Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskap SPRINT -m/publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskap SPRINT -m/publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: fredag 9 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 400 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Astrid ReuschHeming Orientering194470

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anja HoleFørde IL206017
Silje Lund HovdenTyrving IL174946
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012
Mette SpangbergKonnerud IL173215

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Zagar NesLarvik OK67709

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Hege GunnerødAsker Skiklubb999999
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Helen MartinsenIL Gular209975
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK217275
Liv SchjervenLardal OL82130
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
May-lill DammTIF Viking220770
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL413285
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Liv MeliIL Nansen78516
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Mette M NødlandÅlgård Orientering189173
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin D SelvigNydalens SK95862
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anne Gro StyrvoldLarvik OK191178

D 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeTyrving IL200025
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Helen GåsvikLierbygda OL222539
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Bente LineIndre Østfold OK190571
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

D 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Lis DæhliLøten o-lag181113
Siren GreveBergens TF211515
Randi HansenStokke IL211332
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Aud KjemperudEiker OL184662
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL155770
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 65- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Kari BergLarvik OK217231
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Liv HaugliHeming Orientering222567
Berit HegdalBergens TF215429
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Helle JørstadHamar OK217494
Anne KaasaDriv IL206379
Karin KittilsenStokke IL62274
Kari NatåsBergens TF209743
Astrid OrmbergFana IL96677
Berit RøsteRingsaker OK153306
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751

D 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Elin DahlenRingerike OL201694
Tea ForbergRond OL69017
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
May Helene HansenSandefjord OK184672
Bjørg KocbachBergens TF180128
Torid KvaalFreidig401037
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK80459
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Ingvill VoldFana IL218600
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Åste EggenMåren OK186888
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RollFana IL192922

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Håvard Rekve LianFossum IF211914

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GrønliFørde IL225536
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Anders VikenFørde IL214546

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vetle DrageKongsberg OL182097
Vegar HoleFørde IL206016
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Henrik ReuschHeming Orientering194450

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL211391
Nicolai HarvikKonnerud IL181626
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Odd Arne LianIL Koll211361
Rune LodeÅlgård Orientering500247

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Kenneth BilstadVang OL220950
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Robert FredriksenNotodden OL62763
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Kjetil DammTIF Viking215576
Trond FossSandefjord OK205484
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Olav HøgsetFossekallen IL410558
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Hans JevanordFossum IF206276
Trond LundTyrving IL402940
Stig MellingRingerike OL215004
Arne NåtedalOL Trollo222200
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Christian ReuschHeming Orientering194449
Ian RingheimOL Trollo204716
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Jon Arne SkroveVerdal OK98554
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Oddvar TaksdalGanddal IL197727

H 50- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Olav BakkenLillomarka OL68167
Harald BergeLøten o-lag224526
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Nils Petter FremmingHeming Orientering187286
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Paul HinschHeming Orientering922275
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Harald KvisliNotodden OL207900
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Roger LysnesHedrum OL182119
Roar NilsenSandefjord OK208741
Terje NæssFossum IF204539
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Per Einar StrømHedrum OL221210
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Roger AndersenHalden SK408454
Rolf E. AndersenLierbygda OL222245
Herman BakkeLøten o-lag202141
Lars FremstadLarvik OK500246
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Frode LøsetRingerike OL192394
Ove MartinsenHauketo IF199744
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Arve GlittumOK Skeidi188444
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Kjell HalvorsenBerger og Svelvik OL193683
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK184572
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Rune LaurantsenSkien OK114912
Rolf LundeEiker OL206414
Bård NatvigNittedal OL217340
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Erling StrandBergens TF186000
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H 65- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Kurt GrønliFørde IL199757
Odd GundersenEidsvoll OL500042
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Runar KittilsenStokke IL169014
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Magnus NatåsBergens TF170836
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK211173
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Torodd OsFørde IL211431
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Odd RiseRingsaker OK204851
Helge ScheiFørde IL410853
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Arve SmestadLøten o-lag87092
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Åmund TonnaEiker OL94933
Tor TrøanHadeland OL501084
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Nils Olav VennevikFreidig497403
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Per-Erik ØstlieDriv IL201977
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Lars ButtingsrudVingelen IL98096
Per DalheimKonnerud IL188447
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL159034
Geir HusdalTIF Viking62992
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Per KrukeEiker OL184664
Magnus LandstadFreidig483336
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Roar LøkenSandefjord OK147125
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Egil RepvikOL Trollelg146401
Helge RevhaugRingerike OL214964
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Thore SundsetvikOL Trollelg179386
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Lasse VråleSturla, IF147450
Tom WahlgrenSarpsborg OL94049
Trond WettergreenDriv IL180270
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Leif BråtenHeming Orientering87017
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Leif EngenNidarøst OK180706
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Per HauglandÅrstad IL67744
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Egill KnudsenTIF Viking91665
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Anton LommeHedrum OL203285
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Egil NestandeFørde IL211450
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Bjørn StrømmeTIF Viking186219
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Per VikaneFana IL221409
Harald WibyeOK Moss480203
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Paul ForsethOL Trollelg191258
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL483028
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL66718
Tor E. HenriksenLillomarka OL186264
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Helge KvaaseBækkelagets SK501265
Arne LieStokke IL203623
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269
Johannes SollidVerdal OK217478

H 85- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb207752
Hermann KobbeltvedtTIF Viking500155
Edgar MyrvoldHamar OK96651
Helge TvedtenLarvik OK169252

H 90- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067

Annonser

IOF Eventor