Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp - Sørmarka NM løyper

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp - Sørmarka NM løyper
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 1 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida MonsenEgersund OK38983
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Helen LomelandÅlgård Orientering123958
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb171899

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)502082
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubb
Trond LamarkGanddal IL184425
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL147077
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL160920
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb158623
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

B-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb183956

C-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Anna Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb191283

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)225010
Jone BreilandÅlgård Orientering175178
Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb211796
Anne LangmyrGanddal IL211819
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)
Lars OftedalÅlgård Orientering212653
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H 10 N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

D 17 K (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Barbro SandalGanddal IL206194

H 17 K (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470

Annonser

IOF Eventor