Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: lørdag 10 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 651 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL188887
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving213499
Frida HopeModum OL228428
Aksel KlausenSturla, IF188801
Filip MolenaarModum OL203466
Elias MolundIL Tyrving71545
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EggenNydalens SK155921

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Vida Helland-HansenIL Tyrving160978
Anja HoleFørde IL206017
Ylva KlausenSturla, IF212981
Silje Lund HovdenIL Tyrving174946
Sara MolundIL Tyrving204768
Sunniva MorlandstoEiker OL176178
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL211944
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL21698

D 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL220720
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Astrid RognstadHadeland OL180263
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miriam AbrahamsenHemsedal IL192605
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Mari McCarthy RørlienFossum IF126998

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633

D 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Helene EgerKongsberg OL215112
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Christine HoenEiker OL192291
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Silje MorlandstøEiker OL149684
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Maren NorderudIL Tyrving217479
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Agnes Irene LongfjeldModum OL206503
Fride SørensenSturla, IF89059
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 17-A kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susan BøbelIL Imås157081
Tanja InstanesSturla, IF226658
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering132013
Charlotte SkourupSturla, IF189043
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Anne Berit RørlienFossum IF126068

D 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering
Berit DalheimLunderseter IL151424
Marianne EnghHemsedal IL136944
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Hege GunnerødAsker Skiklubb999999
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Nina KlausenSturla, IF188811
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Anne Berit UlsakerHemsedal IL186090

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering127153
Kristine RoskifteOK Moss

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BøbelNydalens SK160945
Turid Zagar NesLarvik OK67709

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Kristin EgerKongsberg OL196870
Elisabeth holmboe EggenNydalens SK191325
Britta FismenFossum IF79825
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Linda FredhMåren OK184147
Marit InngjerdingenHeming Orientering172350
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Helen MartinsenIL Gular209975
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK217275
Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL157520
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
May-lill DammTIF Viking220770
Hege FeiringIL Tyrving186189
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Kristin SandvenNotodden OL182001
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Trude FixdalIL Koll190628
Britt Helene FossøyNotodden OL64748
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Maria JonssonNydalens SK224623
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Liv MeliIL Nansen78516
Anne Kristine NorderudIL Tyrving186086
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Mette M NødlandÅlgård Orientering189173
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Heidi SchatvetNotodden OL207905
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Kristin D SelvigNydalens SK95862
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Tove StrandMåren OK400534
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Kjersti StræteRingerike OL79007
Anne Gro StyrvoldLarvik OK191178

D 55- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeIL Tyrving200025
Anne Berit EidNydalens SK500280
Inger Johanne EikelandNydalens SK202185
Turid GiilRond OL227457
Christine GjermoØstmarka OK146325
Helen GåsvikLierbygda OL222539
Toril HallanLillomarka OL180923
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Bodil HulløenKristiansand OK402926
Bente LineIndre Østfold OK190571
Aleidis LøkenHeming Orientering215087
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Anne Line Nydal BergliaEiker OL154283
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

D 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Lis DæhliLøten o-lag181113
Siren GreveBergens TF211515
Randi HansenStokke IL211332
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Aud KjemperudEiker OL184662
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi NilstadIL Tyrving222047
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Ingrid StrandeSkien OK195812
Anne SørumRingsaker OK500607
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL155770
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 65- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Liv HaugliHeming Orientering222567
Berit HegdalBergens TF215429
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Helle JørstadHamar OK217494
Anne KaasaDriv IL206379
Anne Berit MoeRaumar Orientering127304
Bjørg MostaulBø OL39205
Astrid OrmbergFana IL96677
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Berit RøsteRingsaker OK153306
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Nora UrsinFossum IF89391
Linda VerdeSturla, IF209838
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751

D 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Elin DahlenRingerike OL201694
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
May Helene HansenSandefjord OK184672
Bjørg KocbachBergens TF180128
Torid KvaalFreidig401037
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK80459
Gerd LangsethLarvik OK216681
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Astri RogstadFossum IF77360
Kjersti ThoStabæk IF87562
Ingvill VoldFana IL218600

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Åste EggenMåren OK186888
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RollFana IL192922

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving91490
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Emil S MolenaarModum OL203465
Magnus MolundIL Tyrving213376
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Erlend UlsakerHemsedal IL206340

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AbrahamsenHemsedal IL206311
Odin FismenFossum IF152306
Håkon GrønliFørde IL225536
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Sindre Sæl SteenFossum IF224692
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Anders VikenFørde IL214546

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vetle DrageKongsberg OL182097
Henrik GudimØstmarka OK212620
Vegar HoleFørde IL206016
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Magnus JystadØstmarka OK212531
Lukas KlausenSturla, IF213015
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
John OtterleiØstmarka OK179410
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Halvor RudningenHemsedal IL216820
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244
Sindre UlsakerHemsedal IL155779
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Martin JystadØstmarka OK212619

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL211391
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Sverre GrafferRingerike OL192203
Nicolai HarvikKonnerud IL181626
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Lars Young VikNydalens SK186295

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aapo AaltioKuopion Suunnistajat219689
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Peter GisholtFossum IF198904
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Jarle LysnesHedrum OL203389
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Inge RambergØstmarka OK203513
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Odd Arne LianIL Koll211361
Endre UlsakerHemsedal IL229630

H 17-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL220778
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Rune LodeÅlgård Orientering500247

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Børre KristiansenHamar OK501670
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 35- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Hans JevanordFossum IF206276
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Lars LeirenKolbotn og Skimt OL224917
Tore MyhrvoldFossum IF68491
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Thomas RoskifteOK Moss501165
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät72042
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten WettergreenFossum IF

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune AbrahamsenHemsedal IL228378
Frode BakkehøiØstmarka OK205393
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Kenneth BilstadVang OL220950
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Robert FredriksenNotodden OL62763
Geir HoffIL Tyrving161007
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Endre StoksethNydalens SK215452

H 45- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Kjetil DammTIF Viking215576
Trond FossSandefjord OK205484
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Anders GustafssonSturla, IF189130
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Dag Helland-HansenIL Tyrving160979
Christian HolmboeIL Tyrving211365
Olav HøgsetFossekallen IL410558
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Espen JohnsenHedrum OL182118
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Trond LundIL Tyrving402940
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Stig MellingRingerike OL215004
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Arne NåtedalOL Trollo222200
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Christian ReuschHeming Orientering194449
Ian RingheimOL Trollo204716
Henning RøbergNittedal OL154220
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Jon Arne SkroveVerdal OK98554
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Kjetil SteenFossum IF203559
Odd StrandKongsberg OL145390
Rune SørensenSturla, IF189047
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884
Christian VogelsangNydalens SK82224
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Nils Petter FremmingHeming Orientering187286
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Helge GisholtOK Skeidi94900
Helge GrafferRingerike OL205398
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Paul HinschHeming Orientering922275
Trond HolterMåren OK412942
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Are KristiansenIL Tyrving186247
Harald KvisliNotodden OL207900
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Roger LysnesHedrum OL182119
Roar NilsenSandefjord OK208741
Terje NæssFossum IF204539
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Rune StræteWing OK203489
Per Einar StrømHedrum OL221210
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H 55- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Morten Roger AndersenHalden SK408454
Rolf E. AndersenLierbygda OL222245
Herman BakkeLøten o-lag202141
Morten DueMåren OK400286
Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering483539
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Anders FossøyNotodden OL86890
Lars FremstadLarvik OK500246
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Morten HulløenKristiansand OK191221
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Tore KjølsethNydalens SK184116
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Sindre LangaasNydalens SK203666
Frode LøsetRingerike OL192394
Kjell MarksetIL Koll66662
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Tore SagvoldenØstmarka OK203268
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Bjørn SolhjemSørkedalens IF82168
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Morten DåsnesRingerike OL198537
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Arve GlittumOK Skeidi188444
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK184572
Petter F. JohannessenSturla, IF231518
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Rune LaurantsenSkien OK114912
Bård NatvigNittedal OL217340
Eirik Næss-UlsethNydalens SK217164
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Alf PettersenIL Tyrving222468
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Johan SwärdHadeland OL216647
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Harald ThonSturla, IF209837
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H 65- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Kurt GrønliFørde IL199757
Odd GundersenEidsvoll OL500042
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Helge Sigurd HansenHeming Orientering168544
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Einar LundHamar OK60530
Trygve LølandBirkenes IL86482
Terje MalmHamar OK206901
Magnus NatåsBergens TF170836
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK211173
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Torodd OsFørde IL211431
Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL96531
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge ScheiFørde IL410853
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Steinar SkoglundFossum IF226088
Arve SmestadLøten o-lag87092
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Arne TiltnesIL Tyrving182069
Åmund TonnaEiker OL94933
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Tor TrøanHadeland OL501084
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Nils Olav VennevikFreidig497403
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Per-Erik ØstlieDriv IL201977
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Lars ButtingsrudVingelen IL98096
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Helge FossheimHedrum OL182064
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL159034
Geir HusdalTIF Viking62992
Olav HøiåsVang OL188709
Kjell KlokkerudEiker OL211221
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Magnus LandstadFreidig483336
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Roar LøkenSandefjord OK147125
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Thor PalmgrenHalden SK98612
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Egil RepvikOL Trollelg146401
Helge RevhaugRingerike OL214964
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Thore SundsetvikOL Trollelg179386
Tor SørensenEiker OL173346
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Tom WahlgrenSarpsborg OL94049
Trond WettergreenDriv IL180270
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Leif BråtenHeming Orientering87017
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Leif EngenNidarøst OK180706
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Per HauglandÅrstad IL67744
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Egill KnudsenTIF Viking91665
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Anton LommeHedrum OL203285
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Per MeilandLommedalens IL214982
Egil NestandeFørde IL211450
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Steinar RuudKonnerud IL210997
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Erling TidemannLommedalens IL168119
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Per VikaneFana IL221409
Harald WibyeOK Moss480203
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Paul ForsethOL Trollelg191258
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL66718
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Tor E. HenriksenLillomarka OL186264
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Helge KvaaseBækkelagets SK501265
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Kjell MichelsenFredrikstad SK168393
Iver RognstadHadeland OL176094
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Johannes SollidVerdal OK217478
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053

H 85- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb207752
Hermann KobbeltvedtTIF Viking500155
Edgar MyrvoldHamar OK96651
Helge TvedtenLarvik OK169252

H 90- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067

Annonser

IOF Eventor