Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 19 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

D/H-10N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte DaleBergens TF206541
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marius GuibertTIF Viking
Dorthea Hennø HaugenFana IL
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Bo Oscar LilletvedtFana IL204587
Ulrik LilletvedtFana IL204586
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett

D11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea Hennø HaugenFana IL
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Helene NysæterBergens TF191281
Iris SkageGneist, IL204738

H11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918
Vegard DaleTIF Viking
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking185824
Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb213109
Hans RogstadkjernetBergens TF

D13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Ingeborg StrandenesFana IL

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking185935

Åpen N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Jan Inge DaleTIF Viking146375
Jon DaleBergens TF201908
Ragnhild Fryd JohnsenFana IL213188
Jan Arve SolliAskøy OL67330

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947

D11-13 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese Gurvin SkaalandFana IL206357
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H11-13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Brage Bell LysakerFana IL191280
Artem SapontzisGneist, IL

Åpen C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda BønesVaregg Fleridrett
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Hanna HøllelandFana IL211182
Kjell SkageGneist, IL158528

H12-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201953
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Håvard NybøFana IL
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D12-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Tuva LilletvedtFana IL204590
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171
Anny Patterson MøklebustGneist, IL195773
Mathea Patterson MøklebustGneist, IL195774
Sofie YstebøTIF Viking181575

D50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Anne GjestemoenBergens TF91266
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Mette RogneVaregg Fleridrett153562
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL67331
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten L. EggenFana IL124805
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF480128
Bjørg KocbachBergens TF180128

Åpen B (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Bjørn BataldenFana IL195907
Andreas BergeKlubbløs
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
May-lill DammTIF Viking220770
Arild EggenFana IL96394
Sindre EkrheimBergens TF165469
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Annhild FetveitFana IL213415
Nina GogaBergens TF184202
Jannike Bremar JohannessenGneist, IL175939
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Tore LidTIF Viking195804
Erling Bell LysakerFana IL94932
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Andreas NysæterBergens TF154865
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

D17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Runa AlmelandFana IL206376
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Hanne DaltveitFana IL221834
Kristine GrønlundFana IL177282
Siri KollerudLillomarka OL198836
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Kirsti LysakerFana IL211903
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546
Karianne StrømmeTIF Viking91668

H50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Harald BakkejordIL Gular401031
Rune ErdalSamnanger IL61210
Lars FjellangerFana IL168854
Knut GjestemoenBergens TF74946
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Arne JohannesenIL Gular61154
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Øistein PaulsenBergens TF159310
Peter StoykovSamnanger IL92469
Torgeir StrandFana IL403010
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045

H65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Olav JellestadBergens TF141117
Magnus NatåsBergens TF170836
Magne RaadalFana IL184640
Lars Olav TveitaFana IL69897
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

H17- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Trygve BuanesTIF Viking203415
Kjetil DammTIF Viking215576
Ketil DøskelandFana IL192228
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett71774
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437
Stig MjelstadTIF Viking185875
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Sturle NordeideGneist, IL211077
Helge NysæterBergens TF191385
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb209830
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett174287
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Jan SteinegerGneist, IL146598
Martin StustadKlubbløs204754
Knut UtneFana IL222547
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644
Göran WinbladRehns BK209717

D19- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Gro Birkeland SøvikGneist, IL184266
Sigrid SøvikGneist, IL183837

Annonser

IOF Eventor