Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien finale med kretsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien finale med kretsløp
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 17 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 156 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Lunde AndersenSarpsborg OL
Linus BjørkeHalden SK199684
Emma BraathenTrøsken IL202066
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK216927
Daniel HalvorsenOK Moss
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Agnes Steffensen JohansenGimle IF212157
Signe KvalheimHalden SK211985
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Solan LøkenOK Moss187141
Sander Ryste OddenSarpsborg OL178424
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Elias ThoresenHalden SK225482

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Torine Hagen-TafjordHalden SK227521
Thea KvalheimHalden SK212487
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Julie BrenåsVarteig OL222607
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Josefin EylertsenHalden SK190572
Mathilde FossaasGimle IF211949
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Vilde Hagen-TafjordHalden SK227523
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Maren HenriksenHalden SK190259
Helle KvalheimHalden SK181365
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL157496
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980

D 13-20C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Josefine Holm LindløvOK Moss203002

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lisa JenssenHalden SK184540
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Selma KristiansenOK Moss176215
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Hanna Lye MoumHalden SK159033

D 21-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL94048

D 21-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Anne Lise NyengenIndre Østfold OK187004
Tove TesdalIndre Østfold OK216876

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anja WingstedtHalden SK79290

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK229638
Linda FredhMåren OK184147
Hanne WoldOK Moss96146

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Wenche LindløvSarpsborg OL206022

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK71500

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger NergaardStokke IL198006
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Abdirahman HassanOK Moss
Sigve Holm LindløvOK Moss203222
Brage KristiansenOK Moss213752
Selmer LøkenOK Moss212650
Philip Orud HovlandHalden SK199697
Sverre SandvikHalden SK213208
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK39632
Sondre LadimOK Moss192159
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL178969
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Andreas TveterHalden SK199701
Liam WingstedtHalden SK176982

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK181216
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Adam KristiansenOK Moss176197
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Marius Selmer-OlsenHalden SK199700
Magne SætherFredrikstad SK184529

H 13-20C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994
Sander BystrømIndre Østfold OK229633
Alf Kristian HelleHalden SK199472
Marius Selmer OlsenHalden SK199387

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Christian BrynildsenHalden SK501066
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Haakon JohannesenIndre Østfold OK217110

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Morten FredhMåren OK208419
Henrik Drange RuudRøyken OL168807
Emil WingstedtHalden SK208496

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Vegar KristiansenOK Moss176192
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Thomas LieFredrikstad SK183732
Anders LundeVarteig OL76188

H 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SK71067
Henrik OttesenFredrikstad SK194878

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BrenåsVarteig OL221080
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK71800
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Kjell SvanbergRøyken OL200600

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Runar KittilsenStokke IL169014
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181

Direkte A-lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Dag SyversenSarpsborg OL62604

Annonser

IOF Eventor