Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Os Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 16 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

D/H-10N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Håvard GrydelandFana IL
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Bo Oscar LilletvedtFana IL204587
Ulrik LilletvedtFana IL204586
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Nora Egeland StoroGneist, IL71513
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188781

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnes LehmannVaregg Fleridrett195930
Iris SkageGneist, IL204738

H11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre AksnesIL Gular180219
Vegard AksnesIL Gular209822
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking185824
Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb213109

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg StrandenesFana IL

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823

Åpen N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit NipenGneist, IL158529
Malena Grov OttesenKlubbløs97870
Bjørge SolliAskøy OL203381
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D11-13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Therese Fetveit SundalFana IL213394

H11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Brage Bell LysakerFana IL191280
Hans RogstadkjernetBergens TF226058

Åpen C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Marie BøeFana IL200673
Ingunn EikelandBergens TF8141
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett470949
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Håkon OtteråTIF Viking216846
Arne RyggBergens TF

H12-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF206541
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069

D12-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Tuva LilletvedtFana IL204590
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918

D50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GjestemoenBergens TF91266
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Torild MyrliTIF Viking208566
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF217014
Eli VerstoIL Gular195736

D65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

Åpen B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Inga Beate BøeKlubbløs501120
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Annhild FetveitFana IL213415
Erling Bell LysakerFana IL94932
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Øistein PaulsenBergens TF159310
Kjell SkageGneist, IL158528
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Sunniva TorvundGneist, IL146597

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaspar AuglandBergens TF213716
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

D17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Kristine GrønlundFana IL177282
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Karianne StrømmeTIF Viking91668

H50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Øistein BøeFana IL200454
Knut GjestemoenBergens TF74946
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Erling StrandBergens TF186000
Matti TorgersenBergens TF201948
Ole TørnqvistFana IL192921

H65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav JellestadBergens TF226061
Ove OslandBergens TF226071
Per Olaf TangenFana IL184553
Jørn TorgersenTIF Viking219114

Åpen AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Linda RykkjeStord Orientering100200
Göran WinbladRehns BK209717

H17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Bjørn Johannessen FieldNTNUI91151
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Magne KnudsenGneist, IL207802
Magnus KyrkjebøNTNUI192947
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb209830
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D19- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Marianne HeldalFana IL79898
Kirsti LysakerFana IL211903
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Helen MartinsenIL Gular209975
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Sigrid SøvikGneist, IL183837

Annonser

IOF Eventor