Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 29 påmeldte lag.

Egersund OK (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Egersund OK 1Lagkonkurranse
1Thea Beate Puntervold204740
 Karine Aarstad Torgersen
2
 Ole Andre Brandsberg
3Julie M Helland
 
Egersund OK 1D/H 13-16
1Celina Iversen Åse209950
 
2Alexander Horpestad38983
 
3Ida Monsen38983
 
Egersund OK 2D/H 13-16
1Sindre Skeie Petterson195800
 
2Edvin Aakre223935
 
3Julie Puntervold204767
 

Ganddal IL (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Ganddal IL 1Lagkonkurranse
1Norah Breivold211689
 
2Marius Rødde211906
 
3Øyvind Stokke Seljeskog212615
 Håkon Stokke Seljeskog174701
Ganddal IL 2Lagkonkurranse
1Daniel de Jong Njaa197860
 Jonas Årvik Sandal211823
2Erlend Bremnes213047
 
3Aksel Dommersnes211842
 
Ganddal IL 3Lagkonkurranse
1Øivind Fagerlund211919
 
2Daniel Eilevstjønn130680
 
3Henrik Eilevstjønn188748
 
Ganddal IL 1D/H 13-16
1Øyvind Lamark195846
 
2Jakob Hovland Wadel212108
 
3Ole Kristian Taksdal188960
 
Ganddal IL 2D/H 13-16
1Anna Taksdal188955
 
2Åsmund Lauritz Vaaland174734
 
3Ingrid Lamark174736
 
Ganddal IL 3D/H 13-16
1Thomas Barvik Mæland211775
 
2Silje Lea Sletten211924
 
3Janne Tjørhom Aasheim187124
 
Ganddal IL 4D/H 13-16
1Andreas Nybak Urdal188800
 
2Elias Eidsvåg213012
 
3Markus Andreas Breivold121613
 
Ganddal IL 5D/H 13-16
1
 
2
 
3Tobias Rødde197866
 

Sandnes IL (Rogaland) (10)

NavnKlasseLagoppstilling
Sandnes IL (Rogaland) 1Lagkonkurranse
1Oda Thorsen Klaveness224214
 
2Ella Vassvik224401
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 10Lagkonkurranse
1Oda Fjermestad Helgesen189114
 
2Ine Winther Malde212314
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 11Lagkonkurranse
1Vegard Berge212329
 
2Magnus Eikeskog130682
 
3Magnus Haug
 
Sandnes IL (Rogaland) 2Lagkonkurranse
1Ole Kverneland
 208722
2Thomas Duncan188774
 161991
3Torkel Hiorth Myklatun208722
 
Sandnes IL (Rogaland) 3Lagkonkurranse
1Amalie Wathne Thingbø223975
 
2Alva Christiansen
 
3Åsne Myklebost Torgersen
 Marta Myklebost
Sandnes IL (Rogaland) 4Lagkonkurranse
1Selma Lothine Fridheim Torp
 Marte Roth Aarskog
2Ane Hagalid Sæbø
 
3Julie Aksland145060
 
Sandnes IL (Rogaland) 5Lagkonkurranse
1Vegard Haug171913
 Joel Skoge
2Johannes Kjosavik
 
3Arnfinn Solheim
 
Sandnes IL (Rogaland) 6Lagkonkurranse
1Simon Fjermestad Helgesen213573
 
2Ola Thingbø
 
3Dirk Einar van Zanten
 
Sandnes IL (Rogaland) 8Lagkonkurranse
1Emil Wathne Thingbø204850
 
2Håkon Berge
 
3Aslak Wathne67821
 
Sandnes IL (Rogaland) 9Lagkonkurranse
1Odne van Zanten211928
 
2Idar Jongenburger204554
 
3Erling Molvik jørgensen
 

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 13-16
1Vilde Margrethe Sæbbø172001
 
2Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
 
3Sara Nystrøm Olsen195677
 

Ålgård Orientering (7)

NavnKlasseLagoppstilling
Ålgård Orientering 1Lagkonkurranse
1Adrian Ueland223839
 Oscar Efteland
2Julie Berge
 Kristina Kleppa
3Mille Sofie Eidsaa
 
Ålgård Orientering 2Lagkonkurranse
1Ane Byrkjedal Levang189168
 Mari Solheim Volden
2Karoline Skurve
 Malena Sirekrok
3
 
Ålgård Orientering 3Lagkonkurranse
1Livar Oftedal212199
 Olav Sirekrok
2Knut Halvor Amdal
 Tobias Sletvold
3Torjus Håland
 Lars Vigre
Ålgård Orientering 4Lagkonkurranse
1Ada C Stokkeland149899
 Hanna Vølstad
2Ihne Rode
 Maiken Rode
3
 
Ålgård Orientering 5Lagkonkurranse
1Alida Oftedal184277
 Nora Byrkjedal Levang
2Magnus Bjerkreim
 Samuel A Stokkeland
3Regine Kjølberg
 
Ålgård Orientering 6Lagkonkurranse
1Maren Oftedal212181
 Synne Byrkjedal Levang
2Sjur Undheim
 Brage Laugaland
3Vebjørn Oftedal
 Martin Skurve
Ålgård Orientering 7Lagkonkurranse
1Ella Nesset Ravndal212518
 Lars Oftedal
2Lea Stokkeland
 Stine Kleppa
3Trym Undheim
 

Annonser

IOF Eventor