Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-cup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cup 5
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Hedmark / Ringsaker OK
Dato: lørdag 17 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte deltakere.

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DåsnesVang OL213609
Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL137159
Anne FrøislandVang OL213777
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL413058

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering501170
Anine LomeHamar OK195757
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Heidi Therese WiestVang OL173253

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Patrick JemtlandRingsaker OK149673
Thomas KalgraffRingsaker OK149722
Even LienGjø-Vard OL187269
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK212593

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Even BordalRingsaker OK215180
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Johannes BordalRingsaker OK92337
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Per Ivar ReinemoHamar OK204712

N-Åpen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Henrik BergGjø-Vard OL217108
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL217777
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Sivert DåsnesVang OL188886
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL224360
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

C-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Gaute LindaasElverum OK179351
Martin ReinemoHamar OK204713
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949

Annonser

IOF Eventor