Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM-lang
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: lørdag 27 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 310 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Jesper HaglandStokke IL224470
Martin HalvorsenStokke IL224276
Ludvik HiisStokke IL202234
Teodor HiisStokke IL224323
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Mathilde KristensenStokke IL224336
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Sander Ravndal JohnsenStokke IL88661
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Majken RypdalStokke IL224267
Maike RöhrsStokke IL223967
Vigdis SigurdsdottirStokke IL202242
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Snorre Bøen WiikNotodden OL212843

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Buchacz EieNotodden OL
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL211944
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL212095
Maria Schau OlsenNotodden OL213071

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille HalvorsenStokke IL223904
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro HagenDrangedal OL227070
Silje HagenDrangedal OL227069

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanna NysæterSkien OK201437
Elise StørenBø OL203364
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ragnhild Marie KristensenStokke IL197765

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL217113
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Mia EngehultNotodden OL197857
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Elin SlokvikNotodden OL93987
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Rita RaastadSkien OK147726
Mariann RoeBø OL227787

D 17-N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL202508
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Eirunn HiisStokke IL202392
Lene OlsrødStokke IL202241
Marit RöhrsStokke IL202283
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL227624

D 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Sølvi FossøyEiker OL211620
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Elin GravningenStokke IL203626
Jorunn IsaksenPorsgrunn OL213676
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Trude NysæterSkien OK402610
Åse NysæterSkien OK184475
Liv SchjervenLardal OL82130

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL159003
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Åse Hanne KristensenStokke IL96680
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Heidi Ravndal JohnsenStokke IL203600
Kristin SandvenNotodden OL182001
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Heidi SchatvetNotodden OL153704

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Turid VongravenSkien OK184464
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Aud KjemperudEiker OL184662
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Karin KittilsenStokke IL62274
Astrid LundeDrangedal OL89887
Bjørg MostaulBø OL39205
Marit OddenDrangedal OL89885
Margit Ryen SteenBø OL80353

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve DalvaBø OL88670
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaug F. JohansenSkien OK158549

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Niclas GunnerødStokke IL159929
Gaute NysæterSkien OK170884
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Tollef TjentlandLardal OL82132

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Magnus BrodinPorsgrunn OL199660
Martin DybvikStokke IL195896
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Bendik Schia LøeNotodden OL89009

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Simen GravningenStokke IL177257
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BrevikStokke IL211588
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Skjalg NysæterSkien OK413048
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Schia LøeNotodden OL86892

H 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling Dahl BorkamoNotodden OL210711
Kenneth DybvikStokke IL195593
Trond FossSandefjord OK205484
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352

H 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Morten AndresenOK Skeidi187234
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Lars Georg GjertsenStokke IL202506
Ole Petter RuudOK Horten160834
Even Tore SteinsholtLardal OL222259

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut ErichsenSkien OK211674
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Ernst HiisStokke IL202342
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar BrevikStokke IL143181
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Sindre R HoltHedrum OL203283
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Simon NysæterSkien OK184474
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Jarle LysnesHedrum OL203389

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Robert FredriksenNotodden OL62763
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Steinar LandeBø OL88666
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Arne NåtedalOL Trollo222200
Dag Steinar RagvinBø OL157187

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Lars Rune LieOK Skeidi206364
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207901
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten HamreIL Hauken89505
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Bjørn LiePorsgrunn OL176716
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Morten JohnsenStokke IL88658
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Arne KristensenStokke IL96681
Harald KvisliNotodden OL207900
Petter LøeNotodden OL86885
Roar NilsenSandefjord OK208741
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss197796
Harald OmlandSkien OK184463
Espen RaastadSkien OK211809
Tom SagaSkien OK207744

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BotnenBø OL170925
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL94133
Dag KristensenOK Skeidi206256
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Bjørn SteenBø OL80354

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Arne LieStokke IL203623
Egil RonæssPorsgrunn OL195709

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Damer direktepåmelding (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Eli SæterdalSkien OK187091
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

Herrer direktepåmelding (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg S. AndresenSkien OK181691
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429

Annonser

IOF Eventor