Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp Neseskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp Neseskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 11 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 97 påmeldte deltakere.

N-åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering212263
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering212334
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Bjørn William PedersenÅlgård Orientering
Vilde PuntervoldEgersund OK209391
Marius RøddeGanddal IL211906
Gabriel SkurveÅlgård Orientering223877
Karoline SkurveÅlgård Orientering223870
Martin SkurveÅlgård Orientering
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida MonsenEgersund OK38983
Julie PuntervoldEgersund OK204767

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Mariann SveinsvollGanddal IL145679

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Kristin SkadsemGanddal IL193010

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195789

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Arild SvihusGanddal IL206298

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Ingar HadlandGanddal IL501404
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Otte OmdalGanddal IL185860
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarne GimreGanddal IL200598
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Ove OalandGanddal IL160920
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering203509
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Tore RøddeGanddal IL206300
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)

Annonser

IOF Eventor