Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellom AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 1 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 159 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OK
Jørgen FlatenVegårshei IL217447
Anniken FossnesHisøy OK87650
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma145492
Sandra Sofie TømtIL Imås207732

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OK
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria KostølKristiansand OK198036
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomine FlatenVegårshei IL

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Fanny SkindloIF Trauma221419
Karin SteenIF Trauma188904

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid MosfjellBirkenes IL203292
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Sara StrayKristiansand OK412902

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje KregnesKristiansand OK221435
Henriette OlsenIF Trauma156961
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL184625
Aileen RundeKristiansand OK177978

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle RuhavenHisøy OK
Solveig SchouOK Sør60724

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea DrangsholtKristiansand OK189113
Silje HaugeHisøy OK193045

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Una Glende JansonKristiansand OK221240
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Tone Wigemyr SnerthammerBækkelagets SK201417

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Gro BørteKristiansand OK184339
Cathrine FossnesHisøy OK412961
Marianne HaugeHisøy OK78908
Tone HirschIF Trauma221238
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove FossnesHisøy OK87656
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ingvild MulenKristiansand OK80825

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Aud Bull TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering87592
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars KostølKristiansand OK213510

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FossnesHisøy OK173171
Henrik Andreas TømtIL Imås

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma145491

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Brage TakleKristiansand OK198046

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HodnemyrIL Vindbjart144282
Atle NilsenVegårshei IL134236
Johannes RuhavenHisøy OK

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Anund NyhusBirkenes IL184628
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Mardon RødliBirkenes IL203297

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas H FossnesHisøy OK413085
Ola Peder HovdeHisøy OK

H 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Bruno NazárioKristiansand OK176540
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus H FossnesHisøy OK411498
Tore HenriksenHisøy OK
Arild JørgensenOddersjaa SSK66807

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Ole KostølKristiansand OK184222
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Are Smeland NygårdseterVegårshei IL179395
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Marius PyttenKristiansand OK197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
John RundeKristiansand OK194509
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290

H 21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering153644
Christian BøenKristiansand OK216987
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Stig DalsørenKristiansand OK72475
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Håvard NilsenVegårshei IL193624
Jon NilsenVegårshei IL134238
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97792

H 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BjørkenesHisøy OK192426
Arild FlatenVegårshei IL217372
Trond FossnesHisøy OK412958
Inge HaugeHisøy OK173172
Geir Olav HovdeHisøy OK
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Ove KjetsåOtra IL204645
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Roar MyhreKristiansand OK221313
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Idar TveitOtra IL411292
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907
Asle ÅsmulBirkenes IL154420

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
John HansenKristiansand OK208650
Helge HodnemyrIL Vindbjart204830
Morten HulløenKristiansand OK191221
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Asle KregnesKristiansand OK184642
Jens Arild KrokenVegårshei IL205950
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Bjørn StormoenBirkenes IL203396

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering60788
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Karl Jørgen SongedalIL Imås206391
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering90192
Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering152701

Annonser

IOF Eventor