 21-187100
Halvor SaunesNydalens SKH 21-195811
Øystein SørensenNydalens SKH 21-172405
Anders VisterNydalens SKH 21-209926
Jørgen WulfsbergNydalens SKH 19-20180903

OK Moss (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan BjerketvedtOK MossH 55-408058
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-18176217
Henning Bratland CarlsenOK MossH 35-176318
Karl Aasmund ErøyOK MossH 55-67804
Kjetil KarlsenOK MossH 45-222689
Hallvard KorenOK MossH 45-84741
Christopher LadimOK MossH13-14 par192251
Øyvind LøkenOK MossH 35-187141

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen WigaardOppsal OrienteringH 45-485677

Oslostudentenes IK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm L EggeOslostudentenes IKH 45-210110
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKD 35-195740

Sarpsborg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OLD13-14 par157496
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD13-14 par212391

Södertälje-Nykvarn Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-224623

Trøsken IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel OliversenTrøsken ILH 21-202062

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Arne NegårdVang OLH 55-170443

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein KildahlØstmarka OKH 55-184248
Trond KortnerØstmarka OKH 21-181802

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 45-207776
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 55-180932

Annonser

IOF Eventor