Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-VAOK karusell løp 19

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 19
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Vindbjart / Vest-Agder
Dato: onsdag 14 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

Damer 2 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart204839
Aileen RundeKristiansand OK177978
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Kamilla StudsrudHisøy OK195895
Torunn Omdal StølenIL Vindbjart126537
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

Damer 3 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Mia HirschIF Trauma189015
Silje KregnesKristiansand OK221435
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Karin SteenIF Trauma188904
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Damer 4 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK221217
Tone HirschIF Trauma221238
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383

Damer 5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

Damer 6 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

Herrer 2 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Smith EidetIL Vindbjart203436
Eirik HodnemyrIL Vindbjart144282
Markus OmdalIL Vindbjart200442
Ole Kristian OmdalIL Vindbjart200415
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Fredrik SkovlyIL Vindbjart205994
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Herrer 3 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Tony HalsallOtra IL204646
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Reidar SæstadKristiansand OK91382

Herrer 4 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon A BjørgumIL Vindbjart413248
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Ove KjetsåOtra IL204645
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501780
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Hans Martin SkovlyIL Vindbjart205989
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Brage TakleKristiansand OK198046
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Sveinung UlsteinHisøy OK412249

Herrer 5 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Harald EikKristiansand OK71537
Even FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Helge HodnemyrIL Vindbjart204830
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK197924
Dag MoeKristiansand OK184578
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Vegard MyhreKristiansand OK186287
John RundeKristiansand OK194509
Pål RundeKristiansand OK182054
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322

Herrer 6 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Jostein MoeTorridal IL226027
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Esa ViitanenTurun Suunnistajat488053

Annonser

IOF Eventor