Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 30 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 159 påmeldte deltakere.

D/H-10N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF60881
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kirill EikangerGneist, IL212188
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Håvard GrydelandFana IL
Dorthea Hennø HaugenFana IL
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Tobias MikkelsenIL Gular88720
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene NysæterBergens TF191281
Iris SkageGneist, IL204738

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Boga AsphaugGneist, IL207799

H13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823
Andreas KragsethIL Gular212521

Åpen N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF480128
Helge NysæterBergens TF191385

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun HeklandIL Gular213259

D11-13 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432

H11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Christian DaleBergens TF201918
Olve HeklandIL Gular212401
Brage Bell LysakerFana IL191280
Hans RogstadkjernetBergens TF226058

Åpen C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inga Beate BøeFana IL501120
Ragnhild Marie BøeFana IL200673
Ingunn EikelandBergens TF
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Ragnar KayserFana IL207632
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Ingrid RollFana IL192922
Arne RyggBergens TF

H12-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217202
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D12-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva LilletvedtFana IL204590
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918

D50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Torild MyrliTIF Viking208566
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF217014
Eli VerstoIL Gular195736
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten L. EggenFana IL215474
Berit HegdalBergens TF215429
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL96677
Kari SecherBergens TF199391
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
Bjørn BataldenFana IL195907
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Jon DaleBergens TF201908
Annhild FetveitFana IL213415
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett409340
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Tore LidTIF Viking195804
Øistein PaulsenBergens TF159310
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Kjell SkageGneist, IL158528
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Andreas NysæterBergens TF226165
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett202225
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

D17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Dagrun Slettebø DaltveitFana IL213455
Hanne DaltveitFana IL221834
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kristine GrønlundFana IL177282
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157137
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Kirsti LysakerFana IL211903
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

H50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Øistein BøeFana IL200454
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sigurd EiknerFana IL179948
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Tord Bell MykingFana IL94926
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Erling StrandBergens TF186000
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

H65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Arild EggenFana IL96394
Dagfinn HoleBergens TF216755
Jan Olav JellestadBergens TF226061
Harald LyngtunFana IL199758
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL184640
Harald RisnesFana IL501352
Per Olaf TangenFana IL184553
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Ole KragsethIL Gular181688
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

H17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Bård HeklandIL Gular92585
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Stig MjelstadTIF Viking185875
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174374
Göran WinbladRehns BK209717

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen MartinsenIL Gular209975
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318

Annonser

IOF Eventor