Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellom
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 11 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 656 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL213499
Frida HopeModum OL228428
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Filip MolenaarModum OL203466
Elias MolundTyrving IL71545
Max Alexander NybråtenTyrving IL220736
Helene ScheeleNydalens SK211807
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EggenNydalens SK155921
Ingrid LestebergKongsberg OL95250

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Anja HoleFørde IL206017
Silje Lund HovdenTyrving IL174946
Sara MolundTyrving IL204768
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Marie ScheeleNydalens SK213757
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Anna TaksdalGanddal IL188955
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL216698
Hedda Kind KjellevoldModum OL216817

D 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL220720
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Stella HolmboeTyrving IL191265
Iris HolstTyrving IL181925
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Astrid RognstadHadeland OL180263
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Oda ScheeleNydalens SK501067
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK224455

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633

D 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Guri Sollien HulbakHemsedal IL185950
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Sølvi FossøyEiker OL211620
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 17-A kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susan BøbelIL Imås157081
Linda EngenRaumar Orientering227714
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering132013
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

D 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering473786
Elin BordøyHedrum OL187285
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Inger Isnes TyseEiker OL188817

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL151424
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Anne Berit UlsakerHemsedal IL186090

D 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Beate HilsenKonnerud IL
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering
Kristine RoskifteOK Moss

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BøbelNydalens SK160945
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Heidi StoksethHalden SK197722

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Elisabeth holmboe EggenNydalens SK191325
Britta FismenFossum IF79825
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Linda FredhMåren OK184147
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Helen MartinsenIL Gular209975
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK217275
Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL157520
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
May-lill DammTIF Viking220770
Hege FeiringTyrving IL186189
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Nora SkauenTyrving IL182125
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Tone BakkenLillomarka OL413285
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Liv MeliIL Nansen78516
Anne Line Nydal BergliaEiker OL154283
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Mette M NødlandÅlgård Orientering189173
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Heidi SchatvetNotodden OL207905
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Kristin D SelvigNydalens SK95862
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Kjersti StræteRingerike OL79007
Anne Gro StyrvoldLarvik OK191178
Alix Young VikNydalens SK89481

D 55- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeTyrving IL200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Anne Berit EidNydalens SK500280
Inger Johanne EikelandNydalens SK202185
Turid GiilRond OL227457
Christine GjermoØstmarka OK146325
Toril HallanLillomarka OL180923
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Bodil HulløenKristiansand OK402926
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Bente LineIndre Østfold OK190571
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Helle Egeberg VáriSturla, IF159664

D 60- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Lis DæhliLøten o-lag181113
Siren GreveBergens TF211515
Randi HansenStokke IL211332
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Ingrid StrandeSkien OK195812
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Anne SørumRingsaker OK500607
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL155770
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 65- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Kari BergLarvik OK217231
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Berit HegdalBergens TF215429
Ildiko HorvatiTyrving IL87038
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Helle JørstadHamar OK217494
Anne KaasaDriv IL206379
Bjørg MostaulBø OL39205
Tove MøllerEiker OL147468
Astrid OrmbergFana IL96677
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Berit RøsteRingsaker OK153306
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Margit Ryen SteenBø OL80353
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Nora UrsinFossum IF89391
Linda VerdeSturla, IF209838
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751

D 70- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Elin DahlenRingerike OL201694
Synnøve DalvaBø OL88670
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Tea ForbergRond OL69017
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
May Helene HansenSandefjord OK184672
Siri HolmboeTyrving IL188935
Bjørg KocbachBergens TF180128
Torid KvaalFreidig401037
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK80459
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Astri RogstadFossum IF77360
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Kjersti ThoStabæk IF87562
Ingvill VoldFana IL218600
Gry Bruland VråleSturla, IF144060
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Åste EggenMåren OK186888
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RollFana IL192922

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Andreas Daniel HolmboeTyrving IL91490
Oskar HopeModum OL213031
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Emil S MolenaarModum OL203465
Magnus MolundTyrving IL213376
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Erlend UlsakerHemsedal IL206340

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AbrahamsenHemsedal IL206311
Odin FismenFossum IF152306
Håkon GrønliFørde IL225536
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Anders VikenFørde IL214546

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Vetle DrageKongsberg OL182097
Henrik GudimØstmarka OK212620
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Vegar HoleFørde IL206016
Magnus JystadØstmarka OK212531
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
John OtterleiØstmarka OK179410
Halvor RudningenHemsedal IL216820
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Sindre UlsakerHemsedal IL155779
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Martin JystadØstmarka OK212619

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnevikRingerike OL160184
Sølve DrageKongsberg OL211391
Peter GisholtFossum IF198904
Nicolai HarvikKonnerud IL181626
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Anders RoumRingerike OL198563

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aapo AaltioKuopion Suunnistajat219689
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Morten FredhMåren OK208419
Jarle LysnesHedrum OL203389
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953

H 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Odd Arne LianIL Koll211361

H 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Ivar Mikal TyseEiker OL211259

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Børre KristiansenHamar OK501670

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Jim Øystein NybråtenTyrving IL220737
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Thomas RoskifteOK Moss501165
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune AbrahamsenHemsedal IL228378
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Kenneth BilstadVang OL220950
Morten FismenFossum IF79826
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Robert FredriksenNotodden OL62763
Geir HoffTyrving IL161007
Torstein HoleNydalens SK197809
Steinar LandeBø OL88666
Ola LestebergKongsberg OL211224
Neil MarstonHemsedal IL483542
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK190649
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Endre StoksethNydalens SK215452
Øyvind StoksethHalden SK172140
Jørn SundbyLarvik OK159035

H 45- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Kjetil DammTIF Viking215576
Trond FossSandefjord OK205484
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Tore H. HvidebergOK Skeidi64743
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Christian HolmboeTyrving IL211365
Olav HøgsetFossekallen IL410558
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Hans JevanordFossum IF206276
Espen JohnsenHedrum OL182118
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Trond LundTyrving IL402940
Steinar LågAsker Skiklubb411745
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Stig MellingRingerike OL215004
Kjetil MolundTyrving IL211366
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Arne NåtedalOL Trollo222200
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Rune ScheeleNydalens SK207658
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Jon Arne SkroveVerdal OK98554
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Kjetil SteenFossum IF203559
Øyvind StørenBø OL203258
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884
Endre UlsakerHemsedal IL229630
Christian VogelsangNydalens SK82224

H 50- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Olav BakkenLillomarka OL68167
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Harald BergeLøten o-lag224526
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Nils Petter FremmingHeming Orientering187286
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Helge GisholtOK Skeidi94900
Svein GodagerLøten o-lag480067
Stein H. HagenFossum IF206289
Bjørn HallanLommedalens IL501512
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Paul HinschHeming Orientering922275
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Harald KvisliNotodden OL207900
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Roger LysnesHedrum OL182119
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Roar NilsenSandefjord OK208741
Terje NæssFossum IF204539
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Rune StræteWing OK203489
Per Einar StrømHedrum OL221210
Tibor VáriSturla, IF159623
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Morten Roger AndersenHalden SK408454
Herman BakkeLøten o-lag202141
Morten DueMåren OK400286
Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering483539
Knut EngenRaumar Orientering228075
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Lars FremstadLarvik OK500246
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Roy GjerdingOK Moss197796
Inge GlittumOK Skeidi190985
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Morten HulløenKristiansand OK191221
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Morten KarlsenMåren OK400006
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Tore KjølsethNydalens SK184116
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Sindre LangaasNydalens SK203666
Kjell MarksetIL Koll66662
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Trygve RognstadHadeland OL179970
Egil RundbergetNydalens SK157483
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Tore SagvoldenØstmarka OK203268
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Bjørn SolhjemSørkedalens IF82168
Tormod StrandMåren OK400460
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Gunnar AasenRøyken OL145484
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Morten DåsnesRingerike OL198537
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Jon FredriksenHauketo IF89526
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Arve GlittumOK Skeidi188444
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Chr. HagenBø OL94133
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK184572
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Runar KirkerudEiker OL479396
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Rune LaurantsenSkien OK114912
Rolf LundeEiker OL206414
Stein MyhreNydalens SK207798
Bård NatvigNittedal OL217340
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Jan SveenRaumar Orientering172937
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Harald ThonSturla, IF209837
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H 65- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Kurt GrønliFørde IL199757
Odd GundersenEidsvoll OL500042
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Runar KittilsenStokke IL169014
Einar LundHamar OK60530
Trygve LølandBirkenes IL86482
Terje MalmHamar OK206901
Magnus NatåsBergens TF170836
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK211173
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Torodd OsFørde IL211431
Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL96531
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge ScheiFørde IL410853
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Steinar SkoglundFossum IF226088
Arve SmestadLøten o-lag87092
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Arne TiltnesTyrving IL182069
Åmund TonnaEiker OL94933
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Tor TrøanHadeland OL501084
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Nils Olav VennevikFreidig497403
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Per-Erik ØstlieDriv IL201977
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Lars ButtingsrudVingelen IL98096
Per DalheimKonnerud IL188447
Klaus EngenEidskog OL216401
Eirik EriksenSturla, IF191256
Trond FeiringHamar OK202135
Helge FossheimHedrum OL182064
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Jonny HalvorsrudEidskog OL190255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL159034
Jørgen HolmboeTyrving IL155920
György HorvatiTyrving IL87037
Geir HusdalTIF Viking62992
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Kjell KlokkerudEiker OL211221
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Per KrukeEiker OL184664
Arne LandeBø OL176161
Magnus LandstadFreidig483336
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Kristen LundSkaukameratene OL39631
Roar LøkenSandefjord OK147125
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Thor PalmgrenHalden SK98612
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Thore SundsetvikOL Trollelg179386
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Tom WahlgrenSarpsborg OL94049
Trond WettergreenDriv IL180270
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ole Einar DalenRingerike OL192563
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Leif EngenNidarøst OK180706
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Odd GunbjørnsenKonnerud IL186282
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Per HauglandÅrstad IL67744
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Egill KnudsenTIF Viking91665
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Anton LommeHedrum OL203285
Harald LundhaugOK Moss201916
Per MeilandLommedalens IL214982
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Steinar RuudKonnerud IL210997
Bjørn StrømmeTIF Viking186219
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Erling TidemannLommedalens IL168119
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Harald WibyeOK Moss480203
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Paul ForsethOL Trollelg191258
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL483028
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL66718
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Tor E. HenriksenLillomarka OL186264
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Helge KvaaseBækkelagets SK501265
Einar LarsenSturla, IF145791
Arne LieStokke IL203623
Iver RognstadHadeland OL176094
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305
Johannes SollidVerdal OK217478

H 85- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb207752
Hermann KobbeltvedtTIF Viking500155
Helge TvedtenLarvik OK169252

H 90- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miriam AbrahamsenHemsedal IL192605
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Mari McCarthy RørlienFossum IF126998

Annonser

IOF Eventor