Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-VAOK Karusell løp 17

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: AAOK-VAOK Karusell løp 17
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 31 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

Austre Moland IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland ILHerrer 3116457

Flosta IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik Monrad OlsenFlosta ILHerrer 4187081

Gjerstad IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Finn PettersenGjerstad ILHerrer 568409

Grane IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin JonesGrane ILHerrer 2221185

Hisøy OK (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf Øystein AndersenHisøy OKHerrer 387638
Marianne Simonsen BjørkenesHisøy OKDamer 3173322
Martin BjørkenesHisøy OKHerrer 5192426
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKNybegynner 1
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKDamer 5211385
Einar EskiltHisøy OKHerrer 5211388
Edith FahreHisøy OKDamer 3413187
Anniken FossnesHisøy OKDamer 187650
Trond FossnesHisøy OKHerrer 4412958
Inge HaugeHisøy OKHerrer 4173172
Lene HaugeHisøy OKDamer 2212884
Malin HaugeHisøy OKDamer 6212879
Marianne HaugeHisøy OKDamer 478908
Silje HaugeHisøy OKDamer 6193045
Per Magne HoffHisøy OKHerrer 4412225
Widar Taxth LølandHisøy OKHerrer 498008
Einar Krafft MyhrenHisøy OKHerrer 4173187
Kristin Krafft MyhrenHisøy OKDamer 2173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKDamer 2173189
Nils-Henrik PedersenHisøy OKHerrer 3195860
Fredrik StudsrudHisøy OKHerrer 4412226
Kamilla StudsrudHisøy OKDamer 1195895
Tone Skindlo TaraldsenHisøy OKDamer 4
Audun Fahre UlsteinHisøy OKHerrer 287652
Hermund UlsteinHisøy OKHerrer 578915
Sveinung UlsteinHisøy OKHerrer 5412249

Hope IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein RoslandHope ILHerrer 587126

IF Trauma (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF TraumaDamer 4168606
Jonas Okkenhaug BratlandIF TraumaHerrer 1181797
Simon Okkenhaug BratlandIF TraumaHerrer 1225569
Øyvind BratlandIF TraumaHerrer 5127085
Erling FredriksenIF TraumaHerrer 6181611
Geir Henrik HirschIF TraumaHerrer 5195680
Henrik Chr. HirschIF TraumaHerrer 5180081
Mia HirschIF TraumaDamer 3189015
Tone HirschIF TraumaDamer 4221238
Torjus, Larsen LægreidIF TraumaHerrer 2225129
Ada Helene OlsenIF TraumaDamer 3203326
Henriette OlsenIF TraumaDamer 3156961
Tor OlsenIF TraumaHerrer 5203431
Are SkindloIF TraumaHerrer 5203432
Fanny SkindloIF TraumaDamer 3221419
Inge SkjæveslandIF TraumaHerrer 4168617
Karin SteenIF TraumaDamer 3188904
Elias Vågsnes SælsbråtenIF TraumaHerrer 2225130
Liv Cathrine SælsbråtenIF TraumaDamer 1145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF TraumaDamer 1225345

IK Grane Arendal Orientering (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5230599
Even FossumIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5206421
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringHerrer 3186064
Jan Egil HagliIK Grane Arendal OrienteringHerrer 491186
Gunn JonesIK Grane Arendal OrienteringDamer 2202423
Henrik JonesIK Grane Arendal OrienteringHerrer 1222602
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 6193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 3186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 3186171
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringDamer 2193005
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringDamer 1193012
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringDamer 2206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringHerrer 4192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringDamer 1206523
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal OrienteringHerrer 491192
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5206419
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal OrienteringHerrer 4186174
Odd UtstumoIK Grane Arendal OrienteringHerrer 491185

IL Express (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Finn LøvgrenIL ExpressHerrer 289650

IL Imås (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsDamer 3157079
Kristen DalandIL ImåsHerrer 4206510
Rolf MikkelsenIL ImåsHerrer 5211569
Kjell SandåkerIL ImåsHerrer 5206403
Øyvin SimonsenIL ImåsHerrer 5157021
Henrik Andreas TømtIL ImåsHerrer 2207732
Per Kristian TømtIL ImåsHerrer 5206546
Anniken ØveråsIL ImåsDamer 3216756
Sander ØveråsIL ImåsHerrer 3213072
Simen ØveråsIL ImåsHerrer 3217025

Kristiansand OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida AurebekkKristiansand OKDamer 662682
Morten HulløenKristiansand OKHerrer 5191221
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKHerrer 6195884
Hans Gunnar OmdalKristiansand OKHerrer 6200414
Ernst PyttenKristiansand OKHerrer 5197841
Kristian PyttenKristiansand OKHerrer 6221206
David RundeKristiansand OKHerrer 6221505
John RundeKristiansand OKHerrer 6194509

OK Sør (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK SørHerrer 6192989

Otra IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove KjetsåOtra ILHerrer 4204645
Eiliv Bjarne LønningenOtra ILHerrer 3204833

Vegårshei IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILHerrer 6179369
Julie NærestadVegårshei ILDamer 6180242
Ole Petter VestølVegårshei ILHerrer 5222073

Øyestad IF allianse (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mariann BjørkliØyestad IF allianseDamer 2197764
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianseDamer 3198010
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianseHerrer 3197728
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianseHerrer 3160722
Jan JohnsenØyestad IF allianseHerrer 4197832
Tonje JohnsenØyestad IF allianseDamer 2137184
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianseHerrer 3197791
Norman UglandØyestad IF allianseHerrer 579911
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianseHerrer 4158128

Annonser

IOF Eventor