Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: torsdag 29 desember 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

D lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031

H lang (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Øystein BakkenLillehammer OK165109
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Brynjar Larssen BakkenNTNUI409267
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Håvard LucasenFredrikstad SK160833
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Sigurd RavnanOL Toten-Troll128414
Arno SchneiderOL Toten-Troll215485
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering62335
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Marius WikstrømRingsaker OK184673

D mellom (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering189101
Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll
Hege HeibergHadeland OL187205
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Christine Turter SandvoldNydalens SK411276
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Anne SørumRingsaker OK500607

H mellom (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Eskil Sande GullordRaumar Orientering186014
Erik HaugenRingsaker OK92332
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Lars LienGjø-Vard OL187270
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll215631
Stein Arne NegårdVang OL170443
Helge RevhaugRingerike OL214964
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Jan SveenRaumar Orientering172937
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747

D kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Tove BakkenLillehammer OK83165
Guri LarssenLillehammer OK312781
Guro MoOL Toten-Troll126639
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

H kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145

N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Selma KvammeOL Toten-Troll223820
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Peder MoOL Toten-Troll223878
Espen TorsethGjø-Vard OL191068
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165

Annonser

IOF Eventor