Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 13 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 152 påmeldte deltakere.

D/H-10N (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas AndersenTIF Viking223562
Martin Berg-HansenGneist, IL226074
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kirill EikangerGneist, IL212188
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Marius GuibertTIF Viking223649
David Ljosvo NordvikGneist, IL226092
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett136920
Tobias MikkelsenIL Gular88720
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Lea SkaugeIL Gular160426
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Falch AndersenGneist, IL226181
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Helene NysæterBergens TF191281
Iris SkageGneist, IL204738

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett222690

H13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823
Joachim GulbrandsøyIL Gular

Åpen N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørge SolliAskøy OL203381
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett

D11-13 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese Fetveit SundalFana IL213394

H11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus JordeVaregg Fleridrett
Brage Bell LysakerFana IL211903
Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb213109
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Artem SapontzisGneist, IL

Åpen C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Ragnar KayserFana IL207632
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530

H12-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Håvard NybøFana IL
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D12-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918

D50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Bjørg MidttunBergens TF228104
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Ingrid SandvollGneist, IL168625

D65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL96677
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

Åpen B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Bjørn BataldenFana IL195907
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Sindre EkrheimBergens TF165469
Annhild FetveitFana IL213415
Nina GogaBergens TF184202
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett222653
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Erling Bell LysakerFana IL94932
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Øistein PaulsenBergens TF159310
Kjell SkageGneist, IL158528
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaspar AuglandBergens TF213716
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

D17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF63734
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Stine BjørkevollOdda OL86150
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kristine GrønlundFana IL177282
Siri KollerudLillomarka OL198836
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

H50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Øistein BøeFana IL200454
Sigurd EiknerFana IL179948
Knut GjestemoenBergens TF74946
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Arne Henrik HovdenStord Orientering91153
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Ole TørnqvistFana IL192921
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

H65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Dagfinn HoleBergens TF216755
Harald LyngtunFana IL199758
Einar NordåsFana IL207751
Arild Frank OlsenBergens TF208750
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per VikaneFana IL221409

Åpen AK (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Linda RykkjeStord Orientering100200
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

H17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob EiknerFana IL221213
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett136922
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Håkon ReikvamIL Gular207705
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Tormod SkaugeIL Gular202182
Knut UtneFana IL222547
Göran WinbladRehns BK209717

D19- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti LysakerFana IL191280
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

Annonser

IOF Eventor