Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 6 november 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

C-Åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edith FahreHisøy OK413187
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Aileen RundeKristiansand OK177978
Karin SteenIF Trauma188904
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523

Damer - kort løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879
Marianne HaugeHisøy OK78908
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Karine VestølVegårshei IL206428
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

Damer - lang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

Herrer - kort løype (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK152178
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering60788
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Harald EikKristiansand OK71537
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Trond FossnesHisøy OK412958
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Inge HaugeHisøy OK173172
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Per Magne HoffHisøy OK412225
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Ove KjetsåOtra IL204645
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Dag MoeKristiansand OK184578
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Marius PyttenKristiansand OK197877
Pål RundeKristiansand OK182054
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Brage TakleKristiansand OK198046
Sveinung UlsteinHisøy OK412249
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse158128

Herrer - lang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Håvard NilsenVegårshei IL134237
Jon NilsenVegårshei IL134238
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Svein RoslandHope IL87126
John RundeKristiansand OK194509
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97792
Anders VestølVegårshei IL222559
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Tor ÅmdalKristiansand OK10296

Annonser

IOF Eventor