Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 35 påmeldte deltakere.

Fossum IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre Zahl HagenFossum IFH/D 13-16B213227
Stein H. HagenFossum IFH 17-206289
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 17-A kort195814

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian SchiveHalden SKÅpen B207789

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OKH 17-411313
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OKH 17-80670

Kamp/Vestheim IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil HusethKamp/Vestheim IFÅpen B200718

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein NygårdLillomarka OLH 17-193090

Måren OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OKH 17-A kort212105
Morten Tangen FredhMåren OKH 17-208419
Linn Mei WaalerMåren OKH/D 13-16B212721

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 17-A kort184297

OK Moss (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossH/D 13-16B170812
Karoline BjørnerødOK MossH/D 13-16B195675
Tore BjørnerødOK MossH 17-A kort61943
Henning Bratland CarlsenOK MossH 17-A kort176318
Karl Aasmund ErøyOK MossH 17-A kort67804
Aurora GjølsjøOK MossH/D 13-16B180937
Tor Erling GjølsjøOK MossH/D 13-16B197713
Kjetil KarlsenOK MossH 17-A kort222689
Christopher LadimOK MossH/D 13-16B192251
Sondre LadimOK MossH/D 13-16B192159

Open iT (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje Wiig MathisenOpen iTH 17-A kort190637

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringH 17-A kort193685
Andreas StenstadOppsal OrienteringH 17-A kort204701

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKH 17-A kort195715

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag HauglandØstmarka OKÅpen B62456

Ås-NMBU Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort210826
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort198012
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU OrienteringH 17-92145
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 17-157500
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-153308
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU OrienteringÅpen B83273
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-181542
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringÅpen B91573

Annonser

IOF Eventor