Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gjø-Vard-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gjø-Vard-løpet
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: søndag 18 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 130 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK502094
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL217777
Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL217851
Johanne Hovland BirkelidHamar OK224427
Sindre JøranliTorpa OL211736
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK224364
Ida Bæk NordlandHamar OK224039
Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL224360
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Petter Finstuen VoldheimTorpa OL

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine VistedGjø-Vard OL212563

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL413058

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering501170
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612

D17B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Eli StensliLøten o-lag501070

D17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg BogstrandNydalens SK483537
Mona SveenVang OL219221

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK204727
Berit BergsetIL Veten92121
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Mari JøranliTorpa OL501024
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Hilde GrønengLillehammer OK174572
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Aud Mona RøsteHadeland OL206308

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Berit RøsteRingsaker OK153306
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BergGjø-Vard OL217108
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Patrick JemtlandRingsaker OK149673
Thomas KalgraffRingsaker OK149722
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Anders TaraldsenLillehammer OK212593

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK179351
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149

H17B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar SkoglundIL Veten117713

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering91115
Lars Ivar SlinningGjø-Vard OL91448

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Haakon IngvaldsenNydalens SK91484
Stian LundteppenElverum OK222148
Arne RøsteRingsaker OK222068
Espen RøsteKongsberg OL204757
Anders SkjesetVang OL501416
Marius StaffOL Toten-Troll92158

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Håkon DåsnesVang OL215534
Øivind FrøislandVang OL80042
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Einar TesloHadeland OL487966

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK201926
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HaugenRingsaker OK92332
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Trygve RognstadHadeland OL179970
Johan SwärdHadeland OL216647
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein SkappelLillehammer OK217864

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Svein SolerødOL Toten-Troll215633

Annonser

IOF Eventor