Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

Askøy OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OLD17-192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLD17-159641
Kjersti FollesøyAskøy OLÅpen N
Gunhild ForlandAskøy OLD17-208634
Andreas GrønbechAskøy OLH17-159640
Britt KarlsenAskøy OLD50-197152
Egil KarlsenAskøy OLH50-411351
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLD19-192318
Jakob Iversen PausAskøy OLD/H-10N213697
Bjørge SolliAskøy OLÅpen N203381
Jan Arve SolliAskøy OLH65-500608
Rannveig SolliAskøy OLD50-500609
Thord Nystuen SolliAskøy OLD/H-10N213700

Bergens TF (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TFD17-63734
Kaspar AuglandBergens TFH15-1692544
Pål AuglandBergens TFH50-402911
Fredrik BlomquistBergens TFD/H-10N60881
Jesper BlomquistBergens TFÅpen N159309
Josefine BlomquistBergens TFD/H-10N60880
Andreas DaleBergens TFH12-14206541
Sindre EkrheimBergens TFÅpen B165469
Anne GjestemoenBergens TFD50-91266
Knut GjestemoenBergens TFH50-74946
Nina GogaBergens TFÅpen C184202
Berit HegdalBergens TFD65-215429
Astri Ese HoleBergens TFD65-480128
Dagfinn HoleBergens TFH65-216755
Randi HoleBergens TFÅpen N87062
Bjørg KocbachBergens TFD65-180128
Arild Frank OlsenBergens TFÅpen B208750
Øistein PaulsenBergens TFÅpen B159310
Hans RogstadkjernetBergens TFH11-13226058
Kari SecherBergens TFD65-199391
Nina SoligardBergens TFD50-217014
Erling StrandBergens TFH50-186000
Matti TorgersenBergens TFH50-201948
Even TørresdalBergens TFH11-12N

BSI - Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik ThorkildsenBSI - OrienteringÅpen AK60904

Fana IL (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BataldenFana ILÅpen B195907
Ann-Elin BendiksenFana ILD17-96694
Annhild FetveitFana ILÅpen B213415
Lars FjellangerFana ILH17-168854
Kristine GrønlundFana ILD17-177282
Mette GurvinFana ILÅpen C195838
Jørgen Vatshelle HalvorsenFana ILH13-16N220911
Bjørn HøllelandFana ILH50-211193
Hanna HøllelandFana ILÅpen C211182
Ragnar KayserFana ILÅpen B207632
Tuva LilletvedtFana ILD12-16204590
Birk Bell LysakerFana ILH12-14211313
Brage Bell LysakerFana ILH11-13191280
Erling Bell LysakerFana ILÅpen B211903
Håkon MogstadFana ILH50-217035
Tord Bell MykingFana ILH50-94926
Rannveig NordhagenFana ILD17-213207
Astrid OrmbergFana ILD65-96677
Jan Olav OrmbergFana ILÅpen B181250
Magne RaadalFana ILH65-184640
Marie Roll-TørnqvistFana ILD12-16192918
Therese Gurvin SkaalandFana ILD11-12N67865
Ingeborg StrandenesFana ILD13-16N
Karoline StrandenesFana ILD/H-10N
Halvor Fetveit SundalFana ILÅpen B213178
Lars Olav TveitaFana ILH65-69897
Julie Roll TørnqvistFana ILD17-192920
Ole TørnqvistFana ILH50-192921
Ørjan Eirik ValestrandFana ILH50-208641
Siren VatshelleFana ILÅpen C144665
Kristine Bog VikaneFana ILD12-16213410
Per VikaneFana ILH65-221409
Per VoldFana ILH65-220842

Gneist, IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, ILD19-192268
Ingunn Torød BusetGneist, ILD17-158595
Lars Schjølberg EvensenGneist, ILH12-14192267
Andreas G. PoldenGneist, ILH17-204632
Ingrid SandvollGneist, ILD50-168625
Artem SapontzisGneist, ILH11-13
Iris SkageGneist, ILD11-12N204738
Kjell SkageGneist, ILÅpen B158528
Sindre Haaland WesterbøGneist, ILH12-14184638

Haukeland sykehus idrettslag (HSI) (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Katrine Haaland LeveraasHaukeland sykehus idrettslag (HSI)Åpen B157160

IL Gular (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan EikangerIL GularH15-16184233
Tom Eirik EikangerIL GularH50-211413
Kristian Hj. FalchIL GularH65-221511
Bård HeklandIL GularH17-213259
Olve HeklandIL GularH11-13212401
Scott JuvikIL GularH15-16206490
Tore JuvikIL GularH50-216874
Andreas KragsethIL GularH13-16N212521
Emil Øye KragsethIL GularD/H-10N212315
Sverre Johan NærheimIL GularH17-94040
Håkon ReikvamIL GularH17-207705
Lea SkaugeIL GularD/H-10N160426
Tormod SkaugeIL GularH17-202182
Eli VerstoIL GularD50-195736
Vibeke ØyeIL GularÅpen N144657

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri KollerudLillomarka OLD17-198836

Os Orienteringsklubb (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvar Lindvik AuflemOs OrienteringsklubbÅpen B212803
Andreas BergeOs OrienteringsklubbÅpen B213038
Anita Lindvik-SævareidOs OrienteringsklubbD50-212813
Turid RognsvågOs OrienteringsklubbD50-206470
Tommy SævareidOs OrienteringsklubbH50-167045

Osterøy IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy ILD17-206290
Fredrik BlichfeldtOsterøy ILH12-14224274
Magnus GjerstadOsterøy ILH15-16171917

Rehns BK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Göran WinbladRehns BKH17-209717

TIF Viking (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas BrackeTIF VikingH13-16N223823
Trygve BuanesTIF VikingH17-203415
Lise ChristensenTIF VikingD17-197726
Kjetil DammTIF VikingH17-215576
May-lill DammTIF VikingÅpen B220770
Bjart Are HellenTIF VikingH17-208567
Ulrik HellenTIF VikingH12-14208676
Axel IngvaldsenTIF VikingÅpen B180915
Martin Krokeide OttesenTIF VikingH15-16185876
Andreas Strømme LidTIF VikingD/H-10N195949
Magnus Strømme LidTIF VikingH12-14195921
Mari Strømme LidTIF VikingD17-185870
Jan Terje MikkelsenTIF VikingH50-92187
Tora Aasheim NymarkTIF VikingD17-192399
Maren Krokeide OttesenTIF VikingD11-12N195916
Jan Harald Helmich PedersenTIF VikingH65-195881
Karianne StrømmeTIF VikingD17-91668
Tor SørevikTIF VikingH65-184632
Jørn TorgersenTIF VikingH65-219114

Varegg Fleridrett (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henriette AlbonVaregg FleridrettD19-147126
Jonathan AlbonVaregg FleridrettH17-127264
Bjørn L. BasbergVaregg FleridrettH50-217124
Inger BjergaVaregg FleridrettÅpen B182148
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettÅpen AK211976
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH50-202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg FleridrettH17-401967
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH12-1467535
Torill Kjenes HauglandVaregg FleridrettÅpen C470949
Tollak Heldal HøilandVaregg FleridrettD/H-10N224186
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH17-204540
Silja Iden NjåstadVaregg FleridrettD11-12N
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD19-195923
Helge RosenlundVaregg FleridrettÅpen AK221112
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH15-16152370
Tage RosenlundVaregg FleridrettH12-14191645
Tone RosenlundVaregg FleridrettÅpen B191663
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH17-184641
Lene RykkjeVaregg FleridrettD17-211362
Vibeke RykkjeVaregg FleridrettD17-206317
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettH15-16154304
Marie ThomassenVaregg FleridrettD/H-10N188791
Pål ThomassenVaregg FleridrettÅpen AK154303
Axel TveitVaregg FleridrettD/H-10N224161
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettD/H-10N88730

Årstad IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per HauglandÅrstad ILÅpen B67744

Annonser

IOF Eventor