Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trollnatta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trollnatta
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 5 november 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Troll-Kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK
Børge Nilsen BergFossum IF
Katinka Moody-BongardNydalens SK
Kristian Bernhard NilsenFossum IF
Oliver NilsenFossum IF
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb

Troll-Mellom (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Nyland AspelundNydalens SK224285
Malene BerstadHeming Orientering191354
Silja BerstadHeming Orientering211293
Emma BirkelundØstmarka OK
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Ingrid Weider EgnerHeming Orientering225169
Frikk FinsrudAsker Skiklubb160774
Gardar Fjøsne-KnudsenIL Koll
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Jonas HickenIL Koll
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Eskil HobølOppsal Orientering221436
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Torjus Hoel BjoråIL Koll
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Natalie KollerudLillomarka OL
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Josefine Oraug RyghNydalens SK224283
Karl Oraug RyghNydalens SK91134
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Markus RoaasKlubbløs485677
Mia RoaasKlubbløs192671
Håvard RønningenØstmarka OK
Amund SaugestadNydalens SK208017
Synne Syversen GihleOppsal Orientering500568

Troll-Lang (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Mari AarsethNydalens SK186069
Erlend BakkeFossum IF211772
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Alexander HernesFossum IF213308
Simon HernesFossum IF213808
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HoltvedtBækkelagets SK212304
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Noah Rølles IssowitschRøyken OL
Ola KjølstadRøyken OL3639820
Marie KvarmeRøyken OL183830
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Marielle MichelsenFossum IF500151
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Marie SaugestadNydalens SK501013
Lars SparrevikIL Koll
Ask Felland SætnanFossum IF
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807

Annonser

IOF Eventor