Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM mellom AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 1 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 159 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILH 15-16184362
Ingrid MosfjellBirkenes ILD 13-16C203292
Magnus MosfjellBirkenes ILH 15-16203450
Anund NyhusBirkenes ILH 15-16184628
Guttorm NyhusBirkenes ILH 50-203294
Kristian NyhusBirkenes ILH 17-20203289
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes ILD 17-B184625
Mardon RødliBirkenes ILH 15-16203297
Bjørn StormoenBirkenes ILH 50-203396
Asle ÅsmulBirkenes ILH 40-154420

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone Wigemyr SnerthammerBækkelagets SKD 21-201417

Drangedal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OLH 70-89878

Flosta IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åge AashamarFlosta ILH 60-114839

Hisøy OK (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OKD -10
Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OKN-åpen
Martin BjørkenesHisøy OKH 40-192426
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKD -10
Amund FossnesHisøy OKH 11-12173171
Anniken FossnesHisøy OKN-åpen87650
Cathrine FossnesHisøy OKD 40-412961
Markus H FossnesHisøy OKH 17-B411498
Thomas H FossnesHisøy OKH 15-16B413085
Tove FossnesHisøy OKD 50-87656
Trond FossnesHisøy OKH 40-412958
Inge HaugeHisøy OKH 40-173172
Malin HaugeHisøy OKD 15-16212879
Marianne HaugeHisøy OKD 40-78908
Silje HaugeHisøy OKD 17-20193045
Tore HenriksenHisøy OKH 17-B
Geir Olav HovdeHisøy OKH 40-
Ola Peder HovdeHisøy OKH 15-16B
Einar Krafft MyhrenHisøy OKH 50-173187
Kristin Krafft MyhrenHisøy OKD 13-16C173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKD 13-16C173189
Helle RuhavenHisøy OKD 17-C
Johannes RuhavenHisøy OKH 13-16C

IF Trauma (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BratlandIF TraumaH 70-159631
Henrik Chr. HirschIF TraumaH 17-20180081
Mia HirschIF TraumaD 13-14189015
Tone HirschIF TraumaD 40-221238
Ada Helene OlsenIF TraumaD 13-14203326
Henriette OlsenIF TraumaD 15-16156961
Fanny SkindloIF TraumaD 13-14221419
Karin SteenIF TraumaD 13-14188904
Elias Vågsnes SælsbråtenIF TraumaH 11-12N145491
Liv Cathrine SælsbråtenIF TraumaN-åpen145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF TraumaN-åpen145492

IK Grane Arendal Orientering (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal OrienteringH 21-153644
Morten BenestadIK Grane Arendal OrienteringH 60-60788
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal OrienteringH 60-172098
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 21-193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 13-14186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 13-14186171
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal OrienteringH 21-192906
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringD 11-12193005
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringD -10193012
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringD 11-12206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringH 40-192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringD -10206523
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal OrienteringH 70-90192
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringH 17-A kort206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringH 60-485697
Aud Bull TorbjørnsenIK Grane Arendal OrienteringD 60-87592
Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal OrienteringH 70-152701
Kristian VågsnesIK Grane Arendal OrienteringH 40-192907

IL Høvdingen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL HøvdingenD 50-211662

IL Imås (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsD 70-157079
Øyvin SimonsenIL ImåsH 60-157021
Karl Jørgen SongedalIL ImåsH 60-206391
Henrik Andreas TømtIL ImåsH 11-12
Per Kristian TømtIL ImåsH 21-206546
Sandra Sofie TømtIL ImåsN-åpen207732
Terje UrfjellIL ImåsH 21-97792

IL Vindbjart (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik HodnemyrIL VindbjartH 13-16C144282
Helge HodnemyrIL VindbjartH 50-204830

Kristiansand OK (50)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OKH 17-A kort201450
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKH 17-20114837
Marianne AndersenKristiansand OKD 21-170604
Marius AurebekkKristiansand OKH 15-16208690
Jack BjørnsenKristiansand OKH 50-197830
Jan BlandkjennKristiansand OKH 50-220759
Christian BøenKristiansand OKH 21-216987
Gro BørteKristiansand OKD 40-184339
Sebastian DalandKristiansand OKH 21-181677
Stig DalsørenKristiansand OKH 21-72475
Andrea DrangsholtKristiansand OKD 17-20189113
Ståle GjelstenKristiansand OKH 21-184459
John HansenKristiansand OKH 50-208650
Odd-Anton HermansenKristiansand OKH 15-16172962
Matias Hodne HanischKristiansand OKH 17-20158637
Morten HulløenKristiansand OKH 50-191221
Una Glende JansonKristiansand OKD 21-221240
Morten JørgensenKristiansand OKH 21-221391
Rune KittelsenKristiansand OKH 50-402905
Målfrid KonstKristiansand OKD 40-197878
Lars KostølKristiansand OKH -10213510
Maria KostølKristiansand OKD 11-12198036
Ole KostølKristiansand OKH 17-20184222
Asle KregnesKristiansand OKH 50-184642
Silje KregnesKristiansand OKD 15-16221435
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH 17-20195884
Øyvind MikkelsenKristiansand OKH 40-158094
Ingvild MulenKristiansand OKD 50-80825
Jonas MyhreKristiansand OKH 15-16186097
Roar MyhreKristiansand OKH 40-221313
Vegard MyhreKristiansand OKH 17-20186287
Bruno NazárioKristiansand OKH 17-A kort176540
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH 13-14184469
Hans Gunnar OmdalKristiansand OKH 21-200414
Ernst PyttenKristiansand OKH 40-197841
Fredrik PyttenKristiansand OKH 11-12N197956
Kristian PyttenKristiansand OKH 15-16221206
Marius PyttenKristiansand OKH 17-20197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OKH 17-20184468
Aileen RundeKristiansand OKD 17-B177978
David RundeKristiansand OKH 15-16221505
John RundeKristiansand OKH 17-20194509
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKH 40-197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKH 21-184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKH 21-
Sara StrayKristiansand OKD 13-16C412902
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 15-16186309
Maria StødleKristiansand OKD 11-12186299
Sigurd Svaland AasKristiansand OKH 17-20203290
Brage TakleKristiansand OKH 13-14198046

Oddersjaa SSK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSKH 13-14152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSKH 13-14212666
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKH 50-211559
Sigrid EkelandOddersjaa SSKD 15-16211180
Arild JørgensenOddersjaa SSKH 17-B66807
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSKH 15-16204748
Per W. TorgersenOddersjaa SSKH 60-185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKD 60-185940

OK Sør (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK SørH 40-192989
Stein-Erik ScheieOK SørH 21-181466
Bjørn A. SchouOK SørH 70-60725
Solveig SchouOK SørD 17-C60724

Otra IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove KjetsåOtra ILH 40-204645
Idar TveitOtra ILH 40-411292

Søgne og Songdalen OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OKH 50-197888
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKH 60-197876
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKD 60-197880
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKH 40-197885
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKD 11-12213286
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKD 40-176142
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKH 17-A kort200355
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKD -10212465

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg FleridrettH 21-156978

Vegårshei IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei ILD 40-87596
Arild FlatenVegårshei ILH 40-217372
Jørgen FlatenVegårshei ILN-åpen217447
Tomine FlatenVegårshei ILD 11-12N
Jens Arild KrokenVegårshei ILH 50-205950
Atle NilsenVegårshei ILH 13-16C134236
Håvard NilsenVegårshei ILH 21-193624
Jon NilsenVegårshei ILH 21-134238
Are Smeland NygårdseterVegårshei ILH 17-20179395
Ida Smeland NygårdseterVegårshei ILD 11-12206436
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILH 21-206434

Annonser

IOF Eventor