Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp Madlamark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp Madlamark
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 30 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 152 påmeldte deltakere.

Jenter under 17-over 59 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Helga AaslidEgersund OK97798
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Hilde OhrGanddal IL213113
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Jenter 17-59 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Mari Hegland HalvorsenStavanger Orienteringsklubb172128
Hilde HetlandEgersund OK224784
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett194708
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Grethe StoklandGanddal IL174706
Unni SundliGanddal IL67378
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Gutter under 17-over 59 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Jan HetlandEgersund OK208645
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Geir HusdalTIF Viking62992
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ove OalandGanddal IL160920
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Leif SundliGanddal IL212949
Kjell SvihusGanddal IL160982
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL501404
Thomas HadlandEgersund OK209916
Øivind HansenGanddal IL206195
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Olav HellandEgersund OK207822
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Tomas NessetÅlgård Orientering408289
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

Jenter - Ny (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering189186
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Inger RothGanddal IL213137
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110

Gutter - Ny (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering212263
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering189170
Olav RothGanddal IL206191
Mathias SagerupKlubbløs66039
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Lars Joshua VigesdalGanddal IL184651

Jenter B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Pernille HovstadGanddal IL206306
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Gutter B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias EidsvågGanddal IL213012
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)192462
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Trym Løken NødlandGanddal IL211943
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Eivind RothGanddal IL206192
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Annonser

IOF Eventor